💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Senin şansın var yine canım. Kan testi vermiş bile olsan yükselme ihtimali var. Ben kan vermedim ama versem de negatif diye düşünüyorum. Genelde 5. Gün embriyosu 5.gün bile çıkan var.
Ben cumartesi kadin doguma muayene olmustum bana rahim kalinligimin 12 mm oldugunu tutunmanin pazartesi sali gunu gerceklesebikicegini öngördüğünü söyledi ama ben bugun 7. Gunde kan verdim negatif aldim ama cok varmis 9. Gunde 10. Gunde negatif olup 11. Gunde pozitif sonuc alan rabbim hepimize hayirlisiyla evlat nasip eylesin isteyen hic kimsenin kucagini bos birakmasın aminn

Aminn.. Rahim kalınlığınin transferden sonra kalinlasmaya devam etmesi iyi haber. Umarım tutunmustur evet 1 gün bile bazen çok farkediyor umarım bizim için öyledir

A Ayyayya teşekkür ederim canım bakalım içiyorum artık gliforu bekleyemem uzun randevuları tedavilerim aksiyo yine de sağol içim rahatladı

Aminn.. Rahim kalınlığınin transferden sonra kalinlasmaya devam etmesi iyi haber. Umarım tutunmustur evet 1 gün bile bazen çok farkediyor umarım bizim için öyledir
Yani oyle siyledi ama yine de umit etmek istemiyorum bugun regl agrisi gibi sanci yasamaya başladım isin kotu yani estrofem ilacimi evde bulamadim ve ilacsiz ise gelmek zorunda kaldim bisey olur mu acaba cok huzursuzum

Merhaba 29 Nisan 3.gün embriyosu ilk deneme yaş 41
Aramıza hoşgeldin canım ❤ tablomuzs ekledim sonucun yarın mu belli olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…