💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Sayılmaz. Sayısal olarak düşününce transfer anını sıfır noktası alınca, ikinci gün aynı saatte bir gün dolmuş oluyor. Yani 24 saat geçince o gün eklenir. 29 transfer, 30 ilk gün, 1 mayıs 2. Gün. Böyle ilerler canım.
Yanlis bilgilendirme yapılmış bana o zaman

Benimde 8 gün peceteyle silerken kanama gelmisti doktora msj attim git test yap dedi yaptim ve 111 cikti oda yerlesme kanamasidir dedi bende oncesinde erken gebelikte ogrendim bugun 12 gunum
Icime su serptin canim cok sagol. Insallah benimde yerlesme kanamasidir. Ben carsamba günü vericem kan. Doktorum diyor persembe ver ama duramiyorum carsambadan vericem. Dun test yapmistim oda pozitifdi

Icime su serptin canim cok sagol. Insallah benimde yerlesme kanamasidir. Ben carsamba günü vericem kan. Doktorum diyor persembe ver ama duramiyorum carsambadan vericem. Dun test yapmistim oda pozitifdi
Ben burdakilere bakip 5 günden beri erken gebelik yapiyordum 8 gun leke gelince dusuk mu yapiyom diye korkmustum dr teste gonderince rahatladim korkma burdakilerin cogu kanama yasiyor

Bodu

Bana transfer günü de sayiliyor demislerdii
Yok canım sayılmıyor benimde doktor dedi ilk gun carsamba yapilmisti persembe saat 1 de 1 gün oluyor bugun ben saglik ocagindayken biri daha gelmisti 15 gunuydu 2 testi 34 cikmisti oda 12 gun yapmis 10 cikmis 15 gun 34 cikmis dr 2 gun sonra teķarla dedi artis olmus sonucta ins seninde oyle olmustur 12 gununu bekle bazen gec tutuyor

Kızlar selam. Ben biraz sabırlı davrandım erken test yapmadım. O yüzden arada yazmadım :) 10. Ve 12. Gün (bugün) Test verdim, sonucum güzel geldi. Umarım kalp atışı ve kese de güzel çıkar. İlk bebişimi 11 haftalıkken kaybettiğim için içim pırpır. Güzel düşünmeye çalışıyorum. Umarım hepimiz bebişleri sağlıkla kucağımıza alır güle güle büyütürüz. Destekleriniz için çok teşekkür ediyorum. edahandro edahandro

Bu arada 8. gün de açık pembe kanamam olmuştu. Sakin kalmaya çalıştım. Doktorun asistanı normal olduğunu ped takibi yapmamı söyledi. Şükür ki 1 gün sürdü. İllaki moral bozuluyor ama akışına bırakmak ve dua etmek de iyi hissettiriyor.

Kızlar selam. Ben biraz sabırlı davrandım erken test yapmadım. O yüzden arada yazmadım :) 10. Ve 12. Gün (bugün) Test verdim, sonucum güzel geldi. Umarım kalp atışı ve kese de güzel çıkar. İlk bebişimi 11 haftalıkken kaybettiğim için içim pırpır. Güzel düşünmeye çalışıyorum. Umarım hepimiz bebişleri sağlıkla kucağımıza alır güle güle büyütürüz. Destekleriniz için çok teşekkür ediyorum. edahandro edahandro
Canım hayırlı olsun 🧿😍 çok sevindim. Sağlıkla kucağına al inşallah 🙏

Yok canım sayılmıyor benimde doktor dedi ilk gun carsamba yapilmisti persembe saat 1 de 1 gün oluyor bugun ben saglik ocagindayken biri daha gelmisti 15 gunuydu 2 testi 34 cikmisti oda 12 gun yapmis 10 cikmis 15 gun 34 cikmis dr 2 gun sonra teķarla dedi artis olmus sonucta ins seninde oyle olmustur 12 gununu bekle bazen gec tutuyor
Abladimm ben cok ama cok erken davranmisim o zaman

Canım bugün kan vermeye doktora gittim devlete.
Dr tutturdu keseye bakalım belki görürüz.
Karından keseye baktı göremedi.
Hem transferin 10. Günü yani 4 haftalık oluyor, hem karından bakti, görünmemesi normal ama yine de içimi şüphe kapladı.
Burası ilçe olduğu için kanlar merkeze gidiyor sonuç yarın çıkacak, inşallah pozitiftir.
İnşallah canım aynı gün transfer olmuşuz benim test günün yarın 🥰 sabah gidip kan bereceğim en geç öğlen çıkmış olur. Çok merak ediyorum inşallah güzel sonuçlar alırız canım inşallahhh 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Canım listede yok musun sen ?
Ne zaman transfer oldun, kan verdin mi ?
Ben listede yokum cnm. İlk defa dün yazdım buraya. 30 Nisan transferim, 1 adet 5.gun embriyosu kondu. Benim kan verme günüm 10 Mayıs. Daha öncede tüp bebekle bir bebeğim oldu. Aslında tecrübeliyim ama yine dayanamayıp erkenden test yaptım 😀

Ben listede yokum cnm. İlk defa dün yazdım buraya. 30 Nisan transferim, 1 adet 5.gun embriyosu kondu. Benim kan verme günüm 10 Mayıs. Daha öncede tüp bebekle bir bebeğim oldu. Aslında tecrübeliyim ama yine dayanamayıp erkenden test yaptım 😀
Maşallah 🤩
Yumurtan daha önce toplanan dondurulmuş yumurta mıydı canım ?

Dun ruyamda test yaptigimi gordum testin sonucu da pozitif cikiyordu sabah uyandim ay allahim dedim nasip et ise geldigim gibi kan verdim 😂
Dün bende rüyamda test yaptım pozitifi gördüm heyecanla sabah test yaptım negatif 😁 rüyam tersine çıktı. 29 nisan transfer olmuştum. Bugün 7. Gün. Test günüm persembe. Hakkımızda hayırlısı bakalım 😑

X