💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Benim bütün testlerim pozitifti ve 7. gün belirginleşmişti cok koyuydu. Sonra silikleşmeye başladı ve 16 beta kanda cıktı sonra da düştü. Kısmet değilmiş
Çok geçmiş olsun, umarım hakkınızda en hayırlısı olsun, Tez zamanda sağlıklı evlat haberi ile müjdelenin inşallah 🤲🏻

HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMM 💃💃💃

Kıızzzzlaaaaaarr ❤❤❤❤❤
YEĞENİNİZE merhaba deyinnnnnn 🌈
İnanamıyorummmmmmmm 🌈
Değerim 119du galiba, heyecandan duyamadım ❤❤❤❤❤ cuma tekrar kan vereceğim.

BEBEĞİM BENİMLE ❤ :anneadayı:
Allahım hepinize bu duyguyu yaşatsın 🙏 tüm kalbimle diliyorum. İnşallah sağlıkla ilerler 🧿

Gözün aydın olsun 😊sırf senin sonucunu merak ettiğimden gelip bakayım dedim sağlıkla kucağına almakta nasip olur inş. Bende 4 nisanda transfer oldum ama olmadı maalesef. Bu ay ara vermeden sıfırdan başlıycaz banada dua edin kızlar sürecim çok kolay ve olumlu bir şekilde geçsin🙏🏻Mayıs ayında güzel haberlerle aranızda olurum umarım Allah hepinizin kalbinizden geçen duanızı kabul etsin

Kıızzzzlaaaaaarr ❤❤❤❤❤
İnanamıyorummmmmmmm 🌈

Allahım hepinize bu duyguyu yaşatsın 🙏 tüm kalbimle diliyorum. İnşallah sağlıkla ilerler 🧿
Çok sevindim sağlıkla mutlulukla gelsin kuzunuz ❤️

Merhaba kızlar bende bu ay sonunda transfer olacağım. Bu 4. Transferimiz olacak , güzel sonuçlar alırız inşallah hepimiz. Bundan önceki transferim tutmuştu , ikiz gebeliğim vardı ancak 21. Haftada rahim ağzı yetmezliğinden erken doğum yaptım.kızlarım yaşamadılar , çok miniktiler 😥 bu sefer tek transfer olacak. 2 tane dondurulmuş 3. Gün embriyomuz var. Çift dondurulduğu için ikisinde çözdürülecek , doktor isterseniz 5. Güne bekletmeyi deneyelim isterseniz 3. Gün transfer yapalım dedi. Biri transfer edilecek diğeri geri dondurulacak. Kafamız karıştı. 5. Günün pozitif olma oranı daha yüksek diye biliyorum ama ya 5. Güne kadar gitmezse diye de korkuyorum. Bilmiyorum ne yapacağımı. Şimdi günde 3 adet esteroferm kullanıyorum çarşamba günü kontrole gideceğiz ve transfer tarihini konuşacağız 🙏🏻
Canım Allah sabrını versin çok zor şeyler atlatmışsın. Embriyoyu çözdürüp yeniden dondurmak yerine ikisini de transfer etse keşke. Ben bugün tesadüfen üçüncü gün embriyosu videosu izledim youtubedan. Doktor ve bir embriyologun videosuydu. İkisi de üçüncü gün embriyolarının da beşinci gün kadar şansının olduğunu söyledi. Yani tam olarak böyle değildi ama böyle bir şeylerdi. Bana umut oldu bugün. Sende bir bak istersen youtube'a
Buna bakıp bakıp gözlerimi yaşartmam pekii 🥹🥹
Ne çok bekledik ne çok, şükürler olsun ❤️
Sıra listedeki diğer arkadaşlarda ve tabi bende 😂
İnşallah hepimiz peşinden geliriz edoşum 🥰
Yaaaaa ben de dönüp dönüp bakıyorum. Arkadaşların hamiş emojisine bile dönüp dönüp bakıyordum. Şimdi kendimi böyle görmek rüya gibi kuzum. Çok teşekkür ederim çok çok ❤🙏
Benim kimyasal oldu… pozitifi yaşayan bütün arkadaslarım sağlıkla eksiksiz noksansız kucağınıza alın inşallah ..
Yaaa Allah sana güç versin canım. İnşallah en kısa zamanda yeniden pozitif haberini alırsın 🙏
Beni de ekler misiniz ☺️ yaş 32 , 4. Transferim olacak transfer tarihim daha net değil
Hoşgeldin canım. Embriyonun günü ve sayısı belli mi?
Gözün aydın olsun 😊sırf senin sonucunu merak ettiğimden gelip bakayım dedim sağlıkla kucağına almakta nasip olur inş. Bende 4 nisanda transfer oldum ama olmadı maalesef. Bu ay ara vermeden sıfırdan başlıycaz banada dua edin kızlar sürecim çok kolay ve olumlu bir şekilde geçsin🙏🏻Mayıs ayında güzel haberlerle aranızda olurum umarım Allah hepinizin kalbinizden geçen duanızı kabul etsin
Yaa cansın ❤ teşekkür ederim. Hiç beklemeden devam et kuzum. Ben de öyle yaptım. Çok üzüldüm ama bırakmadım devam ettim
En kısa sürede senin de haberini alacağız inşalah
Çok sevindim sağlıkla mutlulukla gelsin kuzunuz ❤️
Çok çok teşekkür ederim canım ❤

