3 yıllık ikişkimin hazin sonu :(

alindalin

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2010
2.051
1.031
35
Merhaba kizlar. Bugunlerde oyle mutsuzum ki sorunumu sizlerle paylasmak istiyorum. 3 yillik bir iliskim vardi ve bi cok sey atlattik ama her seye ragmen mutluyduk onu seviyordum,onun da beni sevdiginden emindim. Cunku sadece sozleriyle degil davranislariyla da bunu bana hissettiriyordu. Kendisi kibrista ogrenci farkli sehirlerde yasiyoruz. Orda istedigi her seyi yapabilecekken her firsatta benim yanima geliyordu. Bende hep bunu dusunuyordum. Gercekten sevmese neden ugrassin o kadar yolu cekil gelsin. Maddi manevi her anlamda külfetli bir iliskiydi cunku.
En son 1 temmuzda burdaydi 1 gun kaldi ve yine kibrisa dondu yaz okulu icin. Kibrisa gittikten sonra yurttan cikip eve yerlesti. Gecen yildan beri soyluyordu yurtta cok zorlandigini iki arkadas ev tutacaklarini ama nedense bu fikir hic hosuma gitmiyordu. 3 temmuzda evine tasindi ve sorunlar basladi. Donem baslayinca birlikte kalacagi arkadasi suan memleketinde yaz okuluna gitmedigi icin sevgilim yalniz kalacakti ama siniftan bir arkadasi sadece yaz okulu icin seninle kalabilir miyim diye bir teklifte bulununca sevgilim de kabul etmisti. Onun da yaninda bir arkadasi vardi derken sevgilimin baska bir arkadasi daha cikti ve evde 4 kisi oldular. Ama sevgilimin bana ayirdigi zaman giderek azalmaya baslamisti. Normalde telefonla konusarak gecirebilecegimiz zamanlari arkadaslariyla evde tavla oynayarak muhabbet ederek gecirmeye baslamisti ve bu beni cok uzuyordu. Cunku benim de yaz okulum var ve ayni zamanda okuldan sora calisiyordum. O da dersteyken konusamadigimiz icin kisitli surelerde gorusebiliyorduk ve o yavas yavas bu sureleri de kisitlamaya baslamisti. Her gece konusarak uyurduk ama artik geceleri gec uyumaya baslamisti yani ben uyumak icin yattigimda o hala arkadaslariyla vakit gecirir olmustu. Maglum ramazan ayindayiz hem is hem okul hem ramazan olunca ben erken uyuyordum ve en azindan ben uyuyana kadar konusalim istiyordum o hic umursamiyordu. İsin ilginc yani bana olan yaklasiminda bir degisiklik de yoktu. Hala askim canim bitanem seklinde devam ediyordu. Bazen firsat bulup konusabildigimizde beni cok sevdigini ama yaz okulunda yogun oldugunu bu donemde anlayis gostermemi istiyordu. Bende giderek sessiz kalmaya baslamistim. Cunku her yaptigi beni kiriyordu artik. O da geceleri baska arkadaslarinin evine gitmeye baslamisti ve cogu zaman sarji bitiyordu ben uyuduktan sonra geliyordu. Ve bir gun tesadufen evlerine gittigi arkadaslarinin arasinda kizlar da oldugunu ogrendim. Normalde anlayis gosterebilecegim bir durumdur benim de erkek arkadaslarim var ama bu onu kiskanmama engel olmadi tabi ki. Her ne kadar normal karsilasam da cok kiskaniyordum. Gitmesini istemiyordum. Onlar benim sadece arkadasim diyordu ama kendisi benim erkek arkadaslarimi tek tek cevremden uzaklastirmisti. Bende aynilarini yapicam dedigimde sinirleniyordu kavga ediyorduk. Sen bayansin yapamazsin diyordu. Bende bisey yapmiyorum zaten projeler icin bir araya geliyoruz diyordu. 