30 yaş üstü kadınlar nasıl ilişki kurabiliyorsunuz?

%100 anlıyorum, bu devrin erkekeri berbattttttttttt.

Yine de enseyi karartmayın ben de tam omuyorsa omuyor umrumda deği diyip gerçekten usanmayı da boşverip toptan boşverdiğim anda oldu. Tatlı biri, kibar biri, şeker biri, yüksek eğitimli, gülüşü ve gözleri çok güzel tam istediğim gibi:KK200:

Bir kadın dergisinde erkekler neden b.k gibi diye bir makale okumuştum, yorumlarda bir kadın New Yorkta yaşayan bir kadın arkadaşından bahsetmiş erkekerin hepsi berbat çıkınca bıkıp başka bir kadınla çıkmaya başladı yazmıştı akllıma geldikçe hala gülüyorum:halay:En doğrusunu yapmış erkek denen bu b.k parçalarından kimseye hayır yok arkadaş

Yine de enseyi karartmayın ben de tam omuyorsa omuyor umrumda deği diyip gerçekten usanmayı da boşverip toptan boşverdiğim anda oldu. Tatlı biri, kibar biri, şeker biri, yüksek eğitimli, gülüşü ve gözleri çok güzel tam istediğim gibi:KK200:

Bir kadın dergisinde erkekler neden b.k gibi diye bir makale okumuştum, yorumlarda bir kadın New Yorkta yaşayan bir kadın arkadaşından bahsetmiş erkekerin hepsi berbat çıkınca bıkıp başka bir kadınla çıkmaya başladı yazmıştı akllıma geldikçe hala gülüyorum:halay:En doğrusunu yapmış erkek denen bu b.k parçalarından kimseye hayır yok arkadaş
Buradaki bazi üyeler aşırı iyimser bakmıyor mu hayata peki? Sorun sende benim karşıma hep düzgünleri çıktı deyiveriyorlar.bu ne kadar mümkün yani? Sanırım sadece bakış açısı.şu an senin de güzel bir ilişkin var ama erkekler süper sorunu kendinde ara, bilmem kaç yaşından beri hayatı doya doya yaşıyorum erkeklerle falan filan da yapmıyorsun gıcık gıcık😄 Bana da düzgünleri çıktığı oldu ama bu ne pişkinlik bu ne kendine güven yani.

Buradaki bazi üyeler aşırı iyimser bakmıyor mu hayata peki? Sorun sende benim karşıma hep düzgünleri çıktı deyiveriyorlar.bu ne kadar mümkün yani? Sanırım sadece bakış açısı.şu an senin de güzel bir ilişkin var ama erkekler süper sorunu kendinde ara, bilmem kaç yaşından beri hayatı doya doya yaşıyorum erkeklerle falan filan da yapmıyorsun gıcık gıcık😄 Bana da düzgünleri çıktığı oldu ama bu ne pişkinlik bu ne kendine güven yani.

Onlar yalan dollan ya bence Allah affetsin, evlilerin g.tleri başları oynuyor , bekarlar zaten berbat ötesi ... nerde bu düzgün erkekler toplasan max 10 tane tanıyorum. Evliler zaten beter ya onunla bununla mesajlaşıyor, ya işyerlerindeki kızları süzüyor, ya o ya bu ... kimse çıkıp benim tanıdıkllarım şahane demesin valla kızarım :halay:

Onlar yalan dollan ya bence Allah affetsin, evlilerin g.tleri başları oynuyor , bekarlar zaten berbat ötesi ... nerde bu düzgün erkekler toplasan max 10 tane tanıyorum. Evliler zaten beter ya onunla bununla mesajlaşıyor, ya işyerlerindeki kızları süzüyor, ya o ya bu ... kimse çıkıp benim tanıdıkllarım şahane demesin valla kızarım :halay:
Eee 10 taneyle çok iyi zaten.bana da düşünsem 3 kişi falan çıkmıştır.diğerleri eğlencelik, faso fiso.anca bu kadar oluyor ki bence yine iyi.

Ben artık diğer genç kadınlara suç bulmaya başlıyorum ufaktan.

Burda bile o kadar çok var ki. Evlenmeden bu kadar rahat cinselliği sunmayın sonunda zarar görürsünüz yazsak hemen eksilerler.

Yani bu adamlar demek ki karşılık görüyor da böyle davranıyorlar.

10 kıza yazsa instadan birisi de statüsüne gücüne kapılıp kendini kullandırtır o da bunlara yetiyor zaten.

