Terazi Burcu 24 Eylül - 22 Ekim 25'ten Sonra Terazi'ye Dönüşmek

senın ayın kaçı canım?:KK1::KK1::KK1:
13 temmuz doğumluyum :) Ama dediğim gibi yengeçle alakam kalmadı.

Ben çocukluğumdan beri farkındaydım bu duygumun:KK1::KK1::KK1:

Bana yapılan şey neyse onun aynısı olacak şekilde bir karşılık veriyorum.Bir de bizim burcun gözlem yeteneği yüksek sanırım,herkes bize içini döktüğünden insanların zayıf yönlerini iyi biliyoruz.İntikam alıcaksam direk o zayıf yerlerinden vuruyorum.

Ve işin kötüsü bundan zevk alıyorum,adaleti yerine getirmiş gibi hissediyorum:KK53::KK53::KK53:
Eşimin en nefret ettiği şey bu! Öyle laf sokuyorum ki "Bazen çok acımasız oluyorsun" diyor, kırıldığı belli oluyor. Laflarımı keskin seçerim, üstelik sadist bir zevk alıyorum ben de. Beni incittiyse o da acı çekmeli.

13 temmuz doğumluyum :) Ama dediğim gibi yengeçle alakam kalmadı.

Eşimin en nefret ettiği şey bu! Öyle laf sokuyorum ki "Bazen çok acımasız oluyorsun" diyor, kırıldığı belli oluyor. Laflarımı keskin seçerim, üstelik sadist bir zevk alıyorum ben de. Beni incittiyse o da acı çekmeli.

Benim sevgilim de öyle nefret ediyor bu huyumdan.Karşında çırılçıplak hissediyorum her şeyimi biliyorsun ama sen hiç bir zayıf yönünü göstermiyorsun diyor:KK1:

Dexter tam sana göre bir dizi o zaman tekrardan tavsiye ediyorum,o diziyi izledikçe kendim adalet sağlamış gibi hissediyorum.:KK1:

Benim sevgilim de öyle nefret ediyor bu huyumdan.Karşında çırılçıplak hissediyorum her şeyimi biliyorsun ama sen hiç bir zayıf yönünü göstermiyorsun diyor:KK1:

Dexter tam sana göre bir dizi o zaman tekrardan tavsiye ediyorum,o diziyi izledikçe kendim adalet sağlamış gibi hissediyorum.:KK1:

Dexter'in ilk sezonunu izlediğimde mest olmuştum zevkten zaten. Eyvah, terazi kızları olarak toptan mı psikopatsınız (psikopatız?) acaba :p

Dexter'in ilk sezonunu izlediğimde mest olmuştum zevkten zaten. Eyvah, terazi kızları olarak toptan mı psikopatsınız (psikopatız?) acaba :p

Şu adalet takıntımız bizleri psikopatlaştırıyor hep:KK1::KK1:
Bence sen de artık tam terazi olmuşsun yengeç burcu çok yakın bir arkadaşım var ama onunla alakan yok,benim gibi düşünüyorsun çoğu konuda.Ben umarım ileride Akrep olmam.:KK5:

X