3 aylık evliliğim bitiyor, hayalkırıklığı içerisindeyim..

konu sahıbıne ama sende hata var sen kavga etmıssın adam ıtmıs dıyenlerı gorunce cok cok uzuldum ve cıddı hayal kırıklıgısınız hanımlar

ınsanlar tartısabılır sonra uzlasır uzlasamazsa bı taraf altdan alır bır sekılde ortak paydada bulusulur
burada adam kaba kuvvete basvuruyor ve bundan pısman degıl?

bazı anneler vardır ya kızlar anneye gıder anne kocam benı dovuyor aldatıyor dedıgınde annesı hangımız yasamadık kı der veya sende sussaydın der sızınkı ona cıkıyor konu sahıbı ıtılmeyı tartaklanmayı hak etmıs gıbı konusmus bazılarınız lutfen ya lutfen ...

sımdıden elını kaldırıp ıten kakan adam ılerıde gercekten cıddı bır sorun oldugunda kadını kaldırır yere vurur
Böyle bir düşüncem yok adamin yaptığı tamamen yanlış ama sunu söylüyorum ortada kurtarmak istediği bir evlilik var ise mutlaka yapici olmali tedaviye yoneltmeli.
Ha bana kalsa aninda boşarım.
Ama konu sahibi aranmayi , iliskiyi kurtarmayı istiyor o zaman kendi hatalarinida görmeli ki karsiyla iletisim sorunu yaşamasın .

konu sahıbıne ama sende hata var sen kavga etmıssın adam ıtmıs dıyenlerı gorunce cok cok uzuldum ve cıddı hayal kırıklıgısınız hanımlar

ınsanlar tartısabılır sonra uzlasır uzlasamazsa bı taraf altdan alır bır sekılde ortak paydada bulusulur
burada adam kaba kuvvete basvuruyor ve bundan pısman degıl?

bazı anneler vardır ya kızlar anneye gıder anne kocam benı dovuyor aldatıyor dedıgınde annesı hangımız yasamadık kı der veya sende sussaydın der sızınkı ona cıkıyor konu sahıbı ıtılmeyı tartaklanmayı hak etmıs gıbı konusmus bazılarınız lutfen ya lutfen ...

sımdıden elını kaldırıp ıten kakan adam ılerıde gercekten cıddı bır sorun oldugunda kadını kaldırır yere vurur
Birde adam babasıyla ortak araba hakkında konuşamazsın diye vurmaya kalkıyor.
Araba alacağım diye kadına evlilik masrafı yaptırmayı bilmiş ama araba hakkında kadın tek kelime laf edemez.
Adam haksız olduğu halde vururum ve sustururum kafasında

tepkiniz güzel olmuş susup kimseye haber vermeden otursaydınız. devamı artarak gelirdi. para sizde varsa para uğruna dikkat edebilir çünkü boşanaya gidebilirisniz imajını verdiniz. ama diyorum sevgi ve saygı göremedim onu ne yapacağız bilelemedim . seven adamın davranışları değil , evlilik devam etsede para için gibib

Adamla telefonda konuşurken bana sen kendini acindiriyorsun, hep kendini haklı görüyorsun ben senin bu kandirmalarindan yoruldum dedi. Yani ben açıklamaya çalıştıkca tek taraflı düşünüyor bencilce. Ben de yalvaracak değilim, madem öyle tamam rahatsız etmem hayatından da çıkarım dedim. Ben de seninle bunu konuşacaktim zaten iyi oldu tamam dedi. Benim üstüme çekilen kredi olduğu için ben de seninle bunu konuşacaktim tamam diyen birisine de işimi şansa bırakmak istemedim açıkçası krediyi konuşalım dedim. Yorgunum yatıcam yarın konuşalım dedi. Hiçbir şey yazmadım. Bugün kendisi de yazmadım WhatsApp falan girmedi zaten ben de ustelemedim.
3 ayda nasıl bu hale geldiniz bılmıyorum.

Ben de öyle bir şey demedim zaten ? Kadının yazdıklarından narsist olduğunu söylemişsiniz. Neye dayaranak teşhis koyuyorsunuz ?
Teshıs ? Soru sorarken nasıl haklı cıksam gıbı yazmıssınız, yazılarını okuyarak anlaşılıyor . Konu sahıbıde zaten zor bır insan oldugunu yazmıs.

Açıkçası benim 3 aylik.evlilglimde sorunlar olsa ilk aklima.kredi cekmistim hesapi kapatalim tarzinda seyler düşünmem. Nasil kurtarırım bu ilişkiyi diye.dusunurum.
Siz adama gel konusalim bu meseleyi kapatalim dedikten sonra napmasini bekliyorsunuz.
İyi de adam tek hakli kendini görüyor, yaptığı şeyin şiddet olduğunun farkında bile değil. Kafasında kurmuş zaten bosanalim diyecekmis ben ondan once aramisim. Bu durumda neyi düzeltecegim diye düşüneceğim? 2,5 yıl ben kredi öderken o gönlünce eğlensin mi diye düşüneceğim

Teshıs ? Soru sorarken nasıl haklı cıksam gıbı yazmıssınız, yazılarını okuyarak anlaşılıyor . Konu sahıbıde zaten zor bır insan oldugunu yazmıs.
Narsist yazan sizsiniz. Teşhis değil öneri yazdınız o vakit. :KK70: Ne yazdığınız da tam anlaşılmıyor ya neyse. Hayatınızdaki tüm zor insanları itekler misiniz mesela siz ?

