25 ağustos 2012 de düğünü olacak kızlarr buraya :)

merhaba kızlar başlığı tesadüfen gördüm yazmak katılmak istedim aranıza hemen üye oldum :)bende 25 Ağustosta evleniyorum İstanbula gelin geliyorum:)benim için zorlu bir süreç istanbula baya uzağım ve hiç bilmiyorum anlıyacağınız baya korkuyorum bu başlığı görünce duygularım yoğunlaştı sizleri tanımsamda ortak olmak istedim şafak saymaya :)

merhaba hln :)
aramıza hoşgeldin, aynı gün evlenecek birçok gelinle yazışmak ne kadar güzel..
nereden geliyorsun istanbula? hangi semtine geleceksin ve hazırlıkların ne aşamada?
ben de seni aramızda görmekten mutlu oldum :KK16:

Şuan tam tamına 6 ay 1 günümüz var ..

Merhaba Nur,

Denediğin gelinlikeri başka bir topic de görmüştüm ve sana çok yakıştırmıştım. Hepsi çok güzel durmuş üzerinde maşallah. Sadece gri olan işlemelerden ziyade gelinlikle aynı renk veya incili işlemeleri tercih etmenden yanayım. Gri renk biraz basitleştiriyor gibi gelinliği. Bir de sonuncu olan favorim :KK16: benzersiz soft bir duruşu var.

tesekkurler canım daha cok gelınlık denıcem denedıklerımın resımlerını cekıp eklıcem buraya .)

merhaba kızlar başlığı tesadüfen gördüm yazmak katılmak istedim aranıza hemen üye oldum :)bende 25 Ağustosta evleniyorum İstanbula gelin geliyorum:)benim için zorlu bir süreç istanbula baya uzağım ve hiç bilmiyorum anlıyacağınız baya korkuyorum bu başlığı görünce duygularım yoğunlaştı sizleri tanımsamda ortak olmak istedim şafak saymaya :)

aramıza hoşgeldin canım. bende 26 agustos .)

eveeett kızlarr kimler nerde oturuyor evlenınce nerde oturacak ?
memleketler neresi yaşlar kaç ?
birbirimizi kısa olaraközetleyelim tanıyalım bakarısınız iyi dostluklar olusturup gorusuruz
ben kendimden bahsedim:)
25 yasındayım 4 senedır bırlıkteyız nısanlımla son 1 yıldır da nısanlıyız esenlerde oturuyorum
ama evlendıkten sonra ümraniyede oturacagım. tokatlıyım
nısanlımda tokatlı :) boga burcuyumm ya sizlerrr hadi bakalıımm:KK9::KK9::KK9:

eveeett kızlarr kimler nerde oturuyor evlenınce nerde oturacak ?
memleketler neresi yaşlar kaç ?
birbirimizi kısa olaraközetleyelim tanıyalım bakarısınız iyi dostluklar olusturup gorusuruz
ben kendimden bahsedim
25 yasındayım 4 senedır bırlıkteyız nısanlımla son 1 yıldır da nısanlıyız esenlerde oturuyorum
ama evlendıkten sonra ümraniyede oturacagım. tokatlıyım
nısanlımda tokatlı :) boga burcuyumm ya sizlerrr hadi bakalıımm:KK9::KK9::KK9:

ben de 23 yaşındayım, 4. senemize 3 ay kaldı :)
4 aydır nişanlıyız, küçükçekmece'de yaşıyorum yaklaşık 2 yıldır, evlendiğimde de aynı semtte oturacağım.
benim memleketim Sinop, nişanlımın da Selanik, ama ikimiz de burada doğup büyüdük. ben de YENGEÇ :KK17:
yarışması arkadaşlara başarılar dilerim :21:

ben de 23 yaşındayım, 4. Senemize 3 ay kaldı :)
4 aydır nişanlıyız, küçükçekmece'de yaşıyorum yaklaşık 2 yıldır, evlendiğimde de aynı semtte oturacağım.
Benim memleketim sinop, nişanlımın da selanik, ama ikimiz de burada doğup büyüdük. Ben de yengeç :KK17:
Yarışması arkadaşlara başarılar dilerim :21:

güzelmişş canım benım teyzem oturuyor otarafda gıder gelırız hep senın flort asamasıda uzun surmus bızım gıbı:)
tabı bızımkı cok maceralı gectı ne fırtınalar ne lodoslar atlattık:)) neysekı sımdı evlılık heycanı yazıyoruz .) zaman olarak aynı zamanlara denk gelmese bırbırımızın kınasına dugunune gelırdık wala:):KK16:

merhaba kızlar .. Benim düğünüm de 25 ağustos ta ama benim 2 düğün olacak ve ilki 25 ağustosta.diğeri 1 hafta sonra. konuya şöyle bir baktım herkes başlamış gelinlik filan özendim gerçekten. nişanlım askerde ve ben onsuz hiç bir şey yapmak istiyorum.. ama buradan sizin heyecanınızı paylaşıyorum ve sabırsızlanıyorum başlamak için. mutlu mutlu hazırlıklar..

merhaba kızlar .. Benim düğünüm de 25 ağustos ta ama benim 2 düğün olacak ve ilki 25 ağustosta.diğeri 1 hafta sonra. konuya şöyle bir baktım herkes başlamış gelinlik filan özendim gerçekten. nişanlım askerde ve ben onsuz hiç bir şey yapmak istiyorum.. ama buradan sizin heyecanınızı paylaşıyorum ve sabırsızlanıyorum başlamak için. mutlu mutlu hazırlıklar..

hoşgeldin canım sende bizdensin sevindim bunda
iki düğün de ne güzel olur doya doya giyersin gelinliğini
gelinlik için çok erken ama ben duramıyorum yaa biranönce giymek istiyorum ama daha çokkkkkkkkkkkk var:-)

merhaba hln :)
aramıza hoşgeldin, aynı gün evlenecek birçok gelinle yazışmak ne kadar güzel..
nereden geliyorsun istanbula? hangi semtine geleceksin ve hazırlıkların ne aşamada?
ben de seni aramızda görmekten mutlu oldum :KK16:

Şuan tam tamına 6 ay 1 günümüz var ..