20 gun boyle kavgalarla gecti ben artik iyice susmustum hic mesaj atmiyordum o atarsa cevap veriyordum. Cunku bu tavrindan cok rahatsizdim bi tuhaflik oldugunu hissediyordum konusmak istedigimde sacmalama diyip susturdugu icin artik susmustum. Kendisi anlasin telafi etmeye calissin istiyordum. Bir gun tesadufen farkettim ki sinifindan bir kiz onu faceden engellemis. Ustelik daha bir hafta once eklemisti bu kiz sevgilimi. Resimlerine baktigimda ortamda bir suru kiz oldugunu goruyordum ve sevgilimin ev arkadaslari da hep o ortamdaydi ama resimlerde sevgilim yoktu. Ustelik hep ayni ortamda olmalarina ragmen diger kizlar sevgilimi eklemiyordu. Dayanamadim sahte bir face hesabi actim ve o ortamdan bir kizla yazistim kizin soyledikleri beni daha da kotu bir duruma getirdi. Kiz diyor ki cok samimi bir arkadasim sevgilisi yok diye biliyorum. Varmis ama ayrilmislar dedi. Profilinde bir kizla resmi var sevgilisi deil mi dedim. Sevgilimin profilinde ikimizin resmi vardi cunku. Ve sen neden onun face profilide arkadas olarak ekli degilsin dedim. Bazi sorunlari varmis galiba o yuzden eklemedim dedi. Yani hesapli kitapli ilerleyen isler vardi. Sevgilime o kiz seni neden engelledi dedim. Bilmem ki engellemis mi dedi. Sen onu engellemissindir kesin dedi. Nasil bilmezsin dedim. Bir insan ya gizledigi biseyler oldugu icin engeller ya da aranizda bir sey gectigi icin. Senin sifreni biliyorum diye o kizdan seni engellemesini istedin ya da aranizda bisey gecti dedim sacmalama bos konusma dedi. İkimizin de gunahini aliyosun dedi. Ne cabuk ikiniz oldunuz da bana onu savunuyosun ikimiz demek ne demek dedim. Beşimiz mi deseydim dedi. Anlayacaginiz biseyler gizliyordu. Cok uzuldum cok agladim ama sustum sabrettim nereye kadar boyle devam edecegini merak ediyordum. En son nokta ise su oldu. Ev arkadaslarindan biri de face de gonderilerini sevgilimden gizlemis. Cunku sifresini biliyorum sevgilimin. Yani benden bir seyler gizliyor. Ben yine bunu gundeme getirdigimde ise yine sacmalama bos konusma dedi. Eger kizlar hakkinda bir daha konusursan seni engellerim dedi. Takintilarin beni cok bunaltti kafana gore yani dedi. Butun gece dusundum ve sabah arayip konusmaya karar verdim. Konusmanin ilerleyisine gore bir karar verecektim ama telefonuma bile cevap vermedi. Bende bu sekilde belirsiz devam etmektense onu tamamen hayatimdan cikarmaya karar verdim. Faceden twitterden her yerden sildim. Benim cevremdeki herkes de sildi onu. Daha onceleri de kisa sureli ayrilip barismalarimiz olurdu ben sinirle onu siliyodum sonra yine ekliyoduk birbirimizi. Bu defa cevremdekiler de silince anladi durumun ciddi oldugunu. Ve bir ayrilik mesaji yazdim cevap bile vermedi. Ayni gun yegenim kendisine yazmis. Bizi cok sasirttin neden boyle oldu gibi seyler. Yegenime demis ki halan bulunmaz hint kumasi degil beni hayatindan sileni bende silerim demis. Bundan sonra benim hayatimda yeri yok demis. Ve beni aldatmakla sucladigi icin bende ona inat hayatima baska birini aldim demis. Ben yikildim sok oldum. Ayni gun icerisinde nasil olabilirdi? Daha oncesinde de vardi demekki. Ya da benim canimi yakmak icin soyledi bilmiyorum. Ama viber de hep cevrim ici. Yani benimleyken hep whatsapp dan konusurduk vibere hic girmezdi ama 6 gundur whatsapp toplam 3 defa girdi. Surekli viberden konustugu biri var sanirim. Ve ben bu yuku tasiyamiyorum. Hazmedemiyorum olanlar. 3 yil suren bir iliskinin ardindan helallik bile istemeden ayriligi kabullenmesi,hayatimda baskasi var demesi mahvetti beni. 6 gun oldu ve hic bir ses yok. Dayanamiyorum biseyler yapmak istiyorum ama yapacak bir sey de yok. Simdi ben ne yapacagim kizlar ne olacak boyle?

