3 yıllık ikişkimin hazin sonu :(

Cok haklisin. Belki de butun yasananlarin ozeti buydu. Ben bosu bosuna en ufak seylerden anlamlar cikarmaya calistim acaba neden diye. Simdi yazdigini okuyunca taslar yerine oturdu sanki.
Ama yine de yazdigima pisman degilim. İcimden geldi yazdim gitti. Ben de boyleyim kendime engel olamiyorum ve biraz olsun rahatliyorum icimi dökünce. O da cevap vermedi zaten.

boşver cevap yazmadığı ıyı olmuş cnm ıyıce uzucaktı konu. eskı sevgılın de goruldugu uzere çokta uğraşmak ıstemıyo gıbı sen ıçını dokmuşsun o şu an kıbrıs ortamlarnn evın arkadaş çevresınn verdığı rahatlıkla bunları yapıyo .elınde sonnda aklı başına gelıcek.sen o zamana kadr kendını topla değmezmş inş duzgun bırı çıkar karşına.allah sabır versn

boşver cevap yazmadığı ıyı olmuş cnm ıyıce uzucaktı konu. eskı sevgılın de goruldugu uzere çokta uğraşmak ıstemıyo gıbı sen ıçını dokmuşsun o şu an kıbrıs ortamlarnn evın arkadaş çevresınn verdığı rahatlıkla bunları yapıyo .elınde sonnda aklı başına gelıcek.sen o zamana kadr kendını topla değmezmş inş duzgun bırı çıkar karşına.allah sabır versn

Amin canim sagolasin. Suan kibris da degil evine döndü ama anlasilan hayatinda biri var ki bu kadar rahat silebildi beni. Yoksa hic bir erkegin bu kadar guclu olabilecegini sanmiyorum. Guvendigi biri olmasa en azindan bana bi cevap yazardi.

Sende mi yeni ayrildin canim?
Benim de yurt disindan yegenlerim geldi 1 aydir onlarla birlikte gezip dolasiyorum kafam biraz olsun dagiliyor ama tam anlamiyla atamiyorsun ki kafandan. Ne kadar baska seylerle ilgilensen de en olmadik zamanda aklina geliyor iste. Sanirim bunu unutmak mumkun degil. Sadece zamanla daha az aci cekicez ve hatirlamak bize kotu hissetirmiycek. Ama bunun icin ne kadar zaman gecmesi gerekiyor onu bende bilmiyorum. Daha once de ayrilmistik 3 ay kadar ayri kaldik ve umursamiyor gibiydim gunduz okulda gulup egleniyordum ama aksam basimi yastiga koydugumda çıkıyordu acisi.

evet cnm yenı ayrıldı sayılır bır ay olcak ama acım hıc gecmedı bırde o hiç umursamazken aklına bile gelmezken kndımın acılar içinde olması kndmden nefret etmeme neden oluyor. hiç evde oturmamak gerekıyor sanırım bu dönemde sen bu yuzden daha kolay atlatrsın bense tum gun ya faceıne ya oynadıgı bır oyun var ona bakıyorum baya baya aptallık iştee bnmkısı

evet cnm yenı ayrıldı sayılır bır ay olcak ama acım hıc gecmedı bırde o hiç umursamazken aklına bile gelmezken kndımın acılar içinde olması kndmden nefret etmeme neden oluyor. hiç evde oturmamak gerekıyor sanırım bu dönemde sen bu yuzden daha kolay atlatrsın bense tum gun ya faceıne ya oynadıgı bır oyun var ona bakıyorum baya baya aptallık iştee bnmkısı

Daha cok erken canim acımızın gecmemesi cok normal ama sakın kendinden nefret etme bu tamamen insanların kişiliğiyle verdiği değerle alakalı. Bir de biz bayanlar olarak daha hassas daha duygusalız. Erkekler bizim gibi değil ne yazık ki bitti mi bitiyor. Hemen yerimize başkasını alıp hayatlarına devam edebiliyorlar hiçbir şey olmamış gibi. İster face de oyun oyna istersen gez dolaş,inan hiç değişen bir şey olmuyor. Kendinle baş başa kaldığın an sorular,düşünceler beynini kemirmeye başlıyor.
Dua edip Allaha sığınmaktan başka yapacak hicbir seyimiz yok. Acımız en kisa zamanda hafifler inşallah canim.

