3 ayda 12 kilo

denizinan10

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2009
83
0
arkadaşlar ben geçen yaz 3 aydda 12 kilo vermiştim, hem diyet yaptım,hemde hergün 1-1buçuk saat yürüdüm...kesinlikle kahvaltıyı hiç atlamadan ve bol bol yaptım ama öğlen ve akşam sbze haşlanmış tavuk falan yiyordum, 65 kilodan 53e düştüm, bunu 1 yıl korudum çünkü yaptığım spordan dolayı metabolizmam iyi çalışıodu...
sizlerede tavsiye ederim hergün 1 saat yürüyün,hem rahatlatıo hemde zayıflatıo...
alt bacaklarım çok kaslandı ama üst bacaklarımda sarkmalar oldu, inş onlardan da bu yaz kurtulucam
:emir_bebek:

tebrik ederim gerçekten, önemli olan metabolizmayı hızlandırmak zaten siz sporda yapmışsınız. ayrıca hiç duraklama dönemi de yaşamamışsınız çok şanslısınız. bu kiloların bir daha gelmemek üzere gittiğinden hiç şüphem yok:)

bunların dışında herhangi bir kür yada ilaç kullanmadım, sağlıklı zayıflamadan yana olduuğum için, süreekli yürüyüş yaptım, nasıl beslendiğimide anlatim...
kahvaltımdan hiçbişey eksiltmedim, çünkü kahvaltı delisi bi inssanm....
öğle ve akşam yemeklerinde özellikle zeytinyağlı kabak yemeği, yoğurt... bu yoksada herhanggi sebze yemeği çorba vb tükettim...kırmızı et hiç yemedim tavuk balık falan yiyodum....
ayrıca kolayı kesinlikle bıraktım, aburcubur yok saat 6dan sonra sadece su içtim bol bol :))))
hayatında sebze yememiş bi insandım ama zayıflamayı bi kere aklınıza koyduysanız tamamdır...
darısı başınıza hepinizin öptmmm

yürüyüş en iyi spor bana göre. bende yediklerime dikkat ederek ve düzenli yürüyerek 60 kilodan 52 kiloya düştüm. spor yaparak zayıfladığım için metabolizmam canlandı verdiğim kiloları almadım. tatlı hastasıydım ama irademe sahip çıktım. canım tatlı istediğinde meyve yedim.

yuruyus evet gercekten cok guzel bır spor ama nasıl nezaman ve nerde yuruycem gıbı bahanelerle hep
vazgecıyorum aslında yurumeyı cok ama cok sevıyorum ama aksalmarı hava erken kararıyor tek
basıma yuruyemem gunduz calısıyorum aslında bır arkadasım olsa baslıycam bu ısede
pekı yuruyusle vermıs olmana ragmen ust bacakların neden kalın kaldıkı benımde bacaklarım cok
kalın en ıyı spor yuruyus dedıler ama degılmıs galıba

en verimli yürüme saati kaç sizce kızlar ? deneyip sonuc alanlar özellikle yazsın lütfen bir de hızlı ve 1 saat süresince mi mesela?

tebrikler tatlım darısı başımıza =) yalnız benim de bi problem oluştu kafamda bacaklarım genel olarak alt üst çok kalın belime göre en iyi yürüyüş inceltir dediler sürekli ya koşuyorum ya da yürüyorum bende spor salonunda :S inceldi mi bilmiyorum ama kas yapıp daha beter kalınlaşmasın sakın? :S başka iyi bi yolu yok mu bu bacak inceltmenin? :S

bende senin gibi çok kısa surede 15 kilo werdim 75 kilodan 58 düştüm erkek arkadaşım yurt dışından döndüğünde şok oldu :KK1: mayısta başladım temmuzda zayıftım yediklerimi azalttım vve 2buçuk litre su içtim ama herseyden mahrum kaldım hırs yaptım herkes tawsiye ederim hırs olduktan sonra hersey olursewgilim tekrardan aşık oldu:KK69::KK69:

X