3 kadın 1 adam :)

kötülüğe susan dilsiz şeytandır derler ben bunları ortaya cıkartmasaydım nefes alamazdım
sen hırsından nefes alamamışsın
o adi herif karısını boşayıp sana gelmedi diye bütün bunları yaptın
başkasının canını yakıp yakmaması senin umrunda değil
3. kadını öğrenince kudurmuşsun metreslik mertebesinde yalnız olmadığın için
ayrıca o gebelik de kimyasal olmasaydı doğurup çocuğun hayatını mahvedecektin eminim ki
yazdıklarından tek çıkan sonuç bu
sen evli olduğunu öğrendiğin halde devam edip herifle görüşen ona buna salça olan bi kızsın

öğrenir öğrenmez ayrıldım gururumla deseydin bambaşka yorum yapardım ama hak ettiğini bulacaksın sen de hiç merak etme.

karma is bitch baby :KK200:

sen hırsından nefes alamamışsın
o adi herif karısını boşayıp sana gelmedi diye bütün bunları yaptın
başkasının canını yakıp yakmaması senin umrunda değil
3. kadını öğrenince kudurmuşsun metreslik mertebesinde yalnız olmadığın için
ayrıca o gebelik de kimyasal olmasaydı doğurup çocuğun hayatını mahvedecektin eminim ki
yazdıklarından tek çıkan sonuç bu
sen evli olduğunu öğrendiğin halde devam edip herifle görüşen ona buna salça olan bi kızsın

öğrenir öğrenmez ayrıldım gururumla deseydin bambaşka yorum yapardım ama hak ettiğini bulacaksın sen de hiç merak etme.

karma is bitch baby :KK200:
Hayalindeki dizi entrikaları yaşamış arkadaş.bulmuş kaçırır mı ? Hikayedekinen fettan kadın olacak ya.kendini çok havalı hissettiğine eminim.

Yazınızı okurken bir arkadaşım geldi aklıma acaba omu yaptı yine diye düşündüm ayni şekilde bir arkadaşım var kadınlara sahte ad soyad vermiş sahte hesaplar açmış karısı 3.cocuguna hamile sehir dışında iş bahanesiyle kaç kişiyi idare etmiş bekarım demis 2 telefon kullanıyormuş birini eşi bilmiyor tabi ne diyeyim ortalık böyle adamlarla dolu Allah iyilerle karşılaştırsın zor bir durum kandırılmak duygularıyla oynanmak çok acı ama ne cesaretliymis başkasından cocuk yapmayı bile umursamamis arsızin da arsızı var..yapacak birsey yok olmuş olan toplamaya calisin kendinizi dertlenmek elinize birsey geçmeyecek bu adamlar böyle sen acı çekersin o hayatına devam eder..
Böyle adamlarla mı dolu 😳 böyle adamı öp başına koy.çoğu o kadar sünepe ki ilişki yaşamayı bile adam oldu mu kadıncağızlar saldırıyor.yoksa adam mı kalmadı ?.iki laf edemeyen sünepelerdense en azından yalancı olsun ama ilişki yaşamayı bilsin diyor kadınlar.

Hiç üşenmedim okudum😂geleneksel yalan ve ona inanmış gibi yapıp vicdan rahatlatan (evli adamlarla beraber olan ) kadınlar hikayesi. Aslında çok zekisiniz,ama saf numarası yapıp kandırıldım demek ,vicdanınızı rahatlatmak istiyorsunuz.bunu diğer kadınlar söylesin istiyorsunuz,vah canımm,ne kötü adammış dememizi istiyorsunuz.hayır kandırılmadınız.bile isteye evli bir adamla birlikte oldunuz,herşey yolunda gitseydi olmayada devam edecektiniz.baktınız boşanmıyorlar ,haince plan yapıp adamın karısına ,ailesin gözüne ilişkinizi sokmuşsunuz.keşke boşansaydı ,o kadıncağız kurtulsaydı.birde demişsiniz ya kocalarınıza sahip çıkın diye,asıl siz evli adamlara musallat olmayın ,herkes kandırılır ,bu benimde başıma gelebilirdi ama öğrenince anında bıraktım deseydiniz,geçmiş olsun derdim.hiç geçmesin ,hep yaptığınız kötülükle kalın.bu hikayede tek acıdığım karısı yazık ne çirkinlikler yaşamış.ne çirkefliklerle muhattap olmuş.
Yorumunuzun altina imzami atarim
Kimse kendini acindirmasin
Herkes asik oldu herkes sevdi..
Ama isteyerek bir yola girildiyse bu kotuluktur..
Erkeklerin bu kadar pesinden kosan kadinlari hicbir zaman anlamiycam

Eşimle 8 yıllık evliyiz 2 oğlum var evliliğimizde herşey çok yolunda gidiyordu ..eşim bir dediğimi iki etmiyordu . Beni aldatıldığıma dair şüpheleri artıran kadın oldu 🩰 eşim eve geldiğinde takip etmeye başladım ..ilk önce kazağının arkasına göz kalemi ruj lekesi izi bırakıyordu eşim farkında değil muhtemelen çünkü asla evliğimizi bitirme isteği olduğunu sanmam dışarda bir eğlence dost hayatı yaşamak olduğundan eminim .. eşime sorduğumda tuhaf tavırlarla inkarlar etti baya süre tekrarlamadı izler, eşim kesin daha dikkat etmesi için uyardı en son kadın yapamayıp eşimin çantasına iç çamaşırını bırakmış ..bizim evliliğimizi sonlandırdı..demek istediğim evli erkeklerle birlikte olan kadınlar mutlaka dışarda kalmakla yetinmiyor evdeki kadını huzursuz edip kendini belli edene kadar rahat etmiyor ..
Allah belasini versin ikisinin de .

Durumunuza üzüldüm.Bundan sonra kendimi nasıl toparladım kısmına odaklanmanız sizin yararınıza olur.Psikolojik destek alıp sevdiğiniz şeyleri yapın.

Adam şerefsiz ama siz de ondan aşağı değilsiniz. Kendinizi kandırıp durmayın. Sandığınız kadar zeki ve gururlu da değilsiniz bunu görmediyseniz o da saflığınız. Tıpkı vicdan aklamak için söyledikleriniz gibi

Konudaki 3 kadında yaşananları hak etmişsiniz hemde fazlasıyla 1.sen en başta öğrendiğinde devam etmemeliydin neden bile bile devam ettin 2.diger kadın o da seni bile bile devam etmiş kendi karısıni hiç anlatmıyorum o aşağılık adamdan çok sizler bunları hak etmişsiniz

X