2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bu rahim kısalığı genetik olabilir mi doktoruma sormadım ama iki kuzenim de bu var dikiş atılarak bebeği tutabiliyorlar sadece
Ya eşimin uzaktan akrabasında duydum işte 3 kız kardeş doğurdu ikisinde yaşandı bu olay ama genetik mi bilmiyorum kuzen çok uzak gibi geldi bana strese girme ama sen de benim gibi doktora gittiğinde bi kontrol etmesini isteyebilirsin

Semih hocanın önerisiyle direk firmayla iletişim kurup yaptırdık. Merry gerçekten çok üzgünüm yazdıklarını gördüm çokta üzüldüm ama teselli edilemeyecek bir şey olduğunu biliyorum o yüzden yazamadım 🥺 en kısa zamanda sağlıkla kavuşursun yavruna inşallah. Laboratuvar ve doktor değiştirmek istersen Semih hocayı öneririm.
Teşekkur ederım canım bakalım nasıp

Ben de bunu merak ediyordum bu testleri bende yaptırmak istesem nereye başvurmam gerekiyor. Ücreti yüksek mi acaba ?
Merhaba,ben bu testi tedavi sürecine başlamadan önce şehir hastanesinde genetik bölümüne giderek yaptırmıştım. Araştırıp bulunduğunuz şehirde genetik bölümü olan bir hastaneye gidebilirsiniz.

Merhaba,ben bu testi tedavi sürecine başlamadan önce şehir hastanesinde genetik bölümüne giderek yaptırmıştım. Araştırıp bulunduğunuz şehirde genetik bölümü olan bir hastaneye gidebilirsiniz.
Yaptırsam içim rahat edecek. Teşekkür ederim eşim şehir hastanesinde çalışıyor, araştırayım hemen 🙏

Sizin bu sebeplerden biri var mıydı ? Hastane sitesinde şartlar sunmuşlar.

Eklentiler

• IMG_4684.jpeg
    IMG_4684.jpeg
    130 KB · Görüntüleme: 32
Kızlar merhaba 🌸 ikiz gebelik yaşayanlar geçen hafta kontrolümde doktorum Vajinal muayene yapacağım eğer gerek görürsek dikiş atılacak dedi size böyle denildi mi biraz korktum tabi ben bu durumdan da ikiz gebeliklerde önlem amaçlı yapılıyormuş internetten okuduğum kadarıyla sizde durumlar nasıl??
Neden dikiş atılacak canım. Bende ikizlere hamileyim de merak ettim.

Kızlar selam ben yarın 11 haftalık oluyorum.Bu süreçte folik asitten başka vitamin kullanmanızı önerdi mi doktorunuz merak ediyorum.

Merhaba . İkiz hamilelik yaşadığınızı görünce yazmak istedim. İlaçları bıraktınız mı acaba. Yada kaçıncı haftaya kadar kullanacağınız ile ilgili bisey dedi mi doktorunuz
Merhaba Evet bıraktığım ilaçlar oldu Estrefom tutunma iğnesi vardı bunları 10. Haftada biraktirdi folik asit progestan bunları hala kullanıyorum 12+1 olduk salı günü randevumuz var bakalım ne dicek doktorum siz kaç haftaliksiniz 👼👼

Merhaba Evet bıraktığım ilaçlar oldu Estrefom tutunma iğnesi vardı bunları 10. Haftada biraktirdi folik asit progestan bunları hala kullanıyorum 12+1 olduk salı günü randevumuz var bakalım ne dicek doktorum siz kaç haftaliksiniz 👼👼
14 olduk bizde canım. Ben ikiz olduklarını geç öğrendim. 12. Hafta kontrolüne gittiğimde öğrendim. Doktorda ikiz olduklarını görünce prolutex duphaston bide vitaminleri bi süre daha kullanalım duruma göre bırakırız dedi ama 1 ay daha kullanmak zorunda kaldım. Estrofemi ben ilk hamile olduğumu öğrendim ilk kese kontrolünde bırakmıştım. Bende bu hafta cinsiyet için gitcem bakalım belki gösterirler 😊😊

14 olduk bizde canım. Ben ikiz olduklarını geç öğrendim. 12. Hafta kontrolüne gittiğimde öğrendim. Doktorda ikiz olduklarını görünce prolutex duphaston bide vitaminleri bi süre daha kullanalım duruma göre bırakırız dedi ama 1 ay daha kullanmak zorunda kaldım. Estrofemi ben ilk hamile olduğumu öğrendim ilk kese kontrolünde bırakmıştım. Bende bu hafta cinsiyet için gitcem bakalım belki gösterirler 😊😊
Yaaaa maşallah🧿🧿🧿 öylesi daha bi güzel olsa gerek sağlıkla alalım inşallah yavrularımızı kucaklarimiza benimde randevu yarın ama eşim cinsiyetlerini şimdi öğrenmek istemiyor 1 ay sonra diyor ama ben heyecandan ölüyorum 😁😁

Merhaba rapor sonuçlarım bu şekilde çıkmıştı. Bakalım fetal dna sonucunu bekliyoruz, inşallah temiz çıkıcak öyle umut ediyoruz🥹🥹
Oncelikle paylasiminiz icin cok tesekkurler. :-) burun kemigi mevcut ve nt si de 1mm ise ve ultrasonda ekstra bir bulgu da yok ise deger ins sizin de dediginiz gibi yastan dolayi riskli cikmis demektir diye dusunuyorum. Insaallah fetal dna da en kisa zamanda hayirla gelir. :-)

Oncelikle paylasiminiz icin cok tesekkurler. :-) burun kemigi mevcut ve nt si de 1mm ise ve ultrasonda ekstra bir bulgu da yok ise deger ins sizin de dediginiz gibi yastan dolayi riskli cikmis demektir diye dusunuyorum. Insaallah fetal dna da en kisa zamanda hayirla gelir. :-)
Çok çok teşekkür ederim dediğiniz gibi herkes korkma dedi inşallah güzel sonuçlar bekliyoruz ❤️❤️ yarın da cinsiyet için gidicez, inşallah onu da öğrenelim heyecanlıyız 🥰

X