21 haftalık hamileyim, evimiz çok küçük, taşınmalı mıyım? Bu evde bebek bakılır mı?

Benim hamileyken evim sizinki kadardi. Sozde 2arti1 ama 2. Odada salona sigmayan berjerlerim utu masam dolap gibi diger odalara sigmayan esyalar durdugu için ne bebek odasi yapabilirdim ne baska bisey. Ustelik amerikan mutfakti. 24.haftamda buyuuuuuk bir eve taşındım o kdr büyüktü ki salonu nerdeysd 50 metrekareydi gözüm nasil korktuysa. Iyi ki ds taşındım. Bebek doğdu biz full salonda yaşamaya basladik. Orda uyut orda emzir orda oyna orda sakinlestir gezinerek gaz cikar vs vs. Kısacası benim tavsiyem kesinlikle büyük bir eve çıkmanız

Imkanınız var madem taşının. kücük evde bunalacaksınız. Ben 2. Cocuktan sonra resmen hicbiryere sığmıyormuşum gibi hissediyorum. Anlattığınıza göre sıkış dıkış olacak biraz.
Bence de doğum sonrası taşınma çok daha zor olur..

Benim hamileyken evim sizinki kadardi. Sozde 2arti1 ama 2. Odada salona sigmayan berjerlerim utu masam dolap gibi diger odalara sigmayan esyalar durdugu için ne bebek odasi yapabilirdim ne baska bisey. Ustelik amerikan mutfakti. 24.haftamda buyuuuuuk bir eve taşındım o kdr büyüktü ki salonu nerdeysd 50 metrekareydi gözüm nasil korktuysa. Iyi ki ds taşındım. Bebek doğdu biz full salonda yaşamaya basladik. Orda uyut orda emzir orda oyna orda sakinlestir gezinerek gaz cikar vs vs. Kısacası benim tavsiyem kesinlikle büyük bir eve çıkmanız
Merbaba, biz taşındık büyük bir eve doğumdan önce, ve iyiki taşınmışız. Dediğiniz gibi resmen salonda yaşıyoruz. Kızımın o kadar çok ıvır zıvırı var ki, eğer öbür evde kalsaymışız ben kafayı yermişim.

İlk bebeğimde hamileyken taşındım, ikinci bebeğimde 3aylıkken taşındım. Hamileyken taşındığımda eşyalar azdı, çok yorulmadım. Ama bebeğim varken annem yanımda olmasına rağmen çok zorlandım. Çünkü çok eşya vardı. Bence şuan için taşınma zaten bebek bir yaşına kadar ooturma odasında oayalanıp sizin yanınızda uyuyacak, öyle çok darlanmazsınız idare edersiniz. Amma ve lakin 1yaşından sonra ayaklanacağı için biraz zorlanırsınız küçük evde.

Oyun park yatak alacaksin orda 2 sene yatak odanızda uyur cekmeceli komodin 5 rafli yetiyor 1 yil sonra bakarsin suan okdr stres yapma annenizde diger odada uyur yada salonda cocuk icin kuck ev bence daha iyi hep gozunuzin önünde olur esya fazlaligi varsa azaltin kucuk evler az esya ile büyük ferah olur

X