Amin canim sagolasin. Suan kibris da degil evine döndü ama anlasilan hayatinda biri var ki bu kadar rahat silebildi beni. Yoksa hic bir erkegin bu kadar guclu olabilecegini sanmiyorum. Guvendigi biri olmasa en azindan bana bi cevap yazardi.

kesınlıkle cnm bu konuyu kendıne yorma ama erkeklern hepsi aynı kendı kardeşmden bılıyorum en basıtı daha tek bı kıza tam anlamylae bağlanabılen bı erkek görmedm sınanıyoruz heralde ilerde inş bunları unutturucak bırı çıkar karşımıza:KK5:

kesınlıkle cnm bu konuyu kendıne yorma ama erkeklern hepsi aynı kendı kardeşmden bılıyorum en basıtı daha tek bı kıza tam anlamylae bağlanabılen bı erkek görmedm sınanıyoruz heralde ilerde inş bunları unutturucak bırı çıkar karşımıza:KK5:

Ah inşallah...
Suan ayrildigimiz icin uzuluyorum o ayri ama bir de ayrilma seklimiz var ki o daha da icime oturuyor zaman gectikce. Hadi ben ilk ayrilik mesaji attigimda derslerin sinavlarin vardi uzatmak istemedigin icin yazmadin. Aslinda yine de bi veda etmeliydi ama hadi neyse... Ama dun yazdigim mesajda ne bir soru sordum ne de sitem ettim. Hazir firsat cikmis insan bir veda etmez mi helallik istemez mi? 3 ay degil 3 yil paylastik biz. Bu yaptigini gercekten hazmedemiyorum.
Kendini ne saniyo da cevap yazmiyo ayiptir ya o kadar sinirlerim bozuldu ki dünden beri. İcim icimi yiyo ama nafile yapacak bisey yok

Ah inşallah...
Suan ayrildigimiz icin uzuluyorum o ayri ama bir de ayrilma seklimiz var ki o daha da icime oturuyor zaman gectikce. Hadi ben ilk ayrilik mesaji attigimda derslerin sinavlarin vardi uzatmak istemedigin icin yazmadin. Aslinda yine de bi veda etmeliydi ama hadi neyse... Ama dun yazdigim mesajda ne bir soru sordum ne de sitem ettim. Hazir firsat cikmis insan bir veda etmez mi helallik istemez mi? 3 ay degil 3 yil paylastik biz. Bu yaptigini gercekten hazmedemiyorum.
Kendini ne saniyo da cevap yazmiyo ayiptir ya o kadar sinirlerim bozuldu ki dünden beri. İcim icimi yiyo ama nafile yapacak bisey yok

siz mesajınızın sonuna beklentim yok yazmışsınız ama eminim o yüksek egosuyla anlamak istediği gibi anlamıştır hala beni düşünüyor demiştir birdaha kendinize yenilip mesaj yazmayın bence umursamayın en azından o öyle zannetsin yeğeninizde iletişime geçmesin ve son bir not eski sevgili ancak zamanı geldiğinde unutuluyor tek çaresi zaman başka yolu yok

siz mesajınızın sonuna beklentim yok yazmışsınız ama eminim o yüksek egosuyla anlamak istediği gibi anlamıştır hala beni düşünüyor demiştir birdaha kendinize yenilip mesaj yazmayın bence umursamayın en azından o öyle zannetsin yeğeninizde iletişime geçmesin ve son bir not eski sevgili ancak zamanı geldiğinde unutuluyor tek çaresi zaman başka yolu yok

Evet her ne kadar beklentisiz yazsam da sonucta o an onu dusundugum icin yazmis oldum demek ki hala umrumda. O da bunun farkinda. Egosu yerin dibine batsın.
Yegenim sadece ilk ayrildigimiz gun konusmustu o gunden bugune hic iletisime gecmedik. Sadece dun o mesaji attim 1 ayin sonunda. Pisman da degilim aslinda icimden gecenleri bilsin istedim. Bir gun geri donecek olursa sitem etmemden korkmasin istedim. Bir nevi acizlik iste. Bende ne yaptigimi bilmeden yapiyorum bu aralar. Hem seviyorum hem kiziyorum. Geri donsun aynisini ben ona yasatip surundureyim istiyorum!
Sanirim hayatima yeni biri girip mutlu olana kadar boyle sacma dusunmeye devam edicem.

