💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Kızlar var mı bir fikri olan?
Bunu ben de anlayamadım canım. Benim randevu da 17 mayısta. 7 haftalık olmuş olacak. Seninki de erken çağırmış. değerlere göre belli oluyor kese . Senin değerin yüksek diye görülebilir diye çağırmış olabilir. Benim doktorum biraz garantici belki ondandır. Görürsün inşallah. Doktorun bir bildiği vardır canım. Beklemek zor ben de sabrediyorum 😁😁❤️

Bunu ben de anlayamadım canım. Benim randevu da 17 mayısta. 7 haftalık olmuş olacak. Seninki de erken çağırmış. değerlere göre belli oluyor kese . Senin değerin yüksek diye görülebilir diye çağırmış olabilir. Benim doktorum biraz garantici belki ondandır. Görürsün inşallah. Doktorun bir bildiği vardır canım. Beklemek zor ben de sabrediyorum 😁😁❤️
197 çıkmıştı test günü, tekrar test istemedi aslında ben artışı takip etmek için yaptım haberi yok yani 500den 😂 herkes 5.haftanın içinde görmüş de ben gidip de görmezsem afakanlarca 😂

Seninki hep kalp atışına hem keseye bakacak demek 🥰

Kızlarrr 278 çıktıııı 🤩🤩🤩 bugün 8. Günüm ve 3. Gün embriyosu benimkisi 🧿🧿🧿🧿🧿🧿

Eklentiler

• IMG_6985.jpeg
    IMG_6985.jpeg
    18,6 KB · Görüntüleme: 32
bende toksoplazma vardı kızlar tüp bebk doktorum araştırma hastanesine yönlendirmişti 6 ay geçtiyse pozitifte olsa bebege geçmez demişti
tüp bebek doktorum buna dayalı olarak başladık 6. haftadayım halen geçmemiş toksoplazma korkamaya başladım:KK43: geçiren oldumu aranızda
Canım nasılsın? Herşey yolunda mı? Keseyi gördün mü? 🧿

Kızlar bende 2 iğne, 4 fitil, 48 saatte bir bant ve günde 3 kere estroferm kullanıyorum. Cuma inşallah randevum var bir miktar belki azalır diye düşünüyordum.
Benim estrofemi 2 ye düşürdü. Geri kalan aynen devam ediyor. Bakalım ne zaman kesecek merak ediyorum. Tabi benim kanamalarım oluyor şuan keseceğini pek sanmıyorum

Bu arada bugün okudum bir kaç başlık altında; başta tek kese görüp 7.-8. Haftalarda çift kese görenler olabiliyormuş. Önce sağlıklı olmaları tabi temennimiz 🙏
Evet canim onemli olan saglik.ikiz beni korkutuyordu riskli olmasi acisindan brlkide boylesi hayirli benim ileri haftalarda bi kaybim var oyuzden korkuyorum

X