İnanamıyorum gerçekten çok üzüldüm :KK43: Hiç için içini yemesin ya. Bence sni kızdırmak için değildir söylediği gerçektir. Bi de suçu sana atıyo. Hayatıma başkasını soktum ama senin yüzünden. Laflara bak.. Senle olmaya devam etmek istese seni başkası olmadıgına ikna etmek için g.tünü yırtıyo olurdu şu an.

Off, bu nedir Allah'ım ya, sen hem kalk kızdan habersiz bu haltı ye hemde suçu kıza at off nasıl sinirlendim yaa :KK47:
Sen üzülme canım sadece dua et ahın var onda değil mi? Döner dolaşır onu bulur, o hayatına aldığı kızda ona aynısıo yapar senin ki öksüz gibi kalır ortada..

İnanamıyorum gerçekten çok üzüldüm :KK43: Hiç için içini yemesin ya. Bence sni kızdırmak için değildir söylediği gerçektir. Bi de suçu sana atıyo. Hayatıma başkasını soktum ama senin yüzünden. Laflara bak.. Senle olmaya devam etmek istese seni başkası olmadıgına ikna etmek için g.tünü yırtıyo olurdu şu an.

O da dogru :KK43: ooffff offfff

Off, bu nedir Allah'ım ya, sen hem kalk kızdan habersiz bu haltı ye hemde suçu kıza at off nasıl sinirlendim yaa :KK47:
Sen üzülme canım sadece dua et ahın var onda değil mi? Döner dolaşır onu bulur, o hayatına aldığı kızda ona aynısıo yapar senin ki öksüz gibi kalır ortada..

Tek tesellim bu zaten canim. İnsallah bana yasattiklarini o da yasar

sana inat başkasıyla çıkma falan olmaz önceden vardır onun alt yapısı maalesef erkekler fiziksel olarak elinin altında olsun istiyor kadını ve olmayınca başkalarına kayıyor.inşallah seni yüreğiyle seven bi er kişi bulursun bir daha da böyleleriyle uğraşmazsın Allah sabır versin canım

sana inat başkasıyla çıkma falan olmaz önceden vardır onun alt yapısı maalesef erkekler fiziksel olarak elinin altında olsun istiyor kadını ve olmayınca başkalarına kayıyor.inşallah seni yüreğiyle seven bi er kişi bulursun bir daha da böyleleriyle uğraşmazsın Allah sabır versin canım

Amin canim sagol. Gecen gun bi arkadasimla konusmuslar. Demis ki hllly hayatimdayken hayatima baskasini almadim. Ama benden hoslanan bi kiz varmis haberini aldim
Ve daha sonra arkadas vasitasiyla ona yoneldik ama ciddi degilim demis. Bunu benim en yakin arkadasima soylemis. Ama birak hllly onu aldattigimi dusunmeye devam etsin bu konusmadan bahsetme demis. Arkadasim da demis ki biliyosun ben ona anlatmadan duramam. O da sen yine de anlatma demis. Arkadasim da neden demis. O da demis ki hllly yine bisey yapmak ister sitem eder mesaj atar felan. Arkadasim da demis ki seni hayatindan cikarirken hic bisey yapti mi sessizce seni hayatindan cikardi gitti ki hllly den bahsediyoruz yani normalde illaki bisey yapardi ama yapmadi dimi. O da bi an duraksamis ve aynen ya gercekten de hic bisy yapmadi demis. Arkadasim diyo ki sanki hala bitirmemis gibiydi hala seni kiskaniyo ve sahipleniyo gibiydi oyle hissettim ama diliyle de seni istemediini soyluyodu yeniden baslamak istemedigini soyluyodu dedi.

Dayanamadim bugun mesaj attim ona.