Ah inşallah...

haklsıın canm senı çok ıyı anlıyorum bende benzer bı olay yaşadım ınan çok zor atlattım benı mahvettı dıyebılırım ınsn yaşananlarn hatrına sadece bi özür bi neden bi bahane olsun beklyıo ıstıyo ben kendımı çok duşurdum çok alçaldım hıçbırınden pişman değilim ama içimde kalmasın dye elımden gelen herşeyı yaptım.dönüp arkama baktıgımda keşkelerım olsun istemedim. aradan 3 yıl geçti şu an arada aklıma gelmıyo mu gelıyo hala ama kendıme neden sorusunu sormayı kendımı suçlamayı bıraktım.ınan boyle hıçbıyere varamıyosun asla kendını suçlama kabul et boyle olması gerekıyomş dıye ben sadece bunu tekrarladım kendıme kabul et dedım bunla yaşamayı öğren.sende aynısını yap hıçbışey bekleme kabul et elınden gelenı yap ve onune bak cnm

haklsıın canm senı çok ıyı anlıyorum bende benzer bı olay yaşadım ınan çok zor atlattım benı mahvettı dıyebılırım ınsn yaşananlarn hatrına sadece bi özür bi neden bi bahane olsun beklyıo ıstıyo ben kendımı çok duşurdum çok alçaldım hıçbırınden pişman değilim ama içimde kalmasın dye elımden gelen herşeyı yaptım.dönüp arkama baktıgımda keşkelerım olsun istemedim. aradan 3 yıl geçti şu an arada aklıma gelmıyo mu gelıyo hala ama kendıme neden sorusunu sormayı kendımı suçlamayı bıraktım.ınan boyle hıçbıyere varamıyosun asla kendını suçlama kabul et boyle olması gerekıyomş dıye ben sadece bunu tekrarladım kendıme kabul et dedım bunla yaşamayı öğren.sende aynısını yap hıçbışey bekleme kabul et elınden gelenı yap ve onune bak cnm

Ben ayrildigimizdan beri ilk defa yazdim. Ayrilmayi da ben sectim cunku belirsiz bir durumdaydik benimle ilgilenmiyodu biseyler gizliyodu. Yerimde baskasi olsa belki belirsiz de olsa devam etmek isterdi ayrilamazdi. Ama ben yapamadim bitirdim. Ki o da beni kafasinda coktan bitirmis ki hic bir çabası olmadigi gibi veda bile etmedi. Simdi dusunuyorum da iyi ki ayrilmisim. Kim bilir ayrilmasam neler olucakti belki aldaticakti beni. Belki de aldatti bilemiyorum. Yine de 1 ay boyunca hic bisey yapmadim ne aradim ne sordum ne haber yolladim. Dun aklima gelenleri yazmasam dedigin gibi omur boyu icimde kalicakti pisman olucaktim. Soyledim rahatladim. He su var ki eger yazmasam bitip gidicekti. Simdi yazdim ve cevap dogdugu halde tenezzul edip bi helallik istemedigini takicam kafama. Onu da atlatirim elbet. Suandan itibaren tek istegim bana yasattigini ona da yasatsin biri. Ve bana geri gelsin ben onunla o zaman konusucam.

kendini suçlamak berbat bir şey değil mi hep kendımızde suc arıyoruz şöyle olmasaydı böle severmıydı sölemi davransaydım vs vs buna gerçekleri kabul etmek ıstememek mi deniliyor

kendini suçlamak berbat bir şey değil mi hep kendımızde suc arıyoruz şöyle olmasaydı böle severmıydı sölemi davransaydım vs vs buna gerçekleri kabul etmek ıstememek mi deniliyor

Bende hep boyle dusunuyordum ama sonra farkettim ki gercekten seven insan seni her halinle hatalarinla en cekilmez hallerinle seviyor. Ne yazik ki o insan henüz karsimiza cikmadigi icin biz yaptiklarimizdan kendimize hatalar cikariyoruz. Karsimizdaki insani affedip geri donmek icin kendimizi kandiriyoruz. Dedigin gibi gercekleri kabullenmemek oluyor bu yaptigimiz.
Kabullendigimiz zaman her sey daha kolay olucak aslinda.

Senin kadar iyi kalpli , olgun ,dürüst bir insana hak ettiği kıymeti verememiş. Dünyanın bin türlü oyunundan geçmiş, kalple ilgisi kalmamış , karşısından ne alabilirse ona bakan hatunlar onun hesabını çok iyi görürler merak etme. Bu dünyada samimi olarak seven insan bulmak zor , böyleleri bulup bunuyor. Bu yarmadan sana huzur , mutluluk gelmezdi , bundan sonraki ömrünü hüzünlü geçirirdin. Allah karşına gerçek bir beyfendi çıkarır ve sonsuza kadar mutlu olursun inşallah. Savaşların , ölümlerin , hastalıkların , kötülüğün kol gezdiği bir dünyada mert bir adam değilse yanındaki , bir başka felaket de o olur. Gerek var mı sence?

