22 gun geçti ve hala regl olmadim

guldal13

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2022
4
0
41
Merhaba arkadaşlar. 17 yıllık evliyim. 2 kızım var. Büyük kızım 14 yaşında. Büyük kızı doğurduktan sonra menopoza girdim. İkinci kızım menapozdayken oldu. Allah'ın takdiri ilahisi. Bin şükür. Benim sormak istediğim şey, 3 yıl önce belirtilerden dolayı suphelendim ve evde kaset test yaptım 5 tane ve 5 ide pozitif çıktı. Acile gittim kist olduğu ve testin de buna bağlı pozitif çıktığını söyledi. Regl olmadığım için benim günüm geçti diye bekleme lüksümde yok ne yazik ki... şuan aşırı Kasık ağrısı, karın ağrısı ve bel ağrısı yaşıyorum. Koku hassasiyetim var. Birkaç gün evvel 3 test yaptım yine ikisi pozitif birisi negatif çıktı. 16 ekimde tam.kan sayımı yaptırdım beta 1.20 cikti. Bu değere göre negatif ama beni korkutan ben bu kanı verdiğimde ağrılarım yoktu. Sadece bel ağrım vardı. Yarın kan verecegim ancak sonuç ne çıkar hazır değilim. Menopozdayim ancak korunuyorum yine. Tabi korunma yontemimiz riskli. Bu durumu yaşayan var mı aranızda?

Merhaba arkadaşlar. 17 yıllık evliyim. 2 kızım var. Büyük kızım 14 yaşında. Büyük kızı doğurduktan sonra menopoza girdim. İkinci kızım menapozdayken oldu. Allah'ın takdiri ilahisi. Bin şükür. Benim sormak istediğim şey, 3 yıl önce belirtilerden dolayı suphelendim ve evde kaset test yaptım 5 tane ve 5 ide pozitif çıktı. Acile gittim kist olduğu ve testin de buna bağlı pozitif çıktığını söyledi. Regl olmadığım için benim günüm geçti diye bekleme lüksümde yok ne yazik ki... şuan aşırı Kasık ağrısı, karın ağrısı ve bel ağrısı yaşıyorum. Koku hassasiyetim var. Birkaç gün evvel 3 test yaptım yine ikisi pozitif birisi negatif çıktı. 16 ekimde tam.kan sayımı yaptırdım beta 1.20 cikti. Bu değere göre negatif ama beni korkutan ben bu kanı verdiğimde ağrılarım yoktu. Sadece bel ağrım vardı. Yarın kan verecegim ancak sonuç ne çıkar hazır değilim. Menopozdayim ancak korunuyorum yine. Tabi korunma yontemimiz riskli. Bu durumu yaşayan var mı aranızda?
Menapozdayken hamile kalınmaz diye biliyorum cnm menapoz demek hiç yumurta kalmaması oluyor zaten

Bu arada başlığı yanlış yazmışım. Regl olmuyorum yazacağıma 22 gün geçti demisim. 22 gün 8 inde hastalandım tansiyon düşmesi kan sekeri düşmesi titreme...16 sinda verdiğim kanın üstünden 12 gün geçti onu anlatmak istedim

Ben kaldım.... Allahin takdiri ilahisi. Dr mümkün değil ikinci bebek olmaz ama demisti ama oldu
Benim yumurtaliklar çalışıyor demekki regl olmuyorum ben. İkinci kızımın dr öyle demişti. Aslında pişman oldum bu konuyu açtığıma. Simdi menapozda olan arkadaşlarım varsa belki bir umut besleyecekler. O anlamda üzüldüm. Nasıl silebilirim acaba bu msjimi. Ilkkez böyle bir sitede yazayım, akil danışayım dedim ama umarım yanlış anlaşılmam. (Benim durumum farklı.) Rabbım isteyen herkese hayırlısıyla sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin insaallah.

X