Bebek İkinci El 3,5- 4 yaş için sünnet kıyafeti olan var mı?

paci53

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2013
349
6
34
bu ay içinde oğlumu sünnet ettireceğim nasipse..Düğün yapmayacağım için kıyafet almayı düşünmüyordum ama en azından gezmeye götürdüğümde giysin istedim..satmak isteyen var mıdır?

ben 160 tl aldım.daha ucuza da var ama pelerini, asası,şapkası çok basitti.oğlumda zaten şapkayı hiç takmadı asaına dokunmadı bile sünnet düğününde de uyudu zaten sıfır gibi diyebilirim.yeni almak isterseniz yinede siz bilirsiniz.kıyafet beyaz gümüş lacivert karışımı.sizin oğlunuz 4 yaşında dimi?

ben 160 tl aldım.daha ucuza da var ama pelerini, asası,şapkası çok basitti.oğlumda zaten şapkayı hiç takmadı asaına dokunmadı bile sünnet düğününde de uyudu zaten sıfır gibi diyebilirim.yeni almak isterseniz yinede siz bilirsiniz.kıyafet beyaz gümüş lacivert karışımı.sizin oğlunuz 4 yaşında dimi?[/QUOTE

2010 doğumlu..
ne kadar düşünüyorsunuz peki?

resmini atabilir misiniz bana?

$1911857_10152263218014350_1427639751_n.jpg
ben 160 tl aldım.daha ucuza da var ama pelerini, asası,şapkası çok basitti.oğlumda zaten şapkayı hiç takmadı asaına dokunmadı bile sünnet düğününde de uyudu zaten sıfır gibi diyebilirim.yeni almak isterseniz yinede siz bilirsiniz.kıyafet beyaz gümüş lacivert karışımı.sizin oğlunuz 4 yaşında dimi?[/QUOTE

2010 doğumlu..
ne kadar düşünüyorsunuz peki?

resmini atabilir misiniz bana?

aynen bu şekilde duruyor

Son düzenleme:
X