Senin kadar iyi kalpli , olgun ,dürüst bir insana hak ettiği kıymeti verememiş. Dünyanın bin türlü oyunundan geçmiş, kalple ilgisi kalmamış , karşısından ne alabilirse ona bakan hatunlar onun hesabını çok iyi görürler merak etme. Bu dünyada samimi olarak seven insan bulmak zor , böyleleri bulup bunuyor. Bu yarmadan sana huzur , mutluluk gelmezdi , bundan sonraki ömrünü hüzünlü geçirirdin. Allah karşına gerçek bir beyfendi çıkarır ve sonsuza kadar mutlu olursun inşallah. Savaşların , ölümlerin , hastalıkların , kötülüğün kol gezdiği bir dünyada mert bir adam değilse yanındaki , bir başka felaket de o olur. Gerek var mı sence?

Çook teşekkür ederim gerçekten. Bu açıdan bakınca her sey daha mantikli aslinda. Bu hayal kirikliklari da olmasa her sey daha iyi olucak. Hazmetmek cok zor. Bundan sonra ki üzüntüm yanimda olmadigi icin degil,bi veda etmeye bile tenezzul etmedigi icin. Beni asıl yaralayan bu. Yoksa bu ayrilikta da bir hayir oldugunu dusundum en basindan beri. Demek ki mutlu olamayacaktim dedim.
İnsallah soylediginiz gibi durust mert insanlar cikar karsimiza,iyi dilekleriniz icin tekrar tesekkurler

Çook teşekkür ederim gerçekten. Bu açıdan bakınca her sey daha mantikli aslinda. Bu hayal kirikliklari da olmasa her sey daha iyi olucak. Hazmetmek cok zor. Bundan sonra ki üzüntüm yanimda olmadigi icin degil,bi veda etmeye bile tenezzul etmedigi icin. Beni asıl yaralayan bu. Yoksa bu ayrilikta da bir hayir oldugunu dusundum en basindan beri. Demek ki mutlu olamayacaktim dedim.
İnsallah soylediginiz gibi durust mert insanlar cikar karsimiza,iyi dilekleriniz icin tekrar tesekkurler

gün gelir devran döner..sen yeter ki şükret ve zamana bırak herşeye tek çare tek derman zamanmıs derler bende buna inanırım..
allah öyle büyük ki öyle bir duruma sokar onu ki karşına cıkmaya yüzü olmaz..ben seni çok iyi anlıyorum benm de başımdan geçti ama sonraları artık vardır her şer de bir hayır diyosun..hiç üzme kendini sevenin ahı kimse de kalmaz..öyle bir gün gelir de sen buraya şunlar şunlar oldu dersin ama o zaman da bazı şeyler rayına oturmus olur o yüzden üzülme..
seni kendime çok benzettim içimdekileri sonkez de olsa dökemezsem boğulurum o yüzden ne olursa olsun son lafımı söylerim sen de öyle yapmıssın ama bence bunu 1 ay sonra değil daha kısa bir süre de yazsaydın daha iyi olurdu kendini hatırlatmazdın..sana tavsiyem etrafında ona ulaşan yada onun senin tanıdıklarına ulaşma imkanı varsa telefonunu kesinlikle açmasın yani demek istediğim kesinlikle senden haber alamasın habersiz kalsın..
sende toparla kendini dünyanın sonu değil insanlar ne hastalıklarla cırpınıyor hastaneler yasam savası veren innsanlarla dolu rabbim sağlık versin gerisi yapılır..şimdi belki de içimdeki acıyı bilmezsin o acı hiç birşeye bedel değil dicen ama bende yaşadım biliyorum emin ol o acı bigün geçiyo rahat davranmaya başla evde oturan biri değilsin sonucta vakit geçir allahım o temiz kalbine gönlüne göre istediğin şekilde hayatı yasamanı sağlar inşallah ve inşallah o çocuk bu olanların herşeyin çok kısa bir zamanda farkına varır..dualarım seninle iyi bak kendine senden önemli ve değerli kimse yok :)

