3 günlük kabak detoksum🥒

cool_lime

Hedef 60 kilo. Durmak yok yola devam💃
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2018
2.761
5.440
Merhabalar Bugün kabak detoksumun 3.günü.

1.gün:66.6
2.gün: 65.5
3.gün: 64.8

Bugün son günüm bitiş kilomu yarın sabah paylaşıcam ama beklentimin üzerinde bir performans oldu.:)
Genelde de severek yaptığım yoğurtlu kabak salatasını kür olarak görünce hemen atladım tabi :KK70:

Beslenme düzenim şu şekilde oldu

Sabahları
1 haşlanmış yumurta
Süzme peynir yeşillik

Öğle ve akşam ise tek öğün için 2 kabağı rende veya soyacak yardımıyla doğruyoruz. Ben soyacakla uzun şeritler yaptım makarna gibi oluyo diye. Yağsız tavada soteliyoruz hemen su salıyo zaten.Üzerine 3 veya 4 kaşık yoğurt ben yoğurda dere otu karıştırdım sarımsakla döktüm istediğiniz baharatı dökebilirsiniz tuz hariç.birde cevizde kullanabilirsiniz.
Sabah ve öğle arası 2 porsiyon meyve arası var ama ben geç kahvaltı ettiğim için gerek duymadım. Ekstra olarak suyu bol tükettim sirkeli su zaten hayat rutinim hergün içiyorum. Memnun kaldım bu detokstan bütün şişliğim gitti 15 gün sonra tekrar yapıcam

Yeniden merhaba bu detoksu yine yapiyorum 2.gunun son ogunu kaldi başlangıç 63 kilo persembe sonucu tekrar yazarim

Gerçekten bu kadar çabuk kilo verdiyormu.?Peki sonra o kiloyu koruyabiliyormusunuz benimde çok çok acil başlamam lazım

X