Bugün tam 1 ay oldu ve bunları hiçbir amacım olmadan yazıyorum neden yazdığımı bilmeden. Aklıma geleni içimde tutamam bilirsin. Belki şuan hayatında başkası var ya da yok beni ilgilendirmiyo. İçimde söylemek istediğim bir sürü şey var ama doğru kelimeleri bulamıyorum. Sana kızgın değilim kırgın da değilim. Sadecece anlamaya çalışıyorum ama anlayamıyorum. Düşünsene temmuzun 1 inde geldin 2 gün boyunca birlikteydik dolu dolu vakit geçirdik. 3 yıllık ilişkimiz boyunca ilk defa sevginden o kadar emin olmuştum,aklımda hiçbir şüphe,içimde hiçbir sıkıntı kalmamıştı. Sanki sana yeniden aşık olmuştum. Benim evleneceğim insan bu ve mutlu olacağıma da eminim demiştim o günlerde. Sonra ne oldu da sen o hale geldin bilmiyorum. 10 günde her şey nasıl o kadar değişebildi anlamadım. Evet sınavların vardı zor bir dönemdeydin belki. Derslerine yoğunlaşmıştın başka bir şey düşünemiyodun bunu da anlıyorum. Ama bana olan tavrını anlayamadım hiç bir zaman da anlayamiycam sanırım. Çünkü benden bir şeyler gizlemeye çalıştın. Beni ikinci plana attın. Amacım bunları sorgulamak ya da sitem etmek seni suclamak degil. Dedigim gibi zaten bir amacım da yok ama içimde tutmak istemiyorum bu sekilde rahatliyorum ben. Bunlari soylemezsem hep icimde kalicak cunku. İyisiyle kötüsüyle uzun bir iliskimiz oldu. Güldük ağladık cok sey paylastık mutlu da olduk kavga da ettik. Son noktada yapabilecek baska biseyim yoktu. Benden gizlediklerin soguk davranmalarin ikinci plana atmalarin beni cok üzmüştü ve o sekilde devam edemezdim. Belirsizlikten nefret ettigimi biliyosun. Muallakta kalmaktansa olumsuz bir sonucu tercih ederim her zaman. Ve sonra defalarca dusundum de yine olsa yine ayni seyi yaparim. İyiki de yapmisim iyi ki bitirmisim. Cunku sen zaten coktan kafanda bitirmistin o iliskiyi. Bitirmemis olsaydin ben o mesaji attigimda derdin ki suan yogun bir donemdeyim ders calisiyorum bunlari dusunecek zamanim yok. Bana zaman ver İzmire dondugumde konusalim derdin. Demedin. Cunku bitmisti her sey. Bizim iliskimizin en kötü yönü uzak olmamizdi. Sorunlarimizi da mutlulugumuzu da hep telefonla paylastik. Bir sorunumuz olunca bulusup konusma sansimiz olmadi hic. Ama bu kadar onemli bi konu icin isteseydin dugune gelip benimle de gorusebilirdin. Son bir kez konusup vedalaşalım diyebilirdin. İliskiye yeniden başlamak icin degil,hakkıyla bitirmek icin yapabilirdin bunu. Ben bu saatten sonra sana sitem edecek hesap soracak degildim. Ki zaten ortada bir suclu da yok bana gore. İnsanların sevgisi bitebilir aşkı bitebilir. Soğuyabilir. Bunları anlayamayacak bir insan degilim ki ben. Tek beklentim bitirirken gereken saygiyi görmek ve gostermekti. O yuzden o gun seni aramistim son kez konusup dogru bir karar vermeye calisacaktim ama sen beni yine ciddiye almadin. Belki de hic ciddiye almadin. Cunku hic beni karsina alip konusmadin sen. Bir sorunumuz oldugunda hep son aşamaya gelip oyle cozmeye calistik. Yani iliskiyi bitirmekle tehdit ettik birbirimizi. Şunu yaparsan biter bununla gorusursen ayrilirim dedik küstük tavır yaptık soguk davrandik birbirimize. Ama hic gel oturup konusalim demedik cozum yolu aramadik. Belki bunlar sana yine hikaye gibi geliyo. Çünkü ne zaman ben hosuna gitmeyen şeyler söylesem boş konuşma derdin hep. Belki de buraya kadar bile okumadan sildin mesaji. Eğer bu satırlara kadar geldiysen şunu bil ki ne kizginim ne kirginim ne sitem ediyorum ne de bir beklentim var. Sadece her zaman ki gibi aklıma eseni yapiyorum. Şuan icimden bunlari yazmak geldi yazdim hepsi bu.