gün gelir devran döner..sen yeter ki şükret ve zamana bırak herşeye tek çare tek derman zamanmıs derler bende buna inanırım..
allah öyle büyük ki öyle bir duruma sokar onu ki karşına cıkmaya yüzü olmaz..ben seni çok iyi anlıyorum benm de başımdan geçti ama sonraları artık vardır her şer de bir hayır diyosun..hiç üzme kendini sevenin ahı kimse de kalmaz..öyle bir gün gelir de sen buraya şunlar şunlar oldu dersin ama o zaman da bazı şeyler rayına oturmus olur o yüzden üzülme..
seni kendime çok benzettim içimdekileri sonkez de olsa dökemezsem boğulurum o yüzden ne olursa olsun son lafımı söylerim sen de öyle yapmıssın ama bence bunu 1 ay sonra değil daha kısa bir süre de yazsaydın daha iyi olurdu kendini hatırlatmazdın..sana tavsiyem etrafında ona ulaşan yada onun senin tanıdıklarına ulaşma imkanı varsa telefonunu kesinlikle açmasın yani demek istediğim kesinlikle senden haber alamasın habersiz kalsın..
sende toparla kendini dünyanın sonu değil insanlar ne hastalıklarla cırpınıyor hastaneler yasam savası veren innsanlarla dolu rabbim sağlık versin gerisi yapılır..şimdi belki de içimdeki acıyı bilmezsin o acı hiç birşeye bedel değil dicen ama bende yaşadım biliyorum emin ol o acı bigün geçiyo rahat davranmaya başla evde oturan biri değilsin sonucta vakit geçir allahım o temiz kalbine gönlüne göre istediğin şekilde hayatı yasamanı sağlar inşallah ve inşallah o çocuk bu olanların herşeyin çok kısa bir zamanda farkına varır..dualarım seninle iyi bak kendine senden önemli ve değerli kimse yok :)

Zamanin her seye ilac olduguna bende cok inaniyorum ama olanlari hazmedebilmek sabretmek zor geliyor iste. Yaptigi beni sarstı şok etti hala inanamiyorum olanlara. Evet keske o mesaji 1 ay sonra atmasaydim ama ilk bitirdigimde bi daha asla mesaj atmam dusuncesiyle hareket etmistim hic iletisime gecmiycektim. O gun bir anda aklima esti ruyamda gormustum o konusmayi yapiyorduk. Uyandim o mesaji yazdim. Hem de oyle hizli hareket ettim ki dusunme payi birakmadim kendime. Yazip gonderdim vazgecmemek icin. Cunku durup dusunsem mantiksiz gelicekti vazgecicektim ama o zaman da her sey icimde kalicakti. En azindan icimi doktum,ne dusundugumu biliyor artik.
İnan artik acı cekmiyorum,soyledigin gibi ne dertler var dermani bile olmayan. Anne,baba,evlat,kardes acisi yasayanlar... Allahim onlarin eksikligini gostermesin de gerisi gercekten boşmuş daha iyi anladim.
Acı cekmiyorum da yine de içim acimiyor da degil. Yaptiklari benim herkese olan güvenimi de bitirdi. Aklım almiyor yani 3 yil gercekten uzun bi sure. Bu kadar zaman sonra bi sekilde ayrildik tamam kabul ama nasil hic konusmaz veda etmez. Onu da gectim,uzun bi mesaj yazdim insan nezaketen de olsa bir cevap yazmaz mi eski gunlerin hatirina. Anlamiyorum anlayamiycam da bu durumu.
Evet insallah her seyin farkina varir ve bana geri doner. İste o zaman icim o kadar rahatliycak ki. Suan tam olarak nasil bi tepki verecegimi kestiremiyorum ama onu pisman etmek istedigime eminim.
Sizlerin destegiyle biseyleri gorebilmem atlatabilmem daha kolay oluyor canim cook tesekkur ederim ilgin icin :)

bu erkeklerde nasıl bi vicdan var anlamıyorum 3 yıllık ilişki sevgılın bıttı diye mesaj atıyor nasıl bi vurdumduymazlık hiç mi sevmedim hiç mi vicdanın yok aklım almıyor. cvp vermemeside bişi ama benim sevgilim kendı ayrıldıktan sonra böyle bir mesaj çektiğimde rahatsız etmek huyun degilsse etme ozaman demişti canımın nasıl yandıgının anlatamam hala yanıyor. bir erkekte bence aranıcak en temel özellik vicdan yazıklar olsun bunlara

allah onlara ole zamanlar yasatsın ki ben nerde yanlış yaptım desinler. hiçbir değer yargıları yok anladım sadece bnmki degılmiş.birden sanki düşman oluyosun. bu nasıl bsy ya

allah onlara ole zamanlar yasatsın ki ben nerde yanlış yaptım desinler. hiçbir değer yargıları yok anladım sadece bnmki degılmiş.birden sanki düşman oluyosun. bu nasıl bsy ya