Ispartadan geliyorum:KK43: Eyüp tarafına İstanbulu hiç ama hiç bilmiyorum yaklaşık 4.5 yıldır beraberdik o kadar çok şafak saydımki onunla sonunda kavuşabilmek için ve 5 6 ay kaldı bunca yıl geçti ama şu güdük şubat dedikleri bile geçmiyor takıldı sanki daha öncede hiç görüşemezdik ben ilçedeydim o merkezde okuyordu falan tam nişanlandık oh gider gelirim istanbula derken işe başladım hazirana kadar çalışacağım ve hiç bir hazırlığım yok evim istanbulda olcağı için burdan çeyiz götürmek saçma geldi istanbuldan alıp yerleştirelim dedik ama gelinliğimi diktirmek istiyordum şimdi yazın nasıl yetişicek bilmiyorum mesafe 10 saat :KK43:bu gibi sıkıntılarım var işte benimde henüz 1 ay oldu nişanlanalı 15 gün sonra onları ziyarete gidicez İstanbula çok heycanlıyım :)ilk kez görücem orları hepimize Allah kolaylık versin eminim herkes için heycan dorukta

Ispartadan geliyorum:KK43: Eyüp tarafına İstanbulu hiç ama hiç bilmiyorum yaklaşık 4.5 yıldır beraberdik o kadar çok şafak saydımki onunla sonunda kavuşabilmek için ve 5 6 ay kaldı bunca yıl geçti ama şu güdük şubat dedikleri bile geçmiyor takıldı sanki daha öncede hiç görüşemezdik ben ilçedeydim o merkezde okuyordu falan tam nişanlandık oh gider gelirim istanbula derken işe başladım hazirana kadar çalışacağım ve hiç bir hazırlığım yok evim istanbulda olcağı için burdan çeyiz götürmek saçma geldi istanbuldan alıp yerleştirelim dedik ama gelinliğimi diktirmek istiyordum şimdi yazın nasıl yetişicek bilmiyorum mesafe 10 saat :KK43:bu gibi sıkıntılarım var işte benimde henüz 1 ay oldu nişanlanalı 15 gün sonra onları ziyarete gidicez İstanbula çok heycanlıyım :)ilk kez görücem orları hepimize Allah kolaylık versin eminim herkes için heycan dorukta

selam canım aramıza hosgeldıınnnn gerı sayıma a devam edıyoruz hep beraber sen en taze nısanlısın sanırım aramızda:)
hayırlı ugurlu olsun.) ıstanbula gelın gelmekle bence sanslısın cunku ıstanbulu gorup gezıp kesfettıkten sonra ıkıncı askın ıstanbul olacak:))
çook işimiz var daha allah kolaylık versın hepımıze ama bunlar cok tatlı heyecanlar gelınlık secmek kına kıyafetı secmek makyajı nasıl yapcana karar vermek daha bunlar da var var da var ceyızde bı suru eksıkler var burda yardımcı olalaım bırbırımıze aldıklarımız alıcaklarımız konusunda tavsıyelerde bulunalım.):KK34:

selam canım aramıza hosgeldıınnnn gerı sayıma a devam edıyoruz hep beraber sen en taze nısanlısın sanırım aramızda:)
hayırlı ugurlu olsun.) ıstanbula gelın gelmekle bence sanslısın cunku ıstanbulu gorup gezıp kesfettıkten sonra ıkıncı askın ıstanbul olacak:))
çook işimiz var daha allah kolaylık versın hepımıze ama bunlar cok tatlı heyecanlar gelınlık secmek kına kıyafetı secmek makyajı nasıl yapcana karar vermek daha bunlar da var var da var ceyızde bı suru eksıkler var burda yardımcı olalaım bırbırımıze aldıklarımız alıcaklarımız konusunda tavsıyelerde bulunalım.):KK34:

çok teşekkür ederim canım evet sanırım şuan en taze ben görünüyorum :)evet herkes istanbula geldiğim için çok şanslı oldugumu söylüyor hatta nişanlım bir kitap almış istanbulda gezilecek yerler diye bir şey olması laızm her hafta sonu bir sayfaya bakıp gideriz diyor avunuyorum böyle şimdilik ağustosa bi gelelim o zaman koyucak ailemden ayrılmak iyice :)bende sürekli tavsiyeleri okuyorum çünkü hiçbir hazırlığım yok daha gelinlik modeli bile yok aklımda tek rengine karar verdim beyaz tek bu yani :)))

kızlarr ne alemdesiniz yaa hiç yazmıyosunuz
e tabi daha çok var
bugün 5 aya düştük o da çok gelio gözüme
buarada sizde aileden ayrılma üzüntüsü varmı bende son zamanlarda hiç yok yaaa hatta gidip te aylarca gelmemeyi düşünüyorum o derece yani

X