3. Gün Embriyosu

Benim de 3.gun embriyosu bugun 4.gunum 🤭 ucimde tatli bir korku var hep belirti olacak mi tutunacak mi diye .. acaba 3.gun embriyo.transferi olup.da yasadigi belirtileri yazack arkadaslar var midr?

Benim de 3.gun embriyosu bugun 4.gunum 🤭 ucimde tatli bir korku var hep belirti olacak mi tutunacak mi diye .. acaba 3.gun embriyo.transferi olup.da yasadigi belirtileri yazack arkadaslar var midr?
Transfer günü dahil hep kasık ağrısı ve günden güne artan göğüs ağrısı ama kimyasal oldu

Transfer günü dahil hep kasık ağrısı ve günden güne artan göğüs ağrısı ama kimyasal oldu
Bende gogus agrisi yok ama 2 gun biraz kasik agrim ve bel agrim oldu bugn birsey yok. Zaten 1-2 gun kasik ve bel.agrisi olabilir demislerdi . İnsan anla anlayamiyor neyin neden oldugunu artik . Kimyasal olmasina da cok uzuldm kimyasal olmasinin nedeni varmiymis acaba cok.duyuorm ama ne durumda oluyor bilmiorm.hic

Ben de o da yok🤭inşallah tutunur ya
Ayy inşallah sürekli uyuyorum ben sigara içmemek için valla hayatım da hiç bu kadar uyuduğumu hatırlamıyorum
Oooo hepimiz beraber öğreneceğiz sonucu 🥳 bizim de 4. Günümüz ve 3 gün transferi ama belirtimiz yok benim sadece arada kasık ağrım oluyor o kadar 👏

Yaaa sende bizden 1 gün sonra öğreneceksin ayy çok heyecanlı hepimizin aynı döneme denk gelmiş umarım hepimiz pozitif i görürüz 🧚
Amin canım amin inşallah. Benim belim çok ağrıyor sizdede böyle bi problem var mi benim belim ayrıca genelde ben hep hasta olurum korkuyorum

Ayy inşallah sürekli uyuyorum ben sigara içmemek için valla hayatım da hiç bu kadar uyuduğumu hatırlamıyorum

Oooo hepimiz beraber öğreneceğiz sonucu 🥳 bizim de 4. Günümüz ve 3 gün transferi ama belirtimiz yok benim sadece arada kasık ağrım oluyor o kadar 👏
Ayy insallah hepimiz olumlu.sonuc alirzz beklemk zzor ama test icin 🤭 insan hemen yapmak istiyor

Ben sigara içmiyorum ama bende çok uyuyorum tembellik ediyorum 😅

Hiç ağrım da belirtim de uok idrar testi de yapmıcam. Salı günü kan vercem hep birlikte pozitif ii görelim inşallah🥰🙏sizin test günleriniz ne zaman

X