Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar 3.kullanımda saçlarımın kırık uçlarındaki beyazlıklar kayboldu

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Ben internet üzerinden almadım kızlar, ama kuaför sitesi güvenli diye duymuştum ben istanbul maltepe de camiden aşağı inerken ana cadde üzerinde bir yerden buldum büyük bir parfümeri deposu.Kartalda da bir yer var öyle oraya da sorcam bitince orası bana daha yakın çünkü

benimde saçlarım boyadan yıprandı malesef eskiden dalgalıydı şimdi düzleşti dalgalarını kaybetti bu ürünü bende kullanmak istiyorum düzelirmi sence :KK43:(

Canım bence baya toparlar saçlarını.Düzleşme konusuna gelince benim de saçlarım hafif dalgalı bu üründe şöyle bir özellik var gibi keratin yüklü bir ürün ya, bilirsin keratin düzleştirme etkisi olan bir maddedir zaten kıvırcık saç yeterli keratin içermediği için kıvırcıktır hatta yapısı bozuk saç denilirmiş.Bu maskeyi uygulayup saçımı yıkadıktan 20 dakika kadar havlu ile sardıktan sonra kurutuyorum makineyle tepeden tutarak saçlarımı öyle çılgınlar gibi karıştırmadan :) Sonucu şu: saçlarım baya fönlü gibi duruyo sanırım keratin daha düz görünmesini sağlıyor.Yani dalgalarını geri getirir mi saçlarını doğal yapısına geri döndürür mü bilmiyorum ama toparlar ve daha düz sakin görünmesini sağlar buna eminim

Kızlar ben de çok merak ettim ürünü internetten araştıracağım mutlaka..
Benim saç uçlarım aşırı derecede kuru;zamanında loreal ile sarı olup sonra bal köpüğüne döndüm.
Ama uçları falan çok kötüydü...
HC complex kullandım , saçımı onunla uzattım toparladım ama ısıdan koruyup kurumasını önleyecek günlük bir şey arıyordum,
john frieda nun frizz ease serum ve saç spreyini kullanıyorum,yumuşacık oldu saçlarımın uçları
hem ısıya karşı da koruyor mükemmel oldu çok mutluyum:)
Ama bu ürünü de mutlaka araştırıcam,gebzede oturuyorum maltepe yakın sayılır bir gidip bakayım haftasonu :)

cnm ben aldım o keretini dün uyguladım bakalım nasıl olacak birde kaç günde bir yapayım ayrıca bi düzelme olursa sana sürekli dua edecem :KK70:

Valla canım ben haftada bir 8 saat saçımda kalacak şekilde maske olarak kullanıyorum hafta ortası bir günde azıcık saç kremi gibi sürüp duruluyorum şu anlık aramız iyi :)

X