Aynen canim bende burada yazilanlari okudukca anladim ki sadece bizim basimiza gelmiyor aslinda ortalik bu vicdansiz insanlarla dolu.
Ne kadar guzel seyler yasamis olsak da ne kadar mutlu anlarimiz olsa da,bittigi an o yasananlari hic bir degeri kalmiyor gozlerinde.
Ne diyelim Allah herkese hakettiğini versin. Bu bir beddua da degil, iyi hakedene iyi kötü hakedene kötü.

Merhaba kizlar. Bugunlerde oyle mutsuzum ki sorunumu sizlerle paylasmak istiyorum. 3 yillik bir iliskim vardi ve bi cok sey atlattik ama her seye ragmen mutluyduk onu seviyordum,onun da beni sevdiginden emindim. Cunku sadece sozleriyle degil davranislariyla da bunu bana hissettiriyordu. Kendisi kibrista ogrenci farkli sehirlerde yasiyoruz. Orda istedigi her seyi yapabilecekken her firsatta benim yanima geliyordu. Bende hep bunu dusunuyordum. Gercekten sevmese neden ugrassin o kadar yolu cekil gelsin. Maddi manevi her anlamda külfetli bir iliskiydi cunku.
En son 1 temmuzda burdaydi 1 gun kaldi ve yine kibrisa dondu yaz okulu icin. Kibrisa gittikten sonra yurttan cikip eve yerlesti. Gecen yildan beri soyluyordu yurtta cok zorlandigini iki arkadas ev tutacaklarini ama nedense bu fikir hic hosuma gitmiyordu. 3 temmuzda evine tasindi ve sorunlar basladi. Donem baslayinca birlikte kalacagi arkadasi suan memleketinde yaz okuluna gitmedigi icin sevgilim yalniz kalacakti ama siniftan bir arkadasi sadece yaz okulu icin seninle kalabilir miyim diye bir teklifte bulununca sevgilim de kabul etmisti. Onun da yaninda bir arkadasi vardi derken sevgilimin baska bir arkadasi daha cikti ve evde 4 kisi oldular. Ama sevgilimin bana ayirdigi zaman giderek azalmaya baslamisti. Normalde telefonla konusarak gecirebilecegimiz zamanlari arkadaslariyla evde tavla oynayarak muhabbet ederek gecirmeye baslamisti ve bu beni cok uzuyordu. Cunku benim de yaz okulum var ve ayni zamanda okuldan sora calisiyordum. O da dersteyken konusamadigimiz icin kisitli surelerde gorusebiliyorduk ve o yavas yavas bu sureleri de kisitlamaya baslamisti. Her gece konusarak uyurduk ama artik geceleri gec uyumaya baslamisti yani ben uyumak icin yattigimda o hala arkadaslariyla vakit gecirir olmustu. Maglum ramazan ayindayiz hem is hem okul hem ramazan olunca ben erken uyuyordum ve en azindan ben uyuyana kadar konusalim istiyordum o hic umursamiyordu. İsin ilginc yani bana olan yaklasiminda bir degisiklik de yoktu. Hala askim canim bitanem seklinde devam ediyordu. Bazen firsat bulup konusabildigimizde beni cok sevdigini ama yaz okulunda yogun oldugunu bu donemde anlayis gostermemi istiyordu. Bende giderek sessiz kalmaya baslamistim. Cunku her yaptigi beni kiriyordu artik. O da geceleri baska arkadaslarinin evine gitmeye baslamisti ve cogu zaman sarji bitiyordu ben uyuduktan sonra geliyordu. Ve bir gun tesadufen evlerine gittigi arkadaslarinin arasinda kizlar da oldugunu ogrendim. Normalde anlayis gosterebilecegim bir durumdur benim de erkek arkadaslarim var ama bu onu kiskanmama engel olmadi tabi ki. Her ne kadar normal karsilasam da cok kiskaniyordum. Gitmesini istemiyordum. Onlar benim sadece arkadasim diyordu ama kendisi benim erkek arkadaslarimi tek tek cevremden uzaklastirmisti. Bende aynilarini yapicam dedigimde sinirleniyordu kavga ediyorduk. Sen bayansin yapamazsin diyordu. Bende bisey yapmiyorum zaten projeler icin bir araya geliyoruz diyordu. 