22 Şubat transfer olanlar toplaşalım 😊

Kızlar ya eşim erken gebelik testi almış 22 Şubat 3. Gün embriyosu çıkar mı yapasım gelmiyor ama eşim de çok ısrarcı
Canım bugün benim test günümdü ama 5. Gün embriyosuydu. Kan testi yaptır bende 12. Günde bakılıyor diye biliyorum 3. Gün embriyolarının testine acele etme bence

Çok mutlu oldum canım bize de dua et. Belirtilerini yazabilir misin
Hep ediyorum canım herkese 🤲🏻 Hiç belirtim yok sadece kasıklarım ağrıyor bi kaç gündür ara ara ağrıyıp geçiyor bugün daha sık ağrıyor ama onun dışında bir şey yok canım

evet canım çok şükür pozitif değerim 290 çıktı 🥰🤲🏻 Rabbim isteyen herkese en hayırlısıyla nasib etsin ❤🌸
Gözünüz aydın ya maşallah sizin 5. Gün embriyosu mu birde ne gibi belirtileriniz vardı mesela benim ara ara gelen adet sancısı batma ve son iki gündür affedersiniz sümüksü akıntı var

Yarın yapacam inşallah.bugun biraz mutsuzum aslında modum düşük. İlk iki transfer sonrası aynı belirtilerim var. Adet belirtilerimi yaşıyorum.Rabbim büyük
Bence öyle düşünmeyin benzer belirtiler olabilir ilaçlar ruh halimiz her şey iç içe karışıyor gerçekten sancılı bir süreç rabbim yardım etsin bu süreçte olan herkese insan yaşamayana kadar bilmiyor tüp bebek yaptılar diye duyuyorduk ama detayları ağrılar, psikolojik gel gitler o kısmı kimse yaşamadan bilemez rabbim mutlaka bir yerden bize güzel kapılar açıyor buna da eminim bu süreç farklı olgunluklar kazandırdı bana çok şükür diyorum

Bence öyle düşünmeyin benzer belirtiler olabilir ilaçlar ruh halimiz her şey iç içe karışıyor gerçekten sancılı bir süreç rabbim yardım etsin bu süreçte olan herkese insan yaşamayana kadar bilmiyor tüp bebek yaptılar diye duyuyorduk ama detayları ağrılar, psikolojik gel gitler o kısmı kimse yaşamadan bilemez rabbim mutlaka bir yerden bize güzel kapılar açıyor buna da eminim bu süreç farklı olgunluklar kazandırdı bana çok şükür diyorum
Teşekkür ederim canım güzel yorumun için..Annelik duygusunu isteyen herkes yaşar inşallah bizde aynı şekilde

Gözünüz aydın ya maşallah sizin 5. Gün embriyosu mu birde ne gibi belirtileriniz vardı mesela benim ara ara gelen adet sancısı batma ve son iki gündür affedersiniz sümüksü akıntı var
Allah razı olsun canım evet 5. Gün embriyosuydu. Belirti denirmi bilmiyorum ama dediğiniz gibi adet sancısı vardı hep ara ara gelip gidiyodu kasık ağrım, akıntım hep vardı benim ama son zamanda rengi saha sarı gelıyordu. Rabbim isteyen herkese nasib etsin inşallah 🤲🏻🤲🏻❤️❤️

Allah razı olsun canım evet 5. Gün embriyosuydu. Belirti denirmi bilmiyorum ama dediğiniz gibi adet sancısı vardı hep ara ara gelip gidiyodu kasık ağrım, akıntım hep vardı benim ama son zamanda rengi saha sarı gelıyordu. Rabbim isteyen herkese nasib etsin inşallah 🤲🏻🤲🏻❤️❤️
Amin inşallah 🤲🏻

Kızlaarr selam sonuçlarınız nasıll geldi?? Benim transferden sonra 10. Gün testim 2 martta 290 çıktı 2 gün sonra yani 4 martta 896 çıktıı 🥰😍 ikiz olabilir mi sizcee 🙃🙃

X