2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
uykusuzluk bir yerden sonra tehlikeli olmaya başlıyor. Geçen gün ocakta su ısıtoyordum. Bebeği uyutacağım diye kendim uyuyakalmışım. Sonra evin içinde yanık kokusuyla kendime geldim. Koştur koştur gidip altını kapattım ocağın. Aman diyim dikkat edin.
Bnmki de 4 ten 7 ye kadar ayakta çok zorlanıyorum ama Allah yardım ediyo😢 uykunun en güzel saatlerinde bn ayaktayım. 4 aya düzelmezse uyku eğitimi Alicam hemen

Goon 2 numara aldım 4-8 kg diyor ama küçük geldi bize ya. Molfix in 3 numarasını kullanıyodum kilo öyle yazınca goon da olur sandım bana küçükmüş. Ama içinin yumuşaklığını falan sevdim
Küçük mü geldi 😲 ben daha 1 numarayı bitirmeye çalışıyorum kalıpları büyük bence 2 ye geçeceğim birkaç güne

Kızlar bebek 2 gündür aşırı huysuz huzursuz gazlı kimyon çayı bebeğe içiren vardı Mucizem4564 Mucizem4564 canım sen içiriyordun toz kimyon muydu tarifi nedir içireyim çok kasıyor kendini kıpkırmızı oluyor ben emzirmediğim için kendim içmiyorum

Kızlar şu ön süt, son süt olayını ayarlayamıyorum bu yüzden bebeğimin kakasının rengi değişti hem hardal hem yeşil karışık :KK43: emeceği zaman hep tek göğüs emziriyorum başından beri ama 2 gündür bir şey oldu sanki kaka rengi değişti internette ön süt son süt dengesizliği diyor :KK43: emziren anneler nasıl ayarlıyorsunuz

Kızlar spinal sizde bel ağrısı yaptı mı?

Bende yapmadı.

Kızlar benim bebişin uyuma süresi arttı. Emiyor doyuyor sonra uyuyor 3 saati buluyor. İlk zamanlar tam ememiyordu memede uyuyordu sık sık emmek istiyor uyanıyordu şimdi sanırım karnını doyurabiliyor artık çenesi de güçlendi. Sizde nasıl ?

Şimdi böyle söyledin ya, o özellik uçar gider :KK70:
Maşallah ♥️♥️♥️

X