250-350cc

merda9

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2021
199
44
23
Kızlar selam bugün doktorum ile muayenem vardı meme dokumun hiç olmadığını ve bana 250-350cc arasında bi protez takabileceğini söyledi memelerim hiç yok bir erkek memesi gibi düşünün sizce doktorumun düşündüğü ccler beni pişman eder mi öyle çok büyük göğüsler hayal etmiyorum ama yine de boşuna ameliyat olmak istemiyorum yüksek profil

Boy ve kilonuz nedir hiç doku yoksa çok büyük takamıyolar biraz deri elastikiyesi meme çapı genişliğiyle alakalı bi durum

Kızlar selam bugün doktorum ile muayenem vardı meme dokumun hiç olmadığını ve bana 250-350cc arasında bi protez takabileceğini söyledi memelerim hiç yok bir erkek memesi gibi düşünün sizce doktorumun düşündüğü ccler beni pişman eder mi öyle çok büyük göğüsler hayal etmiyorum ama yine de boşuna ameliyat olmak istemiyorum yüksek profil
Lütfen 300 cc üzerine çıkmayın derim bende aynı sizin gibiyim siz yazmamışsıniz ama 1.64 boy 50 kilo 315 taktı bana çok güzel oldu ama sol taraf hemen iyileşirken sağ tarafta 2 kee açılma oldu şu anda tam 1 ay oldu sağ tarafta hala dikis var 3 ocak da alacak inşallah bir sorun olmazsa

X