3 ayda 10 kilo aldım:(

ephedraurora

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2010
75
1
Senelerdir sürekli zayıflamam lazım diyorum, bir kaç senedirde sürekli 63-65-68 kilo civarlarındayım, öyleyken bile balık etliydim. 50li kiloları unuttum tartıda görmeyi:KK43: Boyum 1.65... Bundan 3-4 ay önce 68 kiloydum, stres, dersler vs derken öyle bi yedimki şimdi 78.8 kiloyum:S Kendime inanamıyorum.. 3 ayda 10 kilo vay be... sanki çok zayıftım bir de 10 kilo aldım. Eğer tartıda 80i görürsem gerisi gelir bir daha zayıflayamam... heryerim şişti, bacaklarım, kalçam, gıdım, kollarım, belim, bir de göbeğim çıktı. hayatım boyunca hiçbi zaman göbeğim olmamıştı benim, inanamıyorum ya:KK43: bundan sonra gerçekten kararlıyım.. zayıflicam. kilo verdikçe burdan paylaşıcam sizinle. Spor olarak yürüyüş yapıcam, belki başlarda zorlanırım ama yine de yılmicam.. herhangi bi diet listesi hazırlamıyorum kendime, herşeyden yiyip az yemek en sağlıklı zayıflatan yöntem, ama tabiki şekerli, yağlı, unlu, tuzlu gıdalar tüketmicem.. en zor olan spor benim için.. bi de su içmek.. neyse artık zorlicam başlarda kendimi ama heralde sonradan alışırım..
şans dileyin lütfen:KK43: önce 5 kilo verirsem daha da motive olcağıma inanıyorum.. umarım kısa zamanda istediğim kiloya ulaşırım arkadaşlar.
Bu arada çoğu başarı öyküsünü okudum, beni birazda motive eden sizler oldunuz. hepinize teşekkürler

bnde bir buçuk sene öncesine kadar 56 57 kilodan yukarı çıkmazdm ama sonunda 69 u bile gördm. 2 hafta önce kk da bir diyet grubuna katıldm ordaki arkadaşlarm beni çok motive ettiler bnde hırs yaptm şu an kilom 65,5.
bnce sende bir diyet grubuna katıl inan çok yararı oluyor:KK34:

X