20 gun boyle kavgalarla gecti ben artik iyice susmustum hic mesaj atmiyordum o atarsa cevap veriyordum. Cunku bu tavrindan cok rahatsizdim bi tuhaflik oldugunu hissediyordum konusmak istedigimde sacmalama diyip susturdugu icin artik susmustum. Kendisi anlasin telafi etmeye calissin istiyordum. Bir gun tesadufen farkettim ki sinifindan bir kiz onu faceden engellemis. Ustelik daha bir hafta once eklemisti bu kiz sevgilimi. Resimlerine baktigimda ortamda bir suru kiz oldugunu goruyordum ve sevgilimin ev arkadaslari da hep o ortamdaydi ama resimlerde sevgilim yoktu. Ustelik hep ayni ortamda olmalarina ragmen diger kizlar sevgilimi eklemiyordu. Dayanamadim sahte bir face hesabi actim ve o ortamdan bir kizla yazistim kizin soyledikleri beni daha da kotu bir duruma getirdi. Kiz diyor ki cok samimi bir arkadasim sevgilisi yok diye biliyorum. Varmis ama ayrilmislar dedi. Profilinde bir kizla resmi var sevgilisi deil mi dedim. Sevgilimin profilinde ikimizin resmi vardi cunku. Ve sen neden onun face profilide arkadas olarak ekli degilsin dedim. Bazi sorunlari varmis galiba o yuzden eklemedim dedi. Yani hesapli kitapli ilerleyen isler vardi. Sevgilime o kiz seni neden engelledi dedim. Bilmem ki engellemis mi dedi. Sen onu engellemissindir kesin dedi. Nasil bilmezsin dedim. Bir insan ya gizledigi biseyler oldugu icin engeller ya da aranizda bir sey gectigi icin. Senin sifreni biliyorum diye o kizdan seni engellemesini istedin ya da aranizda bisey gecti dedim sacmalama bos konusma dedi. İkimizin de gunahini aliyosun dedi. Ne cabuk ikiniz oldunuz da bana onu savunuyosun ikimiz demek ne demek dedim. Beşimiz mi deseydim dedi. Anlayacaginiz biseyler gizliyordu. Cok uzuldum cok agladim ama sustum sabrettim nereye kadar boyle devam edecegini merak ediyordum. En son nokta ise su oldu. Ev arkadaslarindan biri de face de gonderilerini sevgilimden gizlemis. Cunku sifresini biliyorum sevgilimin. Yani benden bir seyler gizliyor. Ben yine bunu gundeme getirdigimde ise yine sacmalama bos konusma dedi. Eger kizlar hakkinda bir daha konusursan seni engellerim dedi. Takintilarin beni cok bunaltti kafana gore yani dedi. Butun gece dusundum ve sabah arayip konusmaya karar verdim. Konusmanin ilerleyisine gore bir karar verecektim ama telefonuma bile cevap vermedi. Bende bu sekilde belirsiz devam etmektense onu tamamen hayatimdan cikarmaya karar verdim. Faceden twitterden her yerden sildim. Benim cevremdeki herkes de sildi onu. Daha onceleri de kisa sureli ayrilip barismalarimiz olurdu ben sinirle onu siliyodum sonra yine ekliyoduk birbirimizi. Bu defa cevremdekiler de silince anladi durumun ciddi oldugunu. Ve bir ayrilik mesaji yazdim cevap bile vermedi. Ayni gun yegenim kendisine yazmis. Bizi cok sasirttin neden boyle oldu gibi seyler. Yegenime demis ki halan bulunmaz hint kumasi degil beni hayatindan sileni bende silerim demis. Bundan sonra benim hayatimda yeri yok demis. Ve beni aldatmakla sucladigi icin bende ona inat hayatima baska birini aldim demis. Ben yikildim sok oldum. Ayni gun icerisinde nasil olabilirdi? Daha oncesinde de vardi demekki. Ya da benim canimi yakmak icin soyledi bilmiyorum. Ama viber de hep cevrim ici. Yani benimleyken hep whatsapp dan konusurduk vibere hic girmezdi ama 6 gundur whatsapp toplam 3 defa girdi. Surekli viberden konustugu biri var sanirim. Ve ben bu yuku tasiyamiyorum. Hazmedemiyorum olanlar. 3 yil suren bir iliskinin ardindan helallik bile istemeden ayriligi kabullenmesi,hayatimda baskasi var demesi mahvetti beni. 6 gun oldu ve hic bir ses yok. Dayanamiyorum biseyler yapmak istiyorum ama yapacak bir sey de yok. Simdi ben ne yapacagim kizlar ne olacak boyle?