Keşke hiç mesaj filan atmasaymışsın. Adamın yaz okulu kız ortamını görünce gözü dönmüş (ki Kıbrıs'ta üniversitede okuyan arkadaşlarımızdan duyuyoruz o ortamları). Sonra herkese seni psikopat eski sevgilisi gibi anlatmış. Ayrıldık ama işte rahatsız ediyor, aman beni engelleyin facebooktan filan da musallat olmasın diye. O arada hem seni idare etmeye çalışmış, aslında çok da çalışmamış, sen kendi kendini idare etmişsin. Bir yandan da hoşuna giden başka bir kızı ayarlamış. Sonra sen kendi kendini bu ilişkide tutma çabasını bıraktığın anda da sana tamam ayrıldık deyip, öte yandaki ilişkisine daha bir gönül rahatlığıyla devam etmiş.

Keşke hiç mesaj filan atmasaymışsın. Adamın yaz okulu kız ortamını görünce gözü dönmüş (ki Kıbrıs'ta üniversitede okuyan arkadaşlarımızdan duyuyoruz o ortamları). Sonra herkese seni psikopat eski sevgilisi gibi anlatmış. Ayrıldık ama işte rahatsız ediyor, aman beni engelleyin facebooktan filan da musallat olmasın diye. O arada hem seni idare etmeye çalışmış, aslında çok da çalışmamış, sen kendi kendini idare etmişsin. Bir yandan da hoşuna giden başka bir kızı ayarlamış. Sonra sen kendi kendini bu ilişkide tutma çabasını bıraktığın anda da sana tamam ayrıldık deyip, öte yandaki ilişkisine daha bir gönül rahatlığıyla devam etmiş.

Cok haklisin. Belki de butun yasananlarin ozeti buydu. Ben bosu bosuna en ufak seylerden anlamlar cikarmaya calistim acaba neden diye. Simdi yazdigini okuyunca taslar yerine oturdu sanki.
Ama yine de yazdigima pisman degilim. İcimden geldi yazdim gitti. Ben de boyleyim kendime engel olamiyorum ve biraz olsun rahatliyorum icimi dökünce. O da cevap vermedi zaten.

bu erkeklerde nasıl bi vicdan var anlamıyorum 3 yıllık ilişki sevgılın bıttı diye mesaj atıyor nasıl bi vurdumduymazlık hiç mi sevmedim hiç mi vicdanın yok aklım almıyor. cvp vermemeside bişi ama benim sevgilim kendı ayrıldıktan sonra böyle bir mesaj çektiğimde rahatsız etmek huyun degilsse etme ozaman demişti canımın nasıl yandıgının anlatamam hala yanıyor. bir erkekte bence aranıcak en temel özellik vicdan yazıklar olsun bunlara

bu erkeklerde nasıl bi vicdan var anlamıyorum 3 yıllık ilişki sevgılın bıttı diye mesaj atıyor nasıl bi vurdumduymazlık hiç mi sevmedim hiç mi vicdanın yok aklım almıyor. cvp vermemeside bişi ama benim sevgilim kendı ayrıldıktan sonra böyle bir mesaj çektiğimde rahatsız etmek huyun degilsse etme ozaman demişti canımın nasıl yandıgının anlatamam hala yanıyor. bir erkekte bence aranıcak en temel özellik vicdan yazıklar olsun bunlara

Benim de anlayamadigim bu zaten canim. Yani nasil hic veda etmeden konusmadan hellallik bile istemeden bitirip yok olabiliyorlar. Ustu kapali sitem etmeden bunu ima etmeye calistim mesajimda da. Ama tek kelime bile yazma geregi duymadi ilginc.