Canım Allah sabrını versin çok zor şeyler atlatmışsın. Embriyoyu çözdürüp yeniden dondurmak yerine ikisini de transfer etse keşke. Ben bugün tesadüfen üçüncü gün embriyosu videosu izledim youtubedan. Doktor ve bir embriyologun videosuydu. İkisi de üçüncü gün embriyolarının da beşinci gün kadar şansının olduğunu söyledi. Yani tam olarak böyle değildi ama böyle bir şeylerdi. Bana umut oldu bugün. Sende bir bak istersen youtube'a

Yaaaaa ben de dönüp dönüp bakıyorum. Arkadaşların hamiş emojisine bile dönüp dönüp bakıyordum. Şimdi kendimi böyle görmek rüya gibi kuzum. Çok teşekkür ederim çok çok ❤🙏

Yaaa Allah sana güç versin canım. İnşallah en kısa zamanda yeniden pozitif haberini alırsın 🙏

Hoşgeldin canım. Embriyonun günü ve sayısı belli mi?

Yaa cansın ❤ teşekkür ederim. Hiç beklemeden devam et kuzum. Ben de öyle yaptım. Çok üzüldüm ama bırakmadım devam ettim
En kısa sürede senin de haberini alacağız inşalah

Çok çok teşekkür ederim canım ❤
Bu arada tablodan adım silinmiş, 20 Nisan’da 28 yaş 2.deneme sebepsiz infertilite 3AA ve 3AB iki embriyo transferi olacağım. Sizin kaçıncı denemeniz acaba ❤️

Kıızzzzlaaaaaarr ❤❤❤❤❤
İnanamıyorummmmmmmm 🌈

Hayırlı olsun kuzum sağlıkla ilerlesin inşallah 🙏
Hayaldi gerçek oldu çok şükür 🙏

Bu arada tablodan adım silinmiş, 20 Nisan’da 28 yaş 2.deneme sebepsiz infertilite 3AA ve 3AB iki embriyo transferi olacağım. Sizin kaçıncı denemeniz acaba ❤️
Ekliyorum canım bu yeni tablomuz. Muhtemelen eski topikte kalmıştır adın. Hemen ekliyorum canım 😍🙏 benim ikinci denemem canım.

Kıızzzzlaaaaaarr ❤❤❤❤❤
İnanamıyorummmmmmmm 🌈

Allahım hepinize bu duyguyu yaşatsın 🙏 tüm kalbimle diliyorum. İnşallah sağlıkla iler
Siteye girer girmez direk senin sonucuna baktım 😄
Gözün aydın canımmm 💖💖
Çok mutlu oldum çok güzel çıkmış değerin ♥️♥️♥️♥️
Bol katlanmalı değerlerin olsun inşallah 🫶🏼🫶🏼🫶🏼

Siteye girer girmez direk senin sonucuna baktım 😄
Gözün aydın canımmm 💖💖
Çok mutlu oldum çok güzel çıkmış değerin ♥️♥️♥️♥️
Bol katlanmalı değerlerin olsun inşallah 🫶🏼🫶🏼🫶🏼
Çok teşekkür ederim kuzum. Şimdi sıra sizde ❤🙏 sizin de alacağız güzel haberlerinizi 🙏çok dua ediyorum her bir arkadaşım için 🙏

Kıızzzzlaaaaaarr ❤❤❤❤❤
İnanamıyorummmmmmmm 🌈

Çok sevindimmmm hayırlı olsun canım Eabbim kucağına da almayı nasip etsin inşallah 😍😍🙏

X