3. Gün Embriyosu

Bende onu anlamadım sürekli yatmayın diyor her yer. Neyse ben yüriym ev içinde en azından. Burda yazışırsak vakit de geçer. Hangi il
Aynen ben de evde yürüyorum ama yarın sabah akşam disarda yürüyüşe çıkarım artık ✌️ Ankara da yaşıyorum ben sen ??

Yürüyüş derken baya adım atıyor musunuz ben bu konuda çok kararsız kaldım doktorum sayesinde
Tabii tabii bildiğin yürüyorum çok hızlı ve sert değil ama normal ağır tempoda yürüyorum hem sana da iyi gelir ne zamana kadar yatacakasin ki zaten psikolojin bozulur ya doktorun niye öyle dedi bilmiyorum ama bana hiç öyle demediler çevremde ki tedavi görenler de hep düzenli yürüyüş yaptılar

Tabii tabii bildiğin yürüyorum çok hızlı ve sert değil ama normal ağır tempoda yürüyorum hem sana da iyi gelir ne zamana kadar yatacakasin ki zaten psikolojin bozulur ya doktorun niye öyle dedi bilmiyorum ama bana hiç öyle demediler çevremde ki tedavi görenler de hep düzenli yürüyüş yaptılar
Doktordan bunu duydu ya eşim hayatta izin vermez evde yüriyim artık bende ikna olur ona heralde🤦‍♀️ İzmir deyim bu arada bende.

3. Gün çift transfer oldum ilk 7. Gün kan testi yaptım 3 çıktı dedim tutunmaya çalışıyor başladı 9. Gün idrarda çok çok silikti kan verdim 12 12. Gün 27 di kimyasaldan şüphelendim 14. Gün ve 22 kimyasal şuan düşük yapıyorum

3. Gün çift transfer oldum ilk 7. Gün kan testi yaptım 3 çıktı dedim tutunmaya çalışıyor başladı 9. Gün idrarda çok çok silikti kan verdim 12 12. Gün 27 di kimyasaldan şüphelendim 14. Gün ve 22 kimyasal şuan düşük yapıyorum
Yaaa hiç sıkma canını vakti zamanı gelince nasip eder Rabbim 🤲 Umarım en kısa zamanda sağlıklı bir gebeliğin olur. Çok geçmiş olsun🌸

Yaaa hiç sıkma canını vakti zamanı gelince nasip eder Rabbim 🤲 Umarım en kısa zamanda sağlıklı bir gebeliğin olur. Çok geçmiş olsun
Doktordan bunu duydu ya eşim hayatta izin vermez evde yüriyim artık bende ikna olur ona heralde🤦‍♀️ İzmir deyim bu arada bende.
Ahh bu eşler 🤷 neyse sen evde yürü en azından hem progesteron un dağılması için bile yürümen lazım araştırın biraz netten falan eşine de okut🙂

Yaaa hiç sıkma canını vakti zamanı gelince nasip eder Rabbim 🤲 Umarım en kısa zamanda sağlıklı bir gebeliğin olur. Çok geçmiş olsun

Ahh bu eşler 🤷 neyse sen evde yürü en azından hem progesteron un dağılması için bile yürümen lazım araştırın biraz netten falan eşine de okut🙂
Okuttum video bile izledim 48 saatte anlaştık😅

Çok geçmiş olsun tekrarlayan düşükler de intralipid serum kullanımı var diye duymuştum. Hatta doktorum benim ilk tüp bebek denemesi olmasına rağmen transfer de önce tavsiye etti. Etkisi olur mu bilmiyorum bana da ama daha transferin 2.günü. İsterseniz araştırın bi

