Premature Bebekler 28 haftalık doğum yapanlar acil bakar mısınız

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Gayet güzel bir şehir bakma yasatacak olan rabbim görecek günü varsa hersey bahane rabbim de sabrını artırsın sonunda mükafatını versin inş

Gayet güzel bir şehir bakma yasatacak olan rabbim görecek günü varsa hersey bahane rabbim de sabrını artırsın sonunda mükafatını versin inş
Aynen öle rabbim saglıcakla oralardan çıkmayıda nasip eder inşallah bize🤲

Merhaba bebeğiniz den bir haber varmı
Dün görmeye gittik doktoru bilgi verdi işte şimdilik stabil durumu ama tabi bişey söylemek için çok erken diyolar mucizem benim herşeyden habersiz yatıyo öle çok kötü oldum görünce birde ilaçlarım yüzünden sütümü veremem ihtimalim var şimdilik mama vermeye başlamışlar bilmiyorum duygularım çok karışık

Dün görmeye gittik doktoru bilgi verdi işte şimdilik stabil durumu ama tabi bişey söylemek için çok erken diyolar mucizem benim herşeyden habersiz yatıyo öle çok kötü oldum görünce birde ilaçlarım yüzünden sütümü veremem ihtimalim var şimdilik mama vermeye başlamışlar bilmiyorum duygularım çok karışık
Canım benim süreç zor biliyorum az kilo almaya başlasa toparlar Allah’ın izni ile allah büyük dua et sonu çok güzel olsun inş

Canım benim süreç zor biliyorum az kilo almaya başlasa toparlar Allah’ın izni ile allah büyük dua et sonu çok güzel olsun inş
İnşallah canım gerçekten zor ve yıpratıcı bir süreç insan kendi kendini bitiriyor rabbim yardıma muhtaç olan herkezin yardımına koşsun inşallah

Çok şükür rabbim daha büyük şifalar versin inş zamanla başlar kilo alımı süt veriyor musunuz
Malesef ilaç almak zorundayım şuan kendi rahatsızlıgımdan ötürü sütümü sagıp döküyorun kesilmesin diye ama ilaçları azalttıgım zaman inşallah vericem bütün umudum o yönde

Ama sütümde çok az geliyo çogalmadı hiç bu gidişle kesilicek diye korkuyorum
Çok geçmiş olsun geçici bir süreç iyileşin devam edersiniz inş stres yapmayın sütünüz gelir inş yeşillik çay bir şekilde hallolur o çok şükğr sağ ve hayatta Allah büyük su mübarek günlerin hürmetine Allah tez zaman da yavrunuza şifa versin 🤲

Çok geçmiş olsun geçici bir süreç iyileşin devam edersiniz inş stres yapmayın sütünüz gelir inş yeşillik çay bir şekilde hallolur o çok şükğr sağ ve hayatta Allah büyük su mübarek günlerin hürmetine Allah tez zaman da yavrunuza şifa versin 🤲
Amiinn canım inşallah rabbim tüm dua isteyen ve bekleyenlerin yardımcısı olsun 🤲

Bende 34+ 4 günlük bebeğimi suyumun gelmesiyle sezeryanla doğurdum. Bebeğimde 5 hafta gelişim geriliği vardı ve 29 hafta ile uyumlu doğdu. 4 gün oldu kızım yoğun bakımda 1530 gram doğdu ve kilo vermeye başlamış. Çok zor bir durum her an korku içindeyim. Ne kadar daha küvezde kalır bilgisi olan anne var mı acaba?

Bende 34+ 4 günlük bebeğimi suyumun gelmesiyle sezeryanla doğurdum. Bebeğimde 5 hafta gelişim geriliği vardı ve 29 hafta ile uyumlu doğdu. 4 gün oldu kızım yoğun bakımda 1530 gram doğdu ve kilo vermeye başlamış. Çok zor bir durum her an korku içindeyim. Ne kadar daha küvezde kalır bilgisi olan anne var mı acaba?

Merhaba öncelikle geçmiş olsun ve gözünüz aydın.
Korkunuzu üzüntünüzü çok iyi anlıyorum.
Benim kızım 30 haftalık doğdu.
1440 gramdı başta kilo verdi 1200 civarına düştü ödem attı dediler 1750 gram olduğunda çıktı çok şükür. 32 gün sonra yani.

Anne sütü çok önemli üzülüp riske atmayın dediler. Elimden gelen buydu gayret ettim.
Lütfen siz de gayretli olun.
Sağlıkla kucaklaycaksiniz ınsallah..

X