28 günlük lohusayım. Cinsel ilişkiye ne zaman girebilirim.

Merhaba. Eşimle cinsel hayatımız gayet guzeldi. Araya hamilelik girdi 9 ay boyunca hiç iliskiye girmedik. Simdi dogum yaptim ve eşimi çok özledim o da beni. Dogumum sezeryan oldu, dikislerim çok iş yaptigimdan halen daha kapanmadi hatta acildi ve iltihap tuttu. İlidkiye girersek kendimi zorlarsam daha çok açılır diye korkuyorum. Kanamam da yok denecek kadar azaldi ama napmaliyim
45 gün bekleyin rahminiz toparlansın.

Merhaba ben de lohusayken ilmihale açıp bakmıştım,en fazlası 40 gün.ama 40 gün dolmadan da kanaması kesilenler oluyor,o zaman gusül almak gerekiyor.baktiniz kanama var 40.gunden sonra da devam ediyorsa yine gusül alıyorsunuz,özür sahibi olup her namaz vakti sadece namaz abdesti alıyorsunuz.herkesin evinde ilmihal olmasi bu sebeple iyi birşey.kirmadan da yumuşak şekilde anlatabilirdi arkadas
Doğru söylüyorsunuz. 40 günden önce kanama biterse de 40 günü beklemek ilişki için daha efdaldir. Genellikle birkaç gün ara verip devam ediyor çünkü. Kaldı ki rahim tıbben de 40 günde toparlanıyor. İbadet için söyledikleriniz tastamam doğru. Benim kanamam 4 ay filan sürmüştü birkaç gün ara verip devam etti. Bende 40.gün guslümü aldım. İlişki içinde 40 gün bekledim, kanamam olmayan zamanlarda normal hayata devam ettik.
konu dini birşeyse üslup herşeyden önemli oluyor.

Her iki doğumumda da 20 gün civarı bitmişti kanama. 1 ay kontrolüne gittiğimde doktorum rahim güzel deyince 40 beklemeden ilişkiye girmiştik ikisinde de. Kontrolde doktorunuza danışın en iyi o bilir.

Merhaba. Eşimle cinsel hayatımız gayet guzeldi. Araya hamilelik girdi 9 ay boyunca hiç iliskiye girmedik. Simdi dogum yaptim ve eşimi çok özledim o da beni. Dogumum sezeryan oldu, dikislerim çok iş yaptigimdan halen daha kapanmadi hatta acildi ve iltihap tuttu. İlidkiye girersek kendimi zorlarsam daha çok açılır diye korkuyorum. Kanamam da yok denecek kadar azaldi ama napmaliyim
Bize doktor 6 hafta yasak demisti ilişki. Şuan oğlum 43 günlük bende sezaryen oldum. Doktor kontrolüne gitmeden de ilişki düşünmüyorum bence ortalama 40 günü bekle. Kanamanın bitmemiş olmasi enfeksyona açık olduğun anlamina geliyor

Ha haa yalnız kadının dikişler iltihap tutmuş, kanaması yok denecek kadarmış ama var hali hazırda az da olsa kanama, hala ilişkiye gireyim mi diye soruyor millet de fetva diye birbirine düşmüş 😅 sizce konu sahibi o boyutunu takar mı🤣 bacım siz hemen bu gece ilişkiye girin de bi rahat edin böylece doktora sorulacak soruları buralara sormazsinizb

Ha haa yalnız kadının dikişler iltihap tutmuş, kanaması yok denecek kadarmış ama var hali hazırda az da olsa kanama, hala ilişkiye gireyim mi diye soruyor millet de fetva diye birbirine düşmüş 😅 sizce konu sahibi o boyutunu takar mı🤣 bacım siz hemen bu gece ilişkiye girin de bi rahat edin böylece doktora sorulacak soruları buralara sormazsiniz🤣
Sana burda doktora veya uzmanina sorulmasi gereken milyonca soru bulurum. Zaten doktora sorabilecek olsam buraya nr gerek var degil mi. Fikir almak bunun adi, her söyleyenin söylediğini uygulamaak degil

Sana burda doktora veya uzmanina sorulmasi gereken milyonca soru bulurum. Zaten doktora sorabilecek olsam buraya nr gerek var degil mi. Fikir almak bunun adi, her söyleyenin söylediğini uygulamaak degil
E bacım biz de doktora sormayı bekleyemeyecek kadar acilse seviş rahatla dedik bir şey mi dedik atar yapmak da moda olmuş 😅 milyonca da ( o neyse artik) doktora danış cevabı vardır o bulacağın sorularda merak etme buraların yabancısı değiliz bilinçli kimse böyle sorulara yap ya da yapma demez , doktora sor der. Neyse hadi size kolay gelsin

X