30 yas farki ve zengin avciligiyla suclanmam

Esimden gecen sene bosandim ve duygusal acidan cok zayif bir donemdeydim.

Şu cümle aslında herşeyi özetliyor. 20 yaş ciddi bir fark . Zorlasa çocuğu falan olurdu o yaşta.

Ja
Bana göre nikahsız bir Neşe kişisi ile zamanında oğlu olmuş. Adam evlenmemiş olabilir ama o çocuk ondan gibi geldi bana. Rahatlık diz boyu 🤮 kadında ondan sevmiyor hayatına kimseyi almasını istemiyor o adamın size tribi o yüzden. (Eğer şizofrenikçe düşünmüyorsam o_O)
Sen 27 O 57 tiksinmiyor musun koynuna alırken ?

Geçmişte evlenip ayrılman sığınacak bir liman aramanı gerektirmez. Gerektirse bile amcan yaşındaki bir adamla olmanı da gerektirmez. Daha çok gençsin pişman olacaksın.. :işsiz:
jjajajajaj ne guzel yazmissin cocuk adamdan degildir ya 🤣

27 yaşinda birinin 57 yaşinda adamla işi olmaz normal degil cunku insanlar da haliyle "seviyordur" diye konduramiyor yani baska şeyler dusunmeler cok normal degil mi? 30 yaşinda kadinligin güzel zamanlarinda 60 yaşinda adamla ne yapacaksiniz ilerisini hiç soylemiyorum bile. İnsallah şifa bulursunuz ne diyeyim.
Disarda ne güzel adamlar varken bununla ugrasmakta...

Saçmalamayın Allahasen her size ters düşen kişiyi adamın hayatından çıkartacak mısınız? Hadi Neşe neyse belli ki kuzen falan değil ama abi kardeş bunlarla görüşme demeye hakkınız yok ki. Bir de 30 yaş nedir cidden ya o adam o yaşa gelene kadar neler yaşamıştır daha geçmişinden neler çıkacak bakalım. Neyin duygu açlığı bu kadar adam yatakta mı iyi nedir

Hiç kimseye ister 50 ister 20 yaşında olsun farketmez onunla görüşmeyeceksin demek gibi bir hakkınız yok. Gururunuz ayaklar altına alınsın istemiyorsanız ona göre davranacaksınız. Siz kimsiniz ki adam sizin için abisini silsin? Bunu teklif etmeyi düşünmeniz bile çok garip. Yaş farkı fazla ama siz de ergen değilsiniz. Hiç yaşınıza göre davranmıyorsunuz. Karşınızda 17 yaşında aşktan gözü kör toy bir adam yok ki her dediğinizi yapsın. Böyle bariz bir yaş farkıyla ilişki yürütmeniz zaten imkansız ama kafa yapınızı değiştirmediğiniz sürece yaşıtınız biriyle de sağlıklı bir ilişkiniz olmaz

Bana göre nikahsız bir Neşe kişisi ile zamanında oğlu olmuş. Adam evlenmemiş olabilir ama o çocuk ondan gibi geldi bana. Rahatlık diz boyu 🤮 kadında ondan sevmiyor sizi ya da yüzünüze bakmamış. Hayatına kimseyi almasını istemiyor o adamın.
Size tavrı da o yüzden kadının. (Eğer şizofrenikçe düşünmüyorsam o_O)
Sen 27 O 57 tiksinmiyor musun koynuna alırken ?

Geçmişte evlenip ayrılman sığınacak bir liman aramanı gerektirmez. Gerektirse bile amcan yaşındaki bir adamla olmanı da gerektirmez. Daha çok gençsin pişman olacaksın.. :işsiz:
Ya ben anlamıyorum dul olunca noluyor illa yaşını başını almıs, veya evlilik yapmıs biriyle mi evlenmek zorunda? Çok saçma 27 yaş ya daha taptaze :KK70:

Saçmalamayın Allahasen her size ters düşen kişiyi adamın hayatından çıkartacak mısınız? Hadi Neşe neyse belli ki kuzen falan değil ama abi kardeş bunlarla görüşme demeye hakkınız yok ki. Bir de 30 yaş nedir cidden ya o adam o yaşa gelene kadar neler yaşamıştır daha geçmişinden neler çıkacak bakalım. Neyin duygu açlığı bu kadar adam yatakta mı iyi nedir
Ay ne kadar iyi olabilir o yaşta töbest :KK45:

Bu nese simdi kim ,kacirdim o kismi :KK66:
X in Y sinin Z akrabasinin ¥ cocuguna niye hediye goturuyorki bu adam ??!!!

Herseyi gectim hadi paracı degilsin, inandim diyelim.. ailesiyle aran bastan bozuk 50 li yaslardaki adamlarla nasil anlasacaksin oturup kalkacaksin? Arkadas cevren 60 yasindakilerden mi olussun? Burdan bakinca tam da baban yaşinda bu adam. Adamin heryeri sarkacak sen lady gibi olacaksin yaninda ve bilmeden yaftalayacaklar acaba karisi mi kizi mi metresi mi bu diye.. ailen duysa ne der kim bilir. Yureklerine iner. Baban damat bey e kardes diye hitap etsin bence,anca ozetler olayi.

Bastan baslamayacaktin, gardını alacaktin, kestirip atacaktin. Bi deneyeyim olmazsa ayrilirim demissin ama olayin icinde bulmussun kendini. Bastan tanimayacaktin,geri duracaktin aşık olurum falan mazallah diyecektin. Hatayi burda yapmissin. Sen sert mizacli olsaydin adam yüz bulup gelmezdi yanina bence.

Ayrica o agaoglu,erbil,tatlises icin de insanlar neler neler diyor ,hoş gozle bakmiyor kimse. Size bunu normallestirmeye calismasin.
Yaş farkini gectim, ailesiyle bile araniz yok baksaniza. Akli basinda insanlar cunku, kabul etmemisler cunku olayi ve sizi.
Siz de hala, onu desem bunu desem olur mu diyorsunuz. Adamin cocuk avutacak hali yok, hersey evlenene kadarsa yandıgınin resmidir. Sesini kes otur, bile isteye geldin yanima derse ne olacak dusundun mu? Bedenini daha fazla kullandirtma bu adama, sen gibi çıtırı bulmus birakir mi? Evine yerlesmekle de 2. hatayi etmissin, basit bir insan olursun gozunde. Ki nitekim oyle davranmis. Kimsesiz,cahil ,vasifsiz biri de degilsin oysa anlattigina gore. Kendine bu adami mi yakistirdin? Ki oyle zengin de degilmis. Ferrarisi olsa para avcisi diyecem de ama adam da o da yok. Nedir onu size baglayan?

Ya ben anlamıyorum dul olunca noluyor illa yaşını başını almıs, veya evlilik yapmıs biriyle mi evlenmek zorunda? Çok saçma 27 yaş ya daha taptaze :KK70:
O adam anlattığına göre dul bile değil “sadece çok şanslı bir adam :KK53:“ tamamen duygusal boşluk. Ayrıca adamın verdiği Ağaoğlu örneği.. tam bir fiyaskoooo :) Kart zamparaları örneklemesini burada konu sahibinin içselleştirerek olumlu yazması da ilginç:KK47:

X