Benim de anlayamadigim bu zaten canim. Yani nasil hic veda etmeden konusmadan hellallik bile istemeden bitirip yok olabiliyorlar. Ustu kapali sitem etmeden bunu ima etmeye calistim mesajimda da. Ama tek kelime bile yazma geregi duymadi ilginc.

sen nasılsın peki ağlama krizleri vs o dönem bittimi

sen nasılsın peki ağlama krizleri vs o dönem bittimi

İnanır mısın hiç ağlayamadım ben. Öyle bir yerde öğrendim ki benimle ilgili soylediklerini. Yaz dönemi icin gecici bir is bulmustum hafta sonlari tur duzenliyordum tanitim yapiyordum. Ayrilik mesaji attim cevap bile vermedi. Yegenim dayanamamis o biseyler yazmis konusmuslar. Yegenime halan bulunmaz hint kumasi degil,sirf beni aldatmakla sucladigi icin ona inat hayatima baskasini aldim demis. Sevgilimle ilk defa birlikte gittigimiz yerde aldim bu haberi. Yanimda insanlar var tanitim yapiyorum tepki veremedim kendimi sıktım ama insanlar da anladılar bir tuhaflik oldugunu. Yüzüm bembeyaz olmus dudaklarım morarmış. Yazin ortasinda üşüdüm sanmışlar üzerime şal getirdiler ama bittim ben orda. Sonra bir slayt gosterisi olacakti tanitim yaptigim aile o gosteriyi izlerken ben hemen lavobaya kostum aglamaya basladim. Nasil agliyosam disardan duyanlar geldi basima toplandi. O esnada cok yakin arkadasim aradi o da sevgilisiyle cok yakinlarda bir yerdeymis. Hemen gelip seni aliyoruz dediler. O an orda kendimi toparlayip ciktim arkadaslarim gelip beni aldi uzun uzun konustuk ve bir daha aglayamadim hic. Simdi hala icimde huzursuzluk mutsuzluk var ama aglayamiyorum. Bugun o mesaji atarken gozlerim doldu biraz gozumden yaslar akti sonra annem geldi belli etmemek icin sildim yuzumu gozumu. Boyle garip duygular icerisindeyim anlayacagin.

İnanır mısın hiç ağlayamadım ben. Öyle bir yerde öğrendim ki benimle ilgili soylediklerini. Yaz dönemi icin gecici bir is bulmustum hafta sonlari tur duzenliyordum tanitim yapiyordum. Ayrilik mesaji attim cevap bile vermedi. Yegenim dayanamamis o biseyler yazmis konusmuslar. Yegenime halan bulunmaz hint kumasi degil,sirf beni aldatmakla sucladigi icin ona inat hayatima baskasini aldim demis. Sevgilimle ilk defa birlikte gittigimiz yerde aldim bu haberi. Yanimda insanlar var tanitim yapiyorum tepki veremedim kendimi sıktım ama insanlar da anladılar bir tuhaflik oldugunu. Yüzüm bembeyaz olmus dudaklarım morarmış. Yazin ortasinda üşüdüm sanmışlar üzerime şal getirdiler ama bittim ben orda. Sonra bir slayt gosterisi olacakti tanitim yaptigim aile o gosteriyi izlerken ben hemen lavobaya kostum aglamaya basladim. Nasil agliyosam disardan duyanlar geldi basima toplandi. O esnada cok yakin arkadasim aradi o da sevgilisiyle cok yakinlarda bir yerdeymis. Hemen gelip seni aliyoruz dediler. O an orda kendimi toparlayip ciktim arkadaslarim gelip beni aldi uzun uzun konustuk ve bir daha aglayamadim hic. Simdi hala icimde huzursuzluk mutsuzluk var ama aglayamiyorum. Bugun o mesaji atarken gozlerim doldu biraz gozumden yaslar akti sonra annem geldi belli etmemek icin sildim yuzumu gozumu. Boyle garip duygular icerisindeyim anlayacagin.

