Premature Bebekler 25 haftalık doğum yapanlar

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Merhaba erken doğum nedeniniz belli mi ben de 27. Hafta da yaptım maalesef bebeğim hayatta değil
Çok üzüldüm Allah sabır versin.Doktorlar bir şey demedi ama ilk doğumum da 36 haftalık olmuştu sanırım ben de rahim ağzı yetmezliği var. 3.yü düşünmediğim için araştırıp peşine düşmedim ama tahminim o yönde.Çünkü ilk doğumumda da birden açılmam olmuş ve çok rahat doğum yapmıştım.Tekrar hamile olunca hatta öncesinde muhakkak iyi bir dr a görünüp bu durumdan emin olun.Ben ilk doğumumda erken doğumu önemseyip sebebini araştırsaydım ikinci böyle olmayacaktı belki de

Çok üzüldüm Allah sabır versin.Doktorlar bir şey demedi ama ilk doğumum da 36 haftalık olmuştu sanırım ben de rahim ağzı yetmezliği var. 3.yü düşünmediğim için araştırıp peşine düşmedim ama tahminim o yönde.Çünkü ilk doğumumda da birden açılmam olmuş ve çok rahat doğum yapmıştım.Tekrar hamile olunca hatta öncesinde muhakkak iyi bir dr a görünüp bu durumdan emin olun.Ben ilk doğumumda erken doğumu önemseyip sebebini araştırsaydım ikinci böyle olmayacaktı belki de
36. Hafta iyi bir hafta allahtan teşekkür ederim rahim ağzı yetmezliği bir ihtimal ama ondandır denmedi bana ilk hamileliğimdi ikinci nasip olursa erken haftalarda belli olur mı bilmiyorum peki siz 25 hafta da doğum yapınca nedenini sormadınız mı

X