Yeni nesil ilişki tiplerinden bıktım

Sen biraz bence sosyal medyayla kafayi bozmussun😐 yani ne var 127 takipcin varsa.. nasipte varsa sosyal medyadan olur bunun takipci sayinla ne ilgisi var🙄 herkes influencer mi
Olacak illa? Kaldi ki cogu cakma takipci onlarin ve hayatlari yalan uzerine kurulu para kazanmak icin..

hımm
ben y.dışında yaşarken asla bir yabancı ile çıkabileceğimi düşünmüyordum o yüzden hiç o boyuta taşımadım sohbetleri
son olarak 1.5 ay önce geldim ispanya'ya ama o zaman da türkiyede erkek arkadaşım vardı haliyle ben kimseye bakamazdım

o yüzden bilmiyorum ki bu kadar çok sosyal medya mı olmuş herşey?
benim instagramım bile yok tekrar avrupaya taşınırsam yandım desenize :KK70:
aaa instası olmayan da varmış.benim de yok da her duyan şaşırıyor. :KK53:

Sanki garip bir şey söylemişim gibi eksi üzerine eksi bildirimler geliyor.
Ben konu sahibinin iyiliği için söyledim .
Kendi bilir banane.
Daha ilişki başlamadan tanımadