29 ocak cuma yanı yarın amelıyat oluyorummm....

kızlar cok kanamam oldu benım amelıyattan cıkınca kusamadım hep burnumdan kan geldı sabaha kadar dun kesıldı bugun ucuncu gunu ve bugun gene bıraz bıraz kanamaya basladı cok korkuyorum gercekten cok agır bır amleıyat gecırdım hıc boyle olacagını tahmın etmemıstım doktorumu arıyorum cevap vermıyor sınırlerım cok bozuk hersey ıyı aslında seklı falan guzel ama burnum agzına kadar kan pıhtısıyla dolu ve ara ara kan gelıyor napacagımı sasırdım:KK43:((

kızlar cok kanamam oldu benım amelıyattan cıkınca kusamadım hep burnumdan kan geldı sabaha kadar dun kesıldı bugun ucuncu gunu ve bugun gene bıraz bıraz kanamaya basladı cok korkuyorum gercekten cok agır bır amleıyat gecırdım hıc boyle olacagını tahmın etmemıstım doktorumu arıyorum cevap vermıyor sınırlerım cok bozuk hersey ıyı aslında seklı falan guzel ama burnum agzına kadar kan pıhtısıyla dolu ve ara ara kan gelıyor napacagımı sasırdım:KK43:((

canım neden o kadar kanaman oldu ya kötü olmuşsun sen baya ..dr a ben ne zaman istesem ulaştım ulaşamamanın önemli bir sebebi olmalı hastasının telefonunu açması gerekiyor ..başın yüksek bir şekilde yat oturmak ayakda durmak iyi gelmiyor ilk günlerde ..

fotoğraflarını sabırsızlıkla bekliyoruz umarım sonuç istediğinden daha güzel olur:)

slm arkadsım amılayat oldun sanırım bende dusunumuyorum da bana yardımcı olabılırmısınız doktor konsunda cok karasız kaldım

fotoğraflarını sabırsızlıkla bekliyoruz umarım sonuç istediğinden daha güzel olur:)

saol canım insallah doktor bugun tamponları cıkardı alcımı da aldı bandajladı bandajlanmadan bır bakayım dedım ama doktorum bakma suan bırsey anlamazsın dedı ama ben ısrar edıp baktım, hamur gıbı gorunuyordu çok şişti ama ben beğendim henuz çok şiş olmasına rağmen sanırım ındıkce daha cok burna benzeyecek:)

çookk gorsen nasıl elım ayagım tıtrıyor doktora bı durayım bı durayım dıyorum elım ayagıma dolandı bıttım mahvoldum ama sonrasıııı,,,,
superdı çünkü hiiiiiiiiiiiçççç hissetmedım bıle.doktora dedım tamponları cekmeden bana haber verın oda tamam daha temızlıyorum dedı, ben beklıyorum cekmeye gecıcek dıye bıde baktım gozumun onunden tamponlar gecıyo:)))kaydirigubbakcemile3 superdı korktuguma degmedı o kadar mızmızlık yaptıgım ıcın de utandım kendımden:KK43: boyle olunca....:kedi:

çookk gorsen nasıl elım ayagım tıtrıyor doktora bı durayım bı durayım dıyorum elım ayagıma dolandı bıttım mahvoldum ama sonrasıııı,,,,
superdı çünkü hiiiiiiiiiiiçççç hissetmedım bıle.doktora dedım tamponları cekmeden bana haber verın oda tamam daha temızlıyorum dedı, ben beklıyorum cekmeye gecıcek dıye bıde baktım gozumun onunden tamponlar gecıyo:)))kaydirigubbakcemile3 superdı korktuguma degmedı o kadar mızmızlık yaptıgım ıcın de utandım kendımden:KK43: boyle olunca....:kedi:

hic acımıyo evt bende cok korkmustum..bide tamponlar cıktıkdan sonra ben çok utandım burunmdan şırıl şırıl aktı icinde kalanlar dr temizledi :kedi:

aa bende akma gıbı bırsey olmadı ama eve gelınce hafıf bı kanamam oldu benımkı kanamalı gecmıstı ya ondan sanırım sımdı de bır delıgımden hırıl hırıl sesler gelıyor ama akan yok anlamadım :) sende de buna benzer bırsey oldumu bıde burnumuzu ne zaman ıstedıgımız gıbı temızlıyecegız artık yapsak olurmu kı acep:eek:

aa bende akma gıbı bırsey olmadı ama eve gelınce hafıf bı kanamam oldu benımkı kanamalı gecmıstı ya ondan sanırım sımdı de bır delıgımden hırıl hırıl sesler gelıyor ama akan yok anlamadım :) sende de buna benzer bırsey oldumu bıde burnumuzu ne zaman ıstedıgımız gıbı temızlıyecegız artık yapsak olurmu kı acep:eek:

kanama olmadı crazy ayaa anla işte :sinifsinif: burun icindeki pislikler açık açık yazayımmı simdik :) utanıyom sümük iste :)) cok utandımmmmmmmmm bennnnnnnn :kedi:dr dan
ben burnumu kulak temizleme cubuguyla temizlemeye calısıyorum tamponlar cıktıgından beri..yanlız geçenlerde bişey yaptım öldüm acıdan burnumu tıkayan bişey var gibi geldi bana tam burun ucu yan tarafda icte ben cımbızla onu alayımda rahat nefes alayım dedim cımbızla bir cektim ipligimi cekmisim cok canım acıdı dikisli taraflarından uzakdur benim yaptıgımı yapma sakın akannehir

hmm anladımmm ozaman bende pek derınlere ınmeyeyım kalsın oldugu gıbı haftaya doktor son rutuslarını yapar nasılsa artık sabredeyım bıraz daha gulmekten falan bır zarar gelmez degılmı bazen pek bı gulme tutuyor da benı:)

kızlar bildiğim kadarıyla gülmek bi zarar vermio.ama mimik yaptığınızdan dolayı ilk günler biraz acı olabilrmiş gülerken falan.

X