💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Ay canım bana mutlaka haber ver ilacı kesip kesmediğini, çok merak ettim. Ben de bi rahatladım bitti diye ama tabi bi yandan da endişe ettim erken mi acaba diye. Evet canım 6. Haftada vajinal muayenede duyduk kalp atışını
Ben de salı günü gideceğim. Umarım görürüz keseyi🙏🏻🙏🏻 Her şey yolunda olursa ilaçlara nasıl devam edileceğini ben de haber ederim size. Mehmet Hoca’nın takibindeyim ben de 🥲

Yumurta toplama zamanı yasak olmasını anlıyorum ama transfer öncesi bişe olmaz ya korunarak yapıver ahahshd😂😂😂
Yok kuzum yumurta toplama zamanımda yok benim ki dondurulmuş taze emriyo 5.gun transferi olucak daha transfer olmadım şu an ilaç tedavisi deyim o yüzden acaba bir sorun olur olmaz mı ilaç kullanırken diye o yüzden sorayım dedim korunmama gerek yok aynen yapivereyim benim de adam sevinsin 😂😂😂😂

Yok kuzum yumurta toplama zamanımda yok benim ki dondurulmuş taze emriyo 5.gun transferi olucak daha transfer olmadım şu an ilaç tedavisi deyim o yüzden acaba bir sorun olur olmaz mı ilaç kullanırken diye o yüzden sorayım dedim korunmama gerek yok aynen yapivereyim benim de adam sevinsin 😂😂😂😂
Yumurtlamaya denk getirirsen doğal yolla hamile kalıverirsin diyim 😂😂😂 bi de doktor alttan muayene ile bakıyor ya spermler hala orda olur doktor anlarsa ahahshs çok saçmaaa 😂😂😂😂

Yumurtlamaya denk getirirsen doğal yolla hamile kalıverirsin diyim 😂😂😂 bi de doktor alttan muayene ile bakıyor ya spermler hala orda olur doktor anlarsa ahahshs çok saçmaaa 😂😂😂😂
Yok canım benim öyle bir sorunum yok şu an için yumurtalama dönemim ne zaman bilmem bile o yüzden donasyon brnimki doğal yolla hamile kalamiyorum anlar mı o şekilde de bilemem tâbi 😀😀

Heh işte tam da böyle şeyler sebebi ile söylemek lazım. Mesela bizim orda bir tane klozet var. Oranın anahtarını hamilelere veriyorlar, o anahtarı alabilmek için bile söylemek gerekiyor. Belki doğal yoldan hamile kalsam saklardım, bizim orda 6 aya kadar saklayanlar oldu ama valla kıymetli gebelik bu, insanlar bilsin ona göre davransın istiyorum.
Bence de o şekilde olmalı. Ben bir önceki hamileliğim de çalışıyordum ve mühendisim ofiste çalışıyordum yani söylemesem de olurdu ama olay sadece fiziksel değil. Söyledikten sonra benim iş yükümü azalttılar. Stresli bir iş yapıyorum stresli konuları benden aldılar istediğim zaman evden çalışıyordum. Yani baya müsamaha gösterdiler ki öyle olması gerekiyor. Kıymetli gebelik aynen dediğin gibi.
Diyemedim pat diye bırakıverdi elime 😭😭 söylicem şu kalp atışını da duyayım da
Canım bir anlık bir şey çok büyük bir pişmanlığa sebep olabilir. Ya bu tarz şeyleri geri çevirmenin kibar bir yolunu bul ya da söyle. Hele de bu en başları çok çok daha tehlikeli. Aman dikkat 🙏🏻🌸
Hahaha Allah seni napsin kız 😘😘Evet sabirsizlar malesef o konuda dayanamiyolar 😂😂O yüzden bende sormadım ama yasak falan diye de bişey demedi transferden sonra yasak zaten de şu an tedavideyim estrofem kullanıyorum transfer hazırlığı dayım rahim hazırlığına başladık
Ben bir yerde transfer öncesi ilişkinin bebeğin tutunma ihtimalini arttırdığını okumuştum transferden 2 gün önce korunmasız ilişkiye girmiştik eşimle 😂

Kızlar moralim bozuk 😔 7 mayis kan tahlili verdim beta 271di.
2 gün sonra tekrar yaptırdım 368 çıktı .
Doktor istediğimiz gibi artmamıs. 2 gün sonra tekrar bakalım dedi. Yarın yine kan vericem bakalım . Böyle olup sonradan değerleri düzenli artan oldu mu. Çok stres yapıyorum 😔
Benim de canım böyle artışın oranım baya az.
Senin ilk değerim güzel çıkmış yine.
Ben 45 le öğrenip 67 ye çıktı. Şimdide 113 geldi.
Senin ilk değere daha ulaşamadım bile yani.
İnşallah ikimizinki de sağlıcakla ilerler.

Bence de o şekilde olmalı. Ben bir önceki hamileliğim de çalışıyordum ve mühendisim ofiste çalışıyordum yani söylemesem de olurdu ama olay sadece fiziksel değil. Söyledikten sonra benim iş yükümü azalttılar. Stresli bir iş yapıyorum stresli konuları benden aldılar istediğim zaman evden çalışıyordum. Yani baya müsamaha gösterdiler ki öyle olması gerekiyor. Kıymetli gebelik aynen dediğin gibi.

Canım bir anlık bir şey çok büyük bir pişmanlığa sebep olabilir. Ya bu tarz şeyleri geri çevirmenin kibar bir yolunu bul ya da söyle. Hele de bu en başları çok çok daha tehlikeli. Aman dikkat 🙏🏻🌸

Ben bir yerde transfer öncesi ilişkinin bebeğin tutunma ihtimalini arttırdığını okumuştum transferden 2 gün önce korunmasız ilişkiye girmiştik eşimle 😂
İyiymiş o zaman bir sorun olmaz diye düşünüyorum 😂😂

X