çok berbat bi duygu hiç geçmicek gibi geliyor ama hepte geciyor bendede öle içimin atesi öfkesı hiçbişi gecmedı bı gun ıyıysem diğer gun berbatım sanırsam tek ıhtıyacımız olan dua ve zaman kim kime ne yasatıyorsa ödesin

çok berbat bi duygu hiç geçmicek gibi geliyor ama hepte geciyor bendede öle içimin atesi öfkesı hiçbişi gecmedı bı gun ıyıysem diğer gun berbatım sanırsam tek ıhtıyacımız olan dua ve zaman kim kime ne yasatıyorsa ödesin

Sende mi yeni ayrildin canim?
Benim de yurt disindan yegenlerim geldi 1 aydir onlarla birlikte gezip dolasiyorum kafam biraz olsun dagiliyor ama tam anlamiyla atamiyorsun ki kafandan. Ne kadar baska seylerle ilgilensen de en olmadik zamanda aklina geliyor iste. Sanirim bunu unutmak mumkun degil. Sadece zamanla daha az aci cekicez ve hatirlamak bize kotu hissetirmiycek. Ama bunun icin ne kadar zaman gecmesi gerekiyor onu bende bilmiyorum. Daha once de ayrilmistik 3 ay kadar ayri kaldik ve umursamiyor gibiydim gunduz okulda gulup egleniyordum ama aksam basimi yastiga koydugumda çıkıyordu acisi.

etrafında onca kız varken ne diye uzağındakine bağlı kalsın ,gününü gün edip yanındakini değerlendirsin, ne diye üzülüyorsun , sevmediğinin kanıtı, sende günü gün et, dert etme ,yakında olanları değerlendir

etrafında onca kız varken ne diye uzağındakine bağlı kalsın ,gününü gün edip yanındakini değerlendirsin, ne diye üzülüyorsun , sevmediğinin kanıtı, sende günü gün et, dert etme ,yakında olanları değerlendir

Biz 3 sene boyunca iliskimizi uzaktan yuruttuk. Gecen yil ayrilmistik sonra okul icin tercih yapip kibrisa yerlesmis. Oraya yerlestiginde ayriydik ve 2 ay sonra beni arayip yeniden barismak istedi. 1 yili da orda yasarken gecirdik. O zamanlar bende hep bunu dusundum sevgisinin kaniti olarak gordum. Dedim ki cevresinde o kadar kiz varken onlarla gununu gun edecegine kilometrelerce yolu benim icin tepiyor her firsatta. Hem maddi hem manevi emek veriyor benim yanima gelmek icin. Cok sevmese bunlari yapmaz etrafindakilerle mutlu olur diyordum. Ama simdi tam tersi oldu. Yakininda o kadar kiz varken uzaktakiyle neden ugrassin konumuna düştük.

Biz 3 sene boyunca
iliskimizi uzaktan yuruttuk. Gecen yil ayrilmistik sonra okul icin
tercih yapip kibrisa yerlesmis. Oraya yerlestiginde ayriydik ve 2 ay
sonra beni arayip yeniden barismak istedi. 1 yili da orda yasarken
gecirdik. O zamanlar bende hep bunu dusundum sevgisinin kaniti olarak
gordum. Dedim ki cevresinde o kadar kiz varken onlarla gununu gun
edecegine kilometrelerce yolu benim icin tepiyor her firsatta. Hem maddi
hem manevi emek veriyor benim yanima gelmek icin. Cok sevmese bunlari
yapmaz etrafindakilerle mutlu olur diyordum. Ama simdi tam tersi oldu.
Yakininda o kadar kiz varken uzaktakiyle neden ugrassin konumuna
düştük.
işin sonına bak ,sağ gösterip sol vurmuş karektersiz, kızlar konusunda ,doyumsuzmuş demek,

işin sonına bak ,sağ gösterip sol vurmuş karektersiz, kızlar konusunda ,doyumsuzmuş demek,

:) kusura bakma yazdigini okuyunca icimden gulmek geldi. Aglanacak halime gülmemi sagladi bu soyledigin. Aptal yerine koyuldugumu boyle yuzume vurdugun icin tesekkur ederim :) iyi geldi gercekten. Doyumsuz felan deyince bir an onu gozumde canlandirdim ve nefret edesim geldi.

X