Bilmiyorum belki biyerlerde okumuşsundur biyere cevap olarak yazmştım benmde benzeri bi hikayem vardı. 6 seneye yakın çıktım ve son 1buçuk 2 senemde aldatıldığımı öğrendim hemde bir kişiyle değil birkaç kişiyle. Olaylar yeni daha 8-9 ay oldu hala sindiremiyorum yapılanları. Olayı bilen arkadaşlarım çok çabuk atlattın o mesajları biz görsek mahfolurdu diyolar durum okadar iğrenç yani. Bide benim onu yakaladığımı öğrendiğimde bütün bu olayları yüzüne vurduğumda onun hesaplarına girdiğim için benii tehdit etmişti gerizekalı, hani aldattım özür dilerim falan demeyi bırak bide tehdit etti mahkemelerde görüşcez seninle diye, böylede gerizekalıydı :KK47:

Valla ne yalan söyliim hala canımın yandığı oluyo, hazmedemediğim bana bunu nasıl yapar dediğim çok oluyo. Allah bunun hesabını ondan sorarmı bilmiyorum ama gözümün önünde sürünsün çok isterdim (şuanda bile içimden nasıl küfür ediyorum tahmn bile edemezsn:KK9: )

Ama herşeye alıştığın gibi bunada alışıyosun canım yaaa. Canın acısada,ağlasanda,hazmedemessende alışıyosun. Belki bizde bigün bizi hakedicek birileriyle mutlu oluruz.

Bu olayların tek bir iyi yönü var. O da karşımızdaki kişilerin karaktersizliğini en azından evlenmeden, iş ciddiye binmeden görmüş olduk. Allahımıza çok şükür :KK9:

Bilmiyorum belki biyerlerde okumuşsundur biyere cevap olarak yazmştım benmde benzeri bi hikayem vardı. 6 seneye yakın çıktım ve son 1buçuk 2 senemde aldatıldığımı öğrendim hemde bir kişiyle değil birkaç kişiyle. Olaylar yeni daha 8-9 ay oldu hala sindiremiyorum yapılanları. Olayı bilen arkadaşlarım çok çabuk atlattın o mesajları biz görsek mahfolurdu diyolar durum okadar iğrenç yani. Bide benim onu yakaladığımı öğrendiğimde bütün bu olayları yüzüne vurduğumda onun hesaplarına girdiğim için benii tehdit etmişti gerizekalı, hani aldattım özür dilerim falan demeyi bırak bide tehdit etti mahkemelerde görüşcez seninle diye, böylede gerizekalıydı :KK47:

Valla ne yalan söyliim hala canımın yandığı oluyo, hazmedemediğim bana bunu nasıl yapar dediğim çok oluyo. Allah bunun hesabını ondan sorarmı bilmiyorum ama gözümün önünde sürünsün çok isterdim (şuanda bile içimden nasıl küfür ediyorum tahmn bile edemezsn:KK9: )

Ama herşeye alıştığın gibi bunada alışıyosun canım yaaa. Canın acısada,ağlasanda,hazmedemessende alışıyosun. Belki bizde bigün bizi hakedicek birileriyle mutlu oluruz.

Bu olayların tek bir iyi yönü var. O da karşımızdaki kişilerin karaktersizliğini en azından evlenmeden, iş ciddiye binmeden görmüş olduk. Allahımıza çok şükür :KK9:

Hem suçlu hem güçlü dedikleri türdenmiş o insan. Suç üstü yakalanınca üste çıkmaya çalışmış. Yazık!
Halbuki adam gibi çıkıp karşımıza konuşsalar ya. Ben artık sevmiyorum yapamıyorum deseler biz de insanız anlarız.
İşte herkes kendine yakışanı yapıyor canım. Bizlerin de imtihanı bu şekildeymiş demek ki.
Ben defalarca aldatıldım mı bunu bile bilmiyorum. Hep inkar etti,öyle bir şey olmadı dedi ama ne kadar güvenebilirsin ki. Ama en çok canımı acıtan bir veda bile etmeyişi oldu. Onca zaman boşa geçmiş diye düşündürdü bana.
Allah hepimizin karşısına iyi insanlar çıkarsın canım. İyi ve vicdan sahibi...

X