3 günde 3 kilo verdiren Kabak Detoksu

Evet bugün bende başladım kabak detoksuna bakalım nasıl olcak 3gün sonunda sonucum sabah tartıldım 55.0 heycanla bekliyorum nasıl sonuç alacağım🙈

Ramazanda bence halledersin pide ve tatli yemezsen rahat olur. Benim kuzenim ramazanda 9 kilo vermiş taktigide su corba iciyo kalkıp namaz kiliyo veya dolanıyor sonra yiyo biseyler zaten hemen tokluk geliyo dedi
Gerçekten mii inanılmaz. Keşke yapabilsek böyle. Ramazanda tatlı krizleri olur diye korkuyorum ben

Bugün tartıldım güncel kilom 54.2
3gün kabak yedikten sonra -800 gram vermişim
Ne yazıkki dün regl oldum ve gelen şişkinlik etkilemiş olabilir bilmiyorum ama bunu bile görmek mutlu etti açıkcası :)
Kabak konusuna gelirsek kahvaltımı güzel proteinli yaptım kabağı saat 4 ve 8de 2şer kabak olarak yedim ama açlık hiç hissetmedim aksine tok tuttu rahat geçti regl bitince bi değişim olurmu bakalım toplamda 57den 54e 3kilo vermiş durumdayım 20günde inşallah hedef kiloma az kaldı. 😄

Bugün tartıldım güncel kilom 54.2
3gün kabak yedikten sonra -800 gram vermişim
Ne yazıkki dün regl oldum ve gelen şişkinlik etkilemiş olabilir bilmiyorum ama bunu bile görmek mutlu etti açıkcası :)
Kabak konusuna gelirsek kahvaltımı güzel proteinli yaptım kabağı saat 4 ve 8de 2şer kabak olarak yedim ama açlık hiç hissetmedim aksine tok tuttu rahat geçti regl bitince bi değişim olurmu bakalım toplamda 57den 54e 3kilo vermiş durumdayım 20günde inşallah hedef kiloma az kaldı. 😄
Tebrik ederim canım. Reglin etkilemiştir bence

Ben geçen hafta aşırı yedim böyle sabah akşam yedim. O yüzden ödem vardı. Hemen kabak detoksuna başladım hatta bugün 3.günüm bitiyor
1.gün -.1500
2.gün 1.400 verdim ve aslında 2 günde 2.900 gitti
Harika bi sonuç yarında tartılıcam.

ama tabiki sadece çok yediğim içim vücudumdaki ödem gitti. En azından yağ olarak geri dönmedi yediklerim.
böyle aşırı yemek yedikten sınra 3 gün kabak detoksu yapıp kalorinin yağa dönüşmesi engellenebilir.
yarın tekrar tartılıcam. Bakalım 3 günde kaç kilo gidecek ?

3 günde toplam 3.400 gitti. Allahım harika bir şey bu kabak detoksu.
Burada bitiriyorum bir sonraki detoksu ramazan bayramından sonra yapıcam inşallah

X