💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Kizlar günaydın bir şey sormak istiyorum da .benim bugün transfer günü hariç 8.gun 5.gun embriyosu ,ben 5.gunden beri erken gebelik testi yapıyorum .days doctor isimli test ile yaptım hep .(8.gun sabah idrarını ise hem days doctor hem pro doctor isimli test ile yaptım )

5.gun öğlen negatif(days doctor)
6.gun sabah idrarı çok silik hayalet çizgi telefon flaşı ile görünen (40 50 dk sonra)(days doctor)
6.gun öğlen negatif(days doctor)
7.gun sabah idrarı hayalet çizgi flaşla görünen (40 50 dk sonra)(days doctor)
7.gun öğlen negatif (days doctor)
8.gun sabah hayalet çizgi bu sefer flaş tutmayınca da düz bakınca görünüyor (10 .dk çıktı )( days doctor)
8. Gün sabah idrarı aynı idrar ile negatif (prodoctor)

Kafam o kadar karıştı ki prodoctor isimli testi birçok kişi önermişti o yüzden aldım şimdi de biri hayalet çizgi biri negatif sinir oldum (pembe olan prodoctor ,mor olan days doctor )
Awox erken gebelik testi öneririm. Hayalet çizgi çıkarmıyor ve 99.8 kesin sonuç.

Embriyolog çok iyiymiş diye duydum İzmir’de. Benim doktor 3 tane gebelik paylaşmış benimkini paylaşmamış uyuz oldum çok mutlu olurdum ben de 😂😂
Evet gerçekten çok iyi , çok memnunum hem yaklaşımları çok güzel hem çoğunlukla başarılı sonuçlar alıyorlar 🧿 zaten bence tüp bebekte embriyolog doktordan daha önemli.
Sen bir daha at sonucunu onlara 😂 hatırlatma olsun 😅

Evet gerçekten çok iyi , çok memnunum hem yaklaşımları çok güzel hem çoğunlukla başarılı sonuçlar alıyorlar 🧿 zaten bence tüp bebekte embriyolog doktordan daha önemli.
Sen bir daha at sonucunu onlara 😂 hatırlatma olsun 😅
Ahahahahaahah bir kişinin 32 gelmiş betası onu paylaşmış dedim benimki daha yüksek puh 😂

Ahahahahaahah bir kişinin 32 gelmiş betası onu paylaşmış dedim benimki daha yüksek puh 😂
Banada dun saglik ocaginda test yapmistim biri daha var sonucu 34 ona diyor hamilesin ama daha cok erken benim 446 bana diyo hamilesin diyebilirimde ama sonucun vok dusuk gicik oldum ya sinirim bozuldu bana niye dusuk diyorsun 34 niye hamile diyorsun kafasi catlak

Banada dun saglik ocaginda test yapmistim biri daha var sonucu 34 ona diyor hamilesin ama daha cok erken benim 446 bana diyo hamilesin diyebilirimde ama sonucun vok dusuk gicik oldum ya sinirim bozuldu bana niye dusuk diyorsun 34 niye hamile diyorsun kafasi catlak
Karıştırmış bence kime ne söyleyeceğini 😂

Banada dun saglik ocaginda test yapmistim biri daha var sonucu 34 ona diyor hamilesin ama daha cok erken benim 446 bana diyo hamilesin diyebilirimde ama sonucun vok dusuk gicik oldum ya sinirim bozuldu bana niye dusuk diyorsun 34 niye hamile diyorsun kafasi catla
Karıştırmış bence kime ne söyleyeceğini 😂
Yok canım ne karıstırması ben kan verdigim gün o sonuc gosterdi onunda tup bebekti ve 15 gunu ben sonraki gun sonucum cikti gosterdim diycektim dunku kadina tmm diyon bana diyon dusuk kafan mı güzel neyse dedim

Ya kızlar doktorum sayfasında paylaşmış , buna bakıp bakıp duruyorum. Böyle görünce ekstra mutlu oldum 🤩🤩🤩
Ya benimki de paylaşmış
Ama bilgiler yanlış olmuş biraz 😁
11 yıllık evliyiz ama 2 senedir çocuk istemi vardı.
Pgd tavsiye etmişti yaştan dolayı ama biz yaptirmamistik.
İlk hazirladiklari bilgi kartindan eklemiş hemsireler, dosya içine baksalar görürlerdi diğer bilgileri.

Doktor sağolsun sabah telefonla da aradı, tebrik etti

Eklentiler

• Screenshot_2024-05-08-03-47-20-929_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2024-05-08-03-47-20-929_com.instagram.android.jpg
    64,9 KB · Görüntüleme: 68
Ya benimki de paylaşmış
Ama bilgiler yanlış olmuş biraz 😁
11 yıllık evliyiz ama 2 senedir çocuk istemi vardı.
Pgd tavsiye etmişti yaştan dolayı ama biz yaptirmamistik.
İlk hazirladiklari bilgi kartindan eklemiş hemsireler, dosya içine baksalar görürlerdi diğer bilgileri.

Doktor sağolsun sabah telefonla da aradı, tebrik etti
Ya kendimizi görebilmek çok güzel 🌸

Kızlar nasılsınızz? Ben üşüttüm galiba iki gündür boğazım açıyor burnum acıkıyor bir dondurma yerim ne hale geldim😅 ay bıde cildim çok kötü kurudu sanki soyulacakmıs gıbı niye böyle oldu ki🙂↕️
Cilt kuruluğu bende de var. Özellikle dudaklarım soyuluyor baya. Canım limonlu ballı sıcak su iç bol bol iyi gelmişti bana

X