24 kilo verdim buda benim başarım maşaallah tüm yeni bedenlere:))

maşaALLAH canım ya ne güzel azimle hedefine ulaşmışsın okurken bile o enerjiyi aldım ve imrendim doğrusu benimde fazla kilolarım var malesef:KK43: ve bir an önce bunlardan kurtulmak istiyorum hayatımda ilk defa kilolu bi bayan oldum ben yeni evliyim ve bi düşük oldu ondan sonrada böle kilo aldım acilen vermem gerekn 1o kilom var ayyyyyyy şişko patates oldum ya

Tebrikler once kendine inanacaksin hersey oluyor dedigin gibi belli bi sure sonra soguyorsun herseyden psikolojik sorun cok oluyor kilo olunca bende dogum yaptım 86 kiloydum şimdi 74 oldum ve insallah hedefim 55 60 olmak ve olacam ins kendime güveniyorum sizde guvenin herkez herseyi yapabilir yeterki guvenin.d.d

Bende oglum 8 aylıkken başladım ve 1 yaş gününde 55 kiloya düştüm.29 kilo verdim.AMa göbegim zaten çatlamıştı sarktı ve buruş buruş zayıflayınca daha kötü oldu.Dİger yerlerimde sorun yok.Spor yapmamıştım.Şİmdi bazen mekik netten video yapabiliyorum.Sen hangi sporla karnını düzelttin? Tebrik ederim bu arada:KK9:

Bende oglum 8 aylıkken başladım ve 1 yaş gününde 55 kiloya düştüm.29 kilo verdim.AMa göbegim zaten çatlamıştı sarktı ve buruş buruş zayıflayınca daha kötü oldu.Dİger yerlerimde sorun yok.Spor yapmamıştım.Şİmdi bazen mekik netten video yapabiliyorum.Sen hangi sporla karnını düzelttin? Tebrik ederim bu arada:KK9:
Kac ayda verdiniz 29 kiloyu ve nasil beslendiniz?

selam arkadaşlar bende başarı öykümü yazayım dedim,belki bazı arkadaşlara faydam dokunur,kilolu olmak çok zor ancak çekenler bilir,ben doğum ve bazı hormanal dengesizlikler sonucu 88.8 kiloya kadar çıktım ve 3-4 ay gibi bir sürede hatta daha azda olabilir arada bozduğum da oldu :KK56: 65 kiloya düştüm :KK42: maşaAllah :nazar:,hedefim 55 olabilmek devam edeceğim ve inşaAllah buyaza bomba gibi gireceğim tabi sağlıklı olmayı en başta diliyorum :nazar:,ama şuan bile huzurlu ve rahatım şükürler olsun.eski bol kıyafetlerden kurtuldum dilerim birdaha giymek durumunda kalmam,başlarda 88 hattta 89 nasıl gider bu kilolar diyordum vermem gereken kilo 10 değil 20 değil zor diye düşünüyordum :26: ama biryerden başlamak zorundaydım bu süreç gerçekten düşündüğümden eğlenceli geçti her giden kiloda gramda mutlu oluyordum ama her zaman şu söz aklımda zoru başarabilirim imkansız zaman alır.dilerim herkes tüm kilo problemi olan arkadaşlar azimle diledikleri kilolara gelirler diledikleri gibi giyinir diledikleri gibi yaşarlar rahat rahat nefes alırlar :nazar: :nazar:

41 kere maaşallah diyorum ve tabi ki darısı banaaaa =)

X