3 kadın 1 adam :)

kötülüğe susan dilsiz şeytandır derler ben bunları ortaya cıkartmasaydım nefes alamazdım
sen hırsından nefes alamamışsın
o adi herif karısını boşayıp sana gelmedi diye bütün bunları yaptın
başkasının canını yakıp yakmaması senin umrunda değil
3. kadını öğrenince kudurmuşsun metreslik mertebesinde yalnız olmadığın için
ayrıca o gebelik de kimyasal olmasaydı doğurup çocuğun hayatını mahvedecektin eminim ki
yazdıklarından tek çıkan sonuç bu
sen evli olduğunu öğrendiğin halde devam edip herifle görüşen ona buna salça olan bi kızsın

öğrenir öğrenmez ayrıldım gururumla deseydin bambaşka yorum yapardım ama hak ettiğini bulacaksın sen de hiç merak etme.

karma is bitch baby

Hayalindeki dizi entrikaları yaşamış arkadaş.bulmuş kaçırır mı ? Hikayedekinen fettan kadın olacak ya.kendini çok havalı hissettiğine eminim.

Böyle adamlarla mı dolu böyle adamı öp başına koy.çoğu o kadar sünepe ki ilişki yaşamayı bile adam oldu mu kadıncağızlar saldırıyor.yoksa adam mı kalmadı ?.iki laf edemeyen sünepelerdense en azından yalancı olsun ama ilişki yaşamayı bilsin diyor kadınlar.

Başkasını üzmesin diye değil seninkine biz kuyruk acısı diyoruz nokta.

Yorumunuzun altina imzami atarim
Kimse kendini acindirmasin
Herkes asik oldu herkes sevdi..
Ama isteyerek bir yola girildiyse bu kotuluktur..
Erkeklerin bu kadar pesinden kosan kadinlari hicbir zaman anlamiycam

Allah belasini versin ikisinin de .

Durumunuza üzüldüm.Bundan sonra kendimi nasıl toparladım kısmına odaklanmanız sizin yararınıza olur.Psikolojik destek alıp sevdiğiniz şeyleri yapın.

Adam şerefsiz ama siz de ondan aşağı değilsiniz. Kendinizi kandırıp durmayın. Sandığınız kadar zeki ve gururlu da değilsiniz bunu görmediyseniz o da saflığınız. Tıpkı vicdan aklamak için söyledikleriniz gibi

Konudaki 3 kadında yaşananları hak etmişsiniz hemde fazlasıyla 1.sen en başta öğrendiğinde devam etmemeliydin neden bile bile devam ettin 2.diger kadın o da seni bile bile devam etmiş kendi karısıni hiç anlatmıyorum o aşağılık adamdan çok sizler bunları hak etmişsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…