Yani cinselliğin değerli olduğu bi dünya kalmamış, öyle olunca da evliliğe aile sorumluluğuna yaklaşmıyor hiçbi erkek.
bu kadar igrenc bi mesaj hic gormemistim 😅 her sey seks olsaydi kocaniz da sizi bosamazdi di mi? ne demek piyasayi bilseydim bosanmazdim ya 😃 bu nasil bi kafa hanimefendi sizin neden mutsuz oldugunuz belli bunun herhangi bir erkekle ya da sizden mutlu kadinlarla hicbir ilgisi yok! insanlarin tercihlerine saygi duymayi beceremeyen mutsuz bi insansiniz terk edilmeniz de kacinilmaz olmus boylece

Bazı noktalard konu sahibine hak verdim bazı noktalarda da diğer kullanıcılara.

Bazı kadınlar sırf erkeği kafalamak uğruna, evli bekar demeden taa ayağına kadar gidip kendini sunuyor. Kendisine zerre değer vermeyen bir erkek için, "sırf kendisiyle bi ilişki yaşasın" diye cinselliği gayet kullanabiliyor. Bu artık o kadar fazla ki.

Özgür, canı istediği için birileriyle olan kadınlardan bahsetmiyorum. Herkes özgür neticede istediğini yapar. İnsan yerine bile konmayıp, manipüle edilen, üzülen ve üzüldüğü halde kendini kullandırıp cinsellikle bir yer edinmeye çalışanlardan bahsediyorum... Adam kadına afedersiniz köpek gibi davranıyor, kadın gözyaşları içinde yine kapısına gidip boynuna dolanıyor. Bence herkesin bi psikolojik yardım alması lazım, kimse kendini sevmiyor. Kendini sevme noktasında eksik bi ülkeyiz bence herkes ailesinden göremediği sevgiyi, dışarıda elin adamlarından bekliyor. Üzücü.

Doğru düzgün bi insan bulabilmek çok zor. Kadın olarak da zor, erkek olarak da zor. Bilemiyorum. :) Takılmamak zor...

Allah mutlulugunu daim etsin ne guzel denkgelmis, masallah nazar degmesin darisi bize

18 yaşımdan beri cinsel hayatım var ve eşimle evlenmeden evvel ilki değildim, o da benim ilkim değildi, aynı evde dönem dönem yaşadık, cinsel hayatımız vardı; bu güzel uyumu ve birlikteliği çocuk için resmiyette devam ettirme kararı aldık. Gördüğünüz gibi zihniyet meselesi, cinselliği sunmak(!)olarak tanımlarsanız, kadına kullan at muamelesi yapan erkekler bulması olasıdır.
Abooo senin gibi olsam anam babam beni doğrar keser atar vallahi...

Neden? Cinsellik yaşadığınız için mi? Ailenize rapor vermeniz gereken bir durum değil, birey olarak sizin seçiminiz.
Cinsellik çok tercihim değil...
Nasıl olsa bir gün olacaktı evlendim sonra cinsellik yaşadık zaten acelesi yok yani o yüzden.... Evlilik öncesi cinsellik yaşarsam kafama takılır hayatıma odaklanmam ben zaten takıntı biriyim...

Cinsellik çok tercihim değil...
Nasıl olsa bir gün olacaktı evlendim sonra cinsellik yaşadık zaten acelesi yok yani o yüzden.... Evlilik öncesi cinsellik yaşarsam kafama takılır hayatıma odaklanmam ben zaten takıntı biriyim...
Yaşamamak da bir tercih; ama bana göre büyük kumar. Ya evlendikten sonra cinsel olarak mutlu olamazsam, ten uyumu yoksa, karşımdaki adamdan tiksinirsem? Bazı şeyler aynı evde yaşamadan, aynı yatağa girmeden anlaşılamıyor.

Neden? Cinsellik yaşadığınız için mi? Ailenize rapor vermeniz gereken bir durum değil, birey olarak sizin seçiminiz.
Özetle ailem den çok ben kafaya takarım sonrasında kaygı kafada kurma ve stres yaşar hayatı kendime zindan ederim bu sefer acaba hamile kalır mıyım diye falan takar zaten hayat zor yeterince ekstra strese gerek yok....

Özetle ailem den çok ben kafaya takarım sonrasında kaygı kafada kurma ve stres yaşar hayatı kendime zindan ederim bu sefer acaba hamile kalır mıyım diye falan takar zaten hayat zor yeterince ekstra strese gerek yok....
Kaygı bozukluğunuz var sanırım, bu kadar takıntıya strese hayatınızı evet zorlaştırırsınız. Karşılıklı olarak korunulursa hamile kalmazsınız, çift taraflı koruma bu ihtimali sıfıra indirir. Evlenmeden önce cinsellik deyince insanların aklına neler geliyor tahmin ediyorum; ben tedbirli, bilinçli, korunarak yapılan cinselliği, size değer veren, seven, güvendiğiniz bir adamla tek eşliliği tercih ediyorum. Zaten her şey uyumlu ve mükemmelse partnerler birbirine bağlanıyor. Cinselliği tabu olarak görmememiz, her önümüze gelenle bilinçsiz korumasız bu eylemi gerçekleştirdiğimiz anlamına gelmiyor.

evlilik cinselliğin legalleştirilmesidir başka bir amacı varmı birde çocuk başka birşey yoktur yoldaşmış arkadaşmış onları geçin biz kadınlar için evlilik bir statütüdür sosyal hayatta kadınlar için 2 secenek var bu statü için ya evlenirsin yada çokm iyi bir işin olur ailen zengindir erkekler hemen cinsellik istiyor falan naaraları atmaya gerek yok eğer istediğin arzuladığın erkek değilse sapık olur eğer istediğinse cinselliği doya doya yaşadık evlendik olur senin sartlarını sağlayan erkek henüz karşına çıkmamış maddi manevi yoksa cinsellik 2. plan

Kaygı bozukluğunuz var sanırım, bu kadar takıntıya strese hayatınızı evet zorlaştırırsınız. Karşılıklı olarak korunulursa hamile kalmazsınız, çift taraflı koruma bu ihtimali sıfıra indirir. Evlenmeden önce cinsellik deyince insanların aklına neler geliyor tahmin ediyorum; ben tedbirli, bilinçli, korunarak yapılan cinselliği, size değer veren, seven, güvendiğiniz bir adamla tek eşliliği tercih ediyorum. Zaten her şey uyumlu ve mükemmelse partnerler birbirine bağlanıyor. Cinselliği tabu olarak görmememiz, her önümüze gelenle bilinçsiz korumasız bu eylemi gerçekleştirdiğimiz anlamına gelmiyor.
Aynen ya sadece bu konuda olsa iyi ya her konuda bu da hayata bakış açımın dar olması mı diyim fikirsiz lik mi diyim bilemiyorum... Hayata dair bir fikrim yok galiba... Fikirsiz lik de beni kafaya takmama ve gece uykusuz kalmama aklıma geldikçe stresle meme sebep oluyor....

Bence sen aşiri karamsarsin. Bir de sorun biraz da kendimizde olabiliyor kabul etsen de etmesen de. Ben sorun yaşayinca kendimi de sorguluyorum mesela aldatildim diye kendimi suçlamiyorum ama birden fazla denk geldiyse niye o tipleri cektim diye bi düşündüğüm oldu.

Anlaşamadigim, bana göre sacma davranan her erkege çok kötü öggg böğ desem ben de herkese kötü derdim.
Benim kötü olarak yaşadigim seyler genelde aldatma huyu olan, tek eşli kalamayan erkeklerle karsilamakti sadece. Karsilastim diye de butun erkeklere düşman olmadim.
Onun disinda şu sitede okudugum "şiddet, hakaret, cimrilik, kötü davranma, ghosting dedikleri şey, gibi şeylerin hic birini yaşamadim. Benim devrim lale devriymiş herhalde. 😃

Bence sen aşiri karamsarsin. Bir de sorun biraz da kendimizde olabiliyor kabul etsen de etmesen de. Ben sorun yaşayinca kendimi de sorguluyorum mesela aldatildim diye kendimi suçlamiyorum ama birden fazla denk geldiyse niye o tipleri cektim diye bi düşündüğüm oldu.

Anlaşamadigim, bana göre sacma davranan her erkege çok kötü öggg böğ desem ben de herkese kötü derdim.
Benim kötü olarak yaşadigim seyler genelde aldatma huyu olan, tek eşli kalamayan erkeklerle karsilamakti sadece. Karsilastim diye de butun erkeklere düşman olmadim.
Onun disinda şu sitede okudugum "şiddet, hakaret, cimrilik, kötü davranma, ghosting dedikleri şey, gibi şeylerin hic birini yaşamadim. Benim devrim lale devriymiş herhalde. 😃
Kaç yıldır evliydin cirilla

Hayırlı olsun Cherry senin için çok sevindim. Allah tamamına erdirsin 🙏🏻

Kaç yıldır evliydin cirilla

Piyasadan uzaksin diyeceksiniz. 😄 Ama evlendim diye mağaramda yaşamiyorum z kuşagi y kuşagi arkadaşlarim, bekar kuzenim var kimse de sevgilisizlikten bu kadar kurumuyor ya da sirf sevgili olmak icin kendilerini adamlara yedirtmiyorlar. Ferhans in yasadiklari yalandir demiyorum yasiyordur ama herkes berbat, herkes berbat iliskiler yaşiyor demek değil bu.
Simdi yine morali bozulacak okursa ama bu yani olay.

X