22 Şubat transfer olanlar toplaşalım 😊

Yaşayan bir çok insan var ben 9. Günüm hiç lekelenme filan bişey yok 2 gün sonra adet günüm geçikinçe mi olur yada olmazmı bilmiyorum zaman daraldıkça daha çok stresleniyorum açıkçası

Merhaba kızlar nasılsınız 7.günü geride bırakıyoruz. Bende ara ara adet sancısı oluyor bide bacak ağrısı

Merhaba kızlar bende 23 şubatta transfer oldum 4.gün emriyosuydu ama benim yaşadığımı yaşayan var mı çok merak ediyorum .benim transferim sabah 10 gibi oldu aneztesi alarak yaptırdım ben transferimi çünkü bende aşırı kasılma var oraya çıktığımda uyandığımda odaya almışlardı 1 saat yatıp kalkıp lavaboya gittiğim de kanamam vardı doktora sorduğumda bir sıkıntı yok gidebilirsin dedi eve geldiğimde yine kanamam vardi.benim doktorum izinliydi başka doktor yapti islemi kendi doktoruma msj attigimda bana proluton depot vurdurmami soyledi vurulunca kanama kahverengi lekelenmeye döndü ilk 3 gün böyle devam edip kesildi şükür bu durumdan haberi olan varmi hic boyle bir paylaşım gördünüz mü tedirgim ya emriyoya birsey olduysa die

Yaşayan bir çok insan var ben 9. Günüm hiç lekelenme filan bişey yok 2 gün sonra adet günüm geçikinçe mi olur yada olmazmı bilmiyorum zaman daraldıkça daha çok stresleniyorum açıkçası
Yerleşme kanaması herkeste olmuyor hiçbir belirtisi olmayıp hamile olan insanlarda çok kendinizi strese sokmayın hiç

Adet belirtilerimi yaşıyorum ve bu durum beni çok geriyor sabah idrar testi yapıyım dedim cesaret edemedim. Benimki negatif diye düşünüyorum çünkü ilk iki transferimde hep bu belirtiler vardı

Adet belirtilerimi yaşıyorum ve bu durum beni çok geriyor sabah idrar testi yapıyım dedim cesaret edemedim. Benimki negatif diye düşünüyorum çünkü ilk iki transferimde hep bu belirtiler vardı
Öyle düşünme Allah bilir ne olacağını bu belirtilerle hamile olanlar var benim de kaç gündür adet sancılarım var oldum sanıyorum bakıyorum bişey yok lekelenme filan da yaşamadım yarın test günüm hayırlısı olsun inşallah

Öyle düşünme Allah bilir ne olacağını bu belirtilerle hamile olanlar var benim de kaç gündür adet sancılarım var oldum sanıyorum bakıyorum bişey yok lekelenme filan da yaşamadım yarın test günüm hayırlısı olsun inşallah
İnşallah güzel haberler alırız hepimiz 🤲🏻

Kızlar ya eşim erken gebelik testi almış 22 Şubat 3. Gün embriyosu çıkar mı yapasım gelmiyor ama eşim de çok ısrarcı

merhaba. 24 şubat sabahı 5. gün 2 adet taze embriyo transferi oldum. ilk günü saymazsak bugün 6. günüm. 6 martta kan vermeye gideceğim. ilk 3 gün kasık agrısı oldu ama sonrasında hiç bir belirti yok. sadece göğüs şişkinliği ve ağrısı - ki bunu her reglden 1 hafta önce zaten çok yogun yaşıyorum-. hiç belirti olmaması normal mi bilmiyorum. belirti yaşamayan var mı benim gibi?

merhaba. 24 şubat sabahı 5. gün 2 adet taze embriyo transferi oldum. ilk günü saymazsak bugün 6. günüm. 6 martta kan vermeye gideceğim. ilk 3 gün kasık agrısı oldu ama sonrasında hiç bir belirti yok. sadece göğüs şişkinliği ve ağrısı - ki bunu her reglden 1 hafta önce zaten çok yogun yaşıyorum-. hiç belirti olmaması normal mi bilmiyorum. belirti yaşamayan var mı benim gibi?
Ben de siz gibi ilk üç gün hafif sancılar yaşadım sonraki günler hiç Yok denecek kadar az sancılarım oldu ve çok şükür hamileliyim bundan önceki belirtilerim çok çok daha fazlaydı ama hiç pozitif değildi bence belirtilerden çok kan testi gerçeği söylüyor

Belirtiler beni çok yanılttı en kesin hamileyim dediğim belirtiler de negatifti tüp bebek transfer sonrasında ilk üç gün dışında hiçbir belirti yaşamadım bence kan tahlilini bekleyin

Ben de siz gibi ilk üç gün hafif sancılar yaşadım sonraki günler hiç Yok denecek kadar az sancılarım oldu ve çok şükür hamileliyim bundan önceki belirtilerim çok çok daha fazlaydı ama hiç pozitif değildi bence belirtilerden çok kan testi gerçeği söylüyor
hayır olsun çok sevindim sizin adınıza. inşallah bana da nasip olmuştur. teşekkür ederim cevap için

X