Premature Bebekler 28 haftalik dogum

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
7 aylık hatta anneme göre 6,5 aylık ve 1.300 gr doğmuş prematüre bir bebek olarak yavrunuza çok üzüldüm…🥺🥺🥺 Ben küvezde bile kalmamışım doğduğumda ama ilk aylar vücut ısımı çok zor ayarlamışım, vefat nedeni için bir şey söylendi mi annesi ? Ya da neden erken doğum olduğunuza dair ?

Cennette meleklerin kucağında o şimdi annesi, Allah dayanma gücü versin, bir daha yaşatmasın böyle bir imtihan…🙏

7 aylık hatta anneme göre 6,5 aylık ve 1.300 gr doğmuş prematüre bir bebek olarak yavrunuza çok üzüldüm…🥺🥺🥺 Ben küvezde bile kalmamışım doğduğumda ama ilk aylar vücut ısımı çok zor ayarlamışım, vefat nedeni için bir şey söylendi mi annesi ? Ya da neden erken doğum olduğunuza dair ?

Cennette meleklerin kucağında o şimdi annesi, Allah dayanma gücü versin, bir daha yaşatmasın böyle bir imtihan…🙏
Amin sağ olun insallah allah kimseye evlqt acisi vermesin. Ic kanama dediler olum sebebi. Erken dogumasida suyumun gelmesiydi. Bir hafta hastanede kipirdamadan yattim ama 7 gunden fazla durduramadilar dogumu kalp atislari ve agrilarim cok siklasmisti acil sezeryanla alindi 🙏rabbim kimseye yasatmasin

Amin canım 🙏🙏🙏 en kısa zamanda inşallah sağlıklı bir bebeğiniz olur 🙏
Amin sağ olun insallah allah kimseye evlqt acisi vermesin. Ic kanama dediler olum sebebi. Erken dogumasida suyumun gelmesiydi. Bir hafta hastanede kipirdamadan yattim ama 7 gunden fazla durduramadilar dogumu kalp atislari ve agrilarim cok siklasmisti acil sezeryanla alindi 🙏rabbim kimseye yasatmasin

Rabbim size şefaatçi eylesin 😪 başınız sağolsun

Çok üzüldüm yaa günlerdir aklımdaydın sen de yavrun da. Yavrun şimdi tam anlamıyla melek oldu. Rabbim de sana onu taşıman hürmetine yavrunu sana şefaatçi kılacaktır inşallah. Allah hamile kadını ekstra korurken, yavrusunu doğar doğmaz melek etmiş anneye neler vermez ki? Nehir7 Nehir7

Hepinizden allah razi olsun evlqtlarinizi sizlere bagislasin benim yavrum melek oldu rabim 2 saat omur vermis...
Başınız sağ olsun. Ben de evladımı doğumdan 3 dakika sonra kaybettim, o da erken doğmuştu. 2 sene olacak 1 ay sonra. Allah dayanma gücü versin. Kimseye evlat acısı yaşatmasın.

X