İyi de adam tek hakli kendini görüyor, yaptığı şeyin şiddet olduğunun farkında bile değil. Kafasında kurmuş zaten bosanalim diyecekmis ben ondan once aramisim. Bu durumda neyi düzeltecegim diye düşüneceğim? 2,5 yıl ben kredi öderken o gönlünce eğlensin mi diye düşüneceğim
Sen haklısın aslinda olaylari kopuk anlatmanizdan kaynaklandi biraz ilk tepkilerim ondan.
Size tavsiyem iyice düşünün eger evlilik kurtulsun istiyosaniz yapıcı konusup mutlaka terapi alin.

Ne yazıkkı narsist bır kişilik var kadında. Ben oyle anlıyorum yazılarında. Buradan da şiddet uzerınden kendine destek arıyor. Böyle seyler kendisine zarar verir sadece .
Burada boşan deyince bosanmayacagim, affet deyince affetmeyecegim. Narsist değilim ama evet kendimi çok seviyorum ve değer veriyorum. Beni ailem bir adam gelsin öfkesini kontrol edemeyince tavandan duvara firlatsin diye buyutmedi

Ona göre bu şiddet değil ki, ben onu igneleyerek konusmusum, üstüne yurumusum ve itmisim. Yüzüme çok yakın mesafede konuşuyordu, ben de parmaklarımla ona dokunarak konuştum o kadar. Eşyalarımı almak için dolaba yöneldiğimde geldi itti beni. Ama el kaldırmamıs
Merhaba, sizin de yaptığınız baya bir şiddet aslında. Ailenizi arayıp gelin beni alın deyip evi bırakıp gitmek çok radikal bir hareket eğer bunu yaptıysanız zaten ipleri koparmassınız demektir.

Yolun basındayken iyice düşünün taşının, karşı tarafta bir iyileşme beklerken kendiniz için de düşünün.

Değişmeyecek evet belli, fakat ben nasıl fark edemedim diye kendime kızıyorum. Kafamı toparlayayim, kendime geleyim. Her şeyi halledeceğim inşallah
Kendinizi daha fazla suclamayin insan asik olunca bazen mantik devre disi kalir ve gercekleri goremez gozune perde iner

Narsist yazan sizsiniz. Teşhis değil öneri yazdınız o vakit. :KK70: Ne yazdığınız da tam anlaşılmıyor ya neyse. Hayatınızdaki tüm zor insanları itekler misiniz mesela siz ?
Benı merak ediyorsun sanırım:) nasıl yanı zor insanları iteklermıyım anlayamadm. Hayatımda benden daha zor insan olmadı . Konu sahıbı gıbı bırıydım. Sert dedıgım dedık. Diliminde kemıgı yoktu. Tam Narsıst dım diyemem olsaydım soylerdım ama Konu sahıbı ıle baskınlıgımız benziyor. Başka sorun var mı ?

Sen haklısın aslinda olaylari kopuk anlatmanizdan kaynaklandi biraz ilk tepkilerim ondan.
Size tavsiyem iyice düşünün eger evlilik kurtulsun istiyosaniz yapıcı konusup mutlaka terapi alin.
Ne anlattığımi bile bilmiyorum açıkçası hala olayın sokundayim. Ben zaten kendime kızıyorum neden hala seviyorum diye, veya evliliğim bitiyor diye niye üzülüyorum diye. Ha en azından ne beklerdim ciddi bir şekilde terapiye gidebilmemizi teklif etmesini beklerdim. Ben annemi aradığımda zaten bitirmeyi göze ala ala aradım. Fakat en ufak bile çabası olmayıp hala beni suçladığı için ben bunları nasıl göremedim, nasil anlamadan evlendim diye kendime kiziyorum

Benı merak ediyorsun sanırım:) nasıl yanı zor insanları iteklermıyım anlayamadm. Hayatımda benden daha zor insan olmadı . Konu sahıbı gıbı bırıydım. Sert dedıgım dedık. Diliminde kemıgı yoktu. Tam Narsıst dım diyemem olsaydım soylerdım ama Konu sahıbı ıle baskınlıgımız benziyor. Başka sorun var mı ?
Sizi merak etmiyorum sadece fikir yapınız farklı geldi. O yüzden sordum yoksa niye sizi merak edeyim. :KK70: Tam narsistim diyemem diyorsunuz. Zaten bu alanda bir eğitim görmedi iseniz diyemezsiniz. Ben de diyemem mesela. Sorun derken ? :KK70:

Burada boşan deyince bosanmayacagim, affet deyince affetmeyecegim. Narsist değilim ama evet kendimi çok seviyorum ve değer veriyorum. Beni ailem bir adam gelsin öfkesini kontrol edemeyince tavandan duvara firlatsin diye buyutmedi
Güzel ne guzel . Zaten hayat senin secimde senın. İnşallah herşey yoluna girer .

Tamam bu birisi sizi itse,hirpalasa haklı bir sebep mi oluyor peki?

X