💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Kızlar aranızda 7. Haftada fitil hariç ilaçları bırakan oldu mu? Bana çok erken geldi tarih ya 😅 doktoruma güveniyorum ama 12. Haftaya kadar kullandırıyormuş başka doktorlar

Kaçıncı haftada geldi? Benim bugün ilk defa azıcık hafif karın ağrısıyla birlikte kanama değilde kahverengi akıntı geldi peçetemi doldurdu şu an devamı gelmiyor ama karnım hafif ağrıyor koyu kırmızı bir renkte görmüştüm yedinci haftamdayım (6+5) senin nasıl oldu?
Ben de 6’ncı haftadayım bu haftanın başından beri kahverengi lekelenmem var, başladığında doktora kontrole gitmiştim zaten, doktorum normal olduğunu ve endişelenmemek gerektiğini söyledi

Kızlar moralim bozuk 😔 7 mayis kan tahlili verdim beta 271di.
2 gün sonra tekrar yaptırdım 368 çıktı .
Doktor istediğimiz gibi artmamıs. 2 gün sonra tekrar bakalım dedi. Yarın yine kan vericem bakalım . Böyle olup sonradan değerleri düzenli artan oldu mu. Çok stres yapıyorum 😔

Canım kaç haftalık gibiymiş kese. Neden öyle dedi. Transfer günün ne zamandı. Değerlerin iyiydi dimi
6+2 sata göre 7mm dedi normalde bu haftada 13 mm olmalıydı dedi 13 Nisan'da transfer oldum on gün sonra gel gelişmiş mi bakalım dedi ama hiç olumlu konuşmadı.

Değerlerim 25 nisan :249
27 nisan :370
29 nisan:515

Kızlar moralim bozuk 😔 7 mayis kan tahlili verdim beta 271di.
2 gün sonra tekrar yaptırdım 368 çıktı .
Doktor istediğimiz gibi artmamıs. 2 gün sonra tekrar bakalım dedi. Yarın yine kan vericem bakalım . Böyle olup sonradan değerleri düzenli artan oldu mu. Çok stres yapıyorum 😔
Hiç belli olmaz bir sonraki kanda güzel artış olur inşallahh sıkı sıkı tutunsun dualarım seninle iyi düşünelim bebeğinle konuş ♥️

Kızlar doktor Mueyensinden geliyorum. Herşey yolunda dedi 7+2, fitil hariç tüm ilaçları kesti. Fitil sabah akşam 2şer tane devam ediyorum. Sağlık ocağına da kayıt yaptırdım. Aklınızda olsun gidip kayıt yaptırmayı unutmayın. Protestan fitili aile hekimime yazdırdım. Pazartesi tam kan tahlili istedi aile hekimi, onu vereceğim . Toksoplazmaya falan devlet hastanesi bakıyor dediler.
Ayy edaa bakalım benimkini hatice hoca kesicek mi aynı sistem mi ilerliyolardır ki 😅 iğneyi kesmelerine çok sevindim bazı günler aşırı hassas oluyorum değdiremiyorum bile iğneyi ağlaya ağlaya yapıyorum ben 🙈 geçen hafta kalp atışını vajinal mi görmüştünüz

Ayy edaa bakalım benimkini hatice hoca kesicek mi aynı sistem mi ilerliyolardır ki 😅 iğneyi kesmelerine çok sevindim bazı günler aşırı hassas oluyorum değdiremiyorum bile iğneyi ağlaya ağlaya yapıyorum ben 🙈 geçen hafta kalp atışını vajinal mi görmüştünüz
Ay canım bana mutlaka haber ver ilacı kesip kesmediğini, çok merak ettim. Ben de bi rahatladım bitti diye ama tabi bi yandan da endişe ettim erken mi acaba diye. Evet canım 6. Haftada vajinal muayenede duyduk kalp atışını

Hiç belli olmaz bir sonraki kanda güzel artış olur inşallahh sıkı sıkı tutunsun dualarım seninle iyi düşünelim bebeğinle konuş ♥️
Ay inşallah canım konuşuyorum çok dua ediyorum Rabbim böyle umutla bekleyen herkese hayırlı haberler almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻 beklemek sabretmek çok zor , çok stresli bi süreç ama sonu güzel olacak inşallah hepimizin🫶🏻

Ay canım bana mutlaka haber ver ilacı kesip kesmediğini, çok merak ettim. Ben de bi rahatladım bitti diye ama tabi bi yandan da endişe ettim erken mi acaba diye. Evet canım 6. Haftada vajinal muayenede duyduk kalp atışını
Tabi yazarım mutlaka 🙏🏻 Vardır bildiği ya endişe etme koca prof kaç yıldır bu işi yapıyor sonuçta 🥰 fitil sabah akşam mı senin? İşe döndün mü raporun devam ediyor mu? İş yerindekilere ne zaman söyleyeceğiz ay kafamda deli sorular

X