Merhaba inşallah olumlu sonuç alırsın. Ben tüp bebekte kimyasal gebeliği nasıl anladın diye merak ettim. Yani neden erken test yaptın? Ben de bir önceki denememde öyle olduğunu düşünüyorum da o yüzden soruyorum. Yoksa sen rutin olarak erken mi test yapıyosun🤗bu arada ben de altı yıl önce ilk normal yolla gebe kaldığımda kimyasal gebelik olmuştu adetime bir hafta kala test yapmıştım silik çizgi çıkmıştı. Yani tüp bebeğe göre yorumlarsak 5-6 gün sonra test yapılabilir gibi😊benim transfere daha var ama ben de erkenden test yapmayı düşü

Okuttum video bile izledim 48 saatte anlaştık😅
Hahaha hadi gözünüz aydın 😂 bugün nasılsın var mı belirtin ?

Çok geçmiş olsun tekrarlayan düşükler de intralipid serum kullanımı var diye duymuştum. Hatta doktorum benim ilk tüp bebek denemesi olmasına rağmen transfer de önce tavsiye etti. Etkisi olur mu bilmiyorum bana da ama daha transferin 2.günü. İsterseniz araştırın bi
Benim 7. Gebelikti bu aynı zamanda ilk tüp bebek denememdi bu önceki 1 gebeliğimde de serum ve prednol kullandım ancak bebeğin kalp atışı alınamadı bu gebelikte de transfer öncesi serum ve diğer şeyler kullanıldı artık eminim ki ne ben nede bedenimle ilgili hiç bir sorun yok zaten bağışıklık vs yapılan tüm testlerim negatifti önceki kayıplarımı da açıklayıcı sebebim yok

Benim 7. Gebelikti bu aynı zamanda ilk tüp bebek denememdi bu önceki 1 gebeliğimde de serum ve prednol kullandım ancak bebeğin kalp atışı alınamadı bu gebelikte de transfer öncesi serum ve diğer şeyler kullanıldı artık eminim ki ne ben nede bedenimle ilgili hiç bir sorun yok zaten bağışıklık vs yapılan tüm testlerim negatifti önceki kayıplarımı da açıklayıcı sebebim yok
Ben de 2 yıldır hiç gebelik elde edemedim ilk tüp bebek. Allah nasip etsin inşallah isteyen herkese. Allah en kısa zamanda anne yapsın sizi de

Herkese merhaba henüz bir önce ki transferinin üstünden 2 ay geçti ve ben yine buradayım. Bir önce ki transferde kimyasal gebelik yaşadım ve öğrendiğim gün covid olduğumu da öğrendim ne yıkım anlatamam ... Neyse ben 2 gün önce tekrar transfer yaptırdım canlarım 2 adet 3. Gün Embriyosu. Daha önce hiç çift transfer ve 3. Gün transferi yaptırmadım. Ama ben yine 12. Günü beklemeden test yaptırırım 😂 Kalan 10 günü burada sizlerle sohbet ederek geçirmek istiyorum vee soruyoruum siz kaçıncı günde sonuç aldınız ? Biraz tecrübelerinizden bahseder misiniz?
Çok geçmiş olsun öncelikle.🤗
İnşallah bu defa sıkı sıkı tutunurlar ve sağlıkla ilerler ikisi de 😍 Ben 5. Gün embriyosu ile transfer oldum evde 5. Gün test yapıp öğrendim🙈

Arkdaşım 2 adet 3. Gün embriyosu transfer oldu ikisi de tutundu test gününde öğrendi.❤❤ Twinsmom19 Twinsmom19

Çok geçmiş olsun öncelikle.🤗
İnşallah bu defa sıkı sıkı tutunurlar ve sağlıkla ilerler ikisi de 😍 Ben 5. Gün embriyosu ile transfer oldum evde 5. Gün test yapıp öğrendim🙈

Arkdaşım 2 adet 3. Gün embriyosu transfer oldu ikisi de tutundu test gününde öğrendi.❤❤ Twinsmom19 Twinsmom19
Ayy maşallah ♥️ sağlıkla kucağınıza alırsınız umarım 🌸🌸

X