💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Kızlar transfer sonrası hastanede kaç saat kaldınız ?
Bir de transferden sonra progestan iğneyi kalçadan 10 gün vurulan var mı ? Bu ağrı yapan bir iğne mi acaba?
Ben çok su içmişim 20 dk kadar hiç kalkmadım. Ama altıma kaçıracaktım az daha. Kalktım tuvalete gittim. Hatta hazırlanıp çıkarken tekrar tuvalete gittim. Ama tuttu gibi görünüyor şu an. İmkanım olsa yatardım Ama bir saat en azından. İçim rahat etsin diye. Benim anladığım tutunacak olan bebek her türlü tutunuyor. İlkinde daha uzun yatmıştım. Tutmamıştı.

Duramadım yine şehir hastanesine gittim muayene oldum kese var ama yolk sac göremedi boş gebelik olabilir. Dış gebelik gibi durmuyor ama ondan emin olamayız dedi. Kan tahlili istedi sonucuna göre konuşalım dedi. Hesaplamaya göre 5 haftalık olması lazım ama orada ne kadarlık gördü bişe demedi. Rahimi ince gördü kaç mm olduğunu söylemedi kan sonucu çıktığında soracağım.
Daha çok erken değil mi ne boş gebeliği karından mı baktı bende 5+4 de gittim sadece keseye baktı başka birşey görmedi ama haftasıyla uyumlu dedi sadece hemen boş gebelik olabilir ne demek doktorlarda bir cins

Daha çok erken değil mi ne boş gebeliği karından mı baktı bende 5+4 de gittim sadece keseye baktı başka birşey görmedi ama haftasıyla uyumlu dedi sadece hemen boş gebelik olabilir ne demek doktorlarda bir cins
Vajinal baktı bilmiyorum en azından kesenin görülmesi bana umut oldu. Yolk belki biraz geç oluşuyor olabilir mi bilmiyorum. Pgt embriyoda boş gebelik olur mu ki?

Duramadım yine şehir hastanesine gittim muayene oldum kese var ama yolk sac göremedi boş gebelik olabilir. Dış gebelik gibi durmuyor ama ondan emin olamayız dedi. Kan tahlili istedi sonucuna göre konuşalım dedi. Hesaplamaya göre 5 haftalık olması lazım ama orada ne kadarlık gördü bişe demedi. Rahimi ince gördü kaç mm olduğunu söylemedi kan sonucu çıktığında soracağım.
Yolk 5. Haftadan sonra diye duymuştum. Belki bebek geç döllenme olabilir mi acaba? Görülmeme sebebi o olabilir mi? Kalbini tam tut. İnşallah olumlu sonuçlar gelir. Görümcem ilk 4 ay kanama yaşamış. Sağlıklı bir kızı var.

Vajinal baktı bilmiyorum en azından kesenin görülmesi bana umut oldu. Yolk belki biraz geç oluşuyor olabilir mi bilmiyorum. Pgt embriyoda boş gebelik olur mu ki?
Çok saçma hemen bunu söylemesi olabilir ama henüz çokkkk erken daha tam 5.haftandasın bana karından baktı normal karşıladı haftaya kalbini dinleriz dedi sadece ben anlamıyorum bu devlet hastanelerini çok sinirlendim ya vajinal baktırmamaya çalış bence canım kan değerinde belli olur zaten

Yolk 5. Haftadan sonra diye duymuştum. Belki bebek geç döllenme olabilir mi acaba? Görülmeme sebebi o olabilir mi? Kalbini tam tut. İnşallah olumlu sonuçlar gelir. Görümcem ilk 4 ay kanama yaşamış. Sağlıklı bir kızı var.
Geç döllenme olduğunu sanmıyorum 9. Gün kan değerim 360lardaydı. Hayırlısı bakalım 😐
Çok saçma hemen bunu söylemesi olabilir ama henüz çokkkk erken daha tam 5.haftandasın bana karından baktı normal karşıladı haftaya kalbini dinleriz dedi sadece ben anlamıyorum bu devlet hastanelerini çok sinirlendim ya vajinal baktırmamaya çalış bence canım kan değerinde belli olur zaten
Direk vajinal bakalım dedi sormadı bile zaten biliyordum. Birde şehir hastanesi yanında asistan vardı biraz da kurcaladı ona gösterdi şu şöyle bu böyle diye. devam ederse devlet hastanesinde devam etmeyi zaten düşünmüyorum.

Geç döllenme olduğunu sanmıyorum 9. Gün kan değerim 360lardaydı. Hayırlısı bakalım 😐

Direk vajinal bakalım dedi sormadı bile zaten biliyordum. Birde şehir hastanesi yanında asistan vardı biraz da kurcaladı ona gösterdi şu şöyle bu böyle diye. devam ederse devlet hastanesinde devam etmeyi zaten düşünmüyorum.
Kan sonucun ne zaman çıkacak canım

Bence siz hemşire hattına direk yazın böyle dediler diye. Belki gelin derler. Kalbinizi ferah tutun. Devlet hastahanesinde arkadaşıma doktor bir sürü olumsuz şey söylemişti, gayet sağlıklı devam eden bir gebeliği var.

Canım bence de hemşireyi bilgilendir. İnternette arattım . Yolk sac 5,5-6 . Haftada oluşur diyor. Zamanı gelmemiş bence.

Sonuç çıktı diye mesaj geldi hemogramı gördüm ama betahcg çıkmamış galiba. Sonuçlara göre konuşsun hemşire hattına hemen yazacağım. Şarjım az çok bakamadım ben yolksac ne zaman oluşur diye. Rabbim büyük dün o kanamada kese düşmemiş benim için umut oldu

Sonucum düşük çıktı en son özelde 885ti. Burada 1100 çıktı. Yatış önerdi yada pazar günü gelip tekrar kan ver dedi. Yatışı kabul etmedim. Hemşire hattına yazdım hala iki gün sonraki kan sonucuna göre bizi bilgilendirin doktorunuzla görüştürelim diyo muayne için gel demiyo. Ya sabır

Sinirden eksik yazmışım dış gebelikten şüphelendi yüzde yetmiş seksen dedi

Ya ben anlamadım kese varsa nasıl dış gebelık oluyor? 1100 olan degerınız kaçıncı gün?
Bi kese gibi dedi bi odak dedi 16. Gün olmuş oluyor bugün. Yarın randevu alıp tüp bebek merkezine gidicem kontrole konuştum. Daha önce dış gebelik geçirdim geç kalmak istemiyorum dedim.

Sizi bu üzücü durumumla meşgul edip moralinizi bozmak istemem. Olumlu bir gelişme olursa haber ederim. Hepinize sağlıklı sorunsuz sıkıntısız gebelik diliyorum. Haklarınızı helal edin dualarınızı eksik etmeyin.
Canım öncelikle gidip muayene olman iyi olmuş. Yatış verdilerse yatsaydın be canım belki serum falan yapacaklardı. Bugün 16 günün ve beta 1100 ise kese gözükmemesi çok doğal. Bu değerde gözükmezdi zaten çıkart aklından dış gebeliği falan. dış gebelik rahimde olmaz. moralini beğenmedim üzgünsün anlıyorum ama koyverme daha bir şey yok netleşen haftaya keseni göreceksin sakin ol. 16 gün kese neredeyse gözükmez bir problem yok sakin ol

Sonucum düşük çıktı en son özelde 885ti. Burada 1100 çıktı. Yatış önerdi yada pazar günü gelip tekrar kan ver dedi. Yatışı kabul etmedim. Hemşire hattına yazdım hala iki gün sonraki kan sonucuna göre bizi bilgilendirin doktorunuzla görüştürelim diyo muayne için gel demiyo. Ya sabır
885 ile 1100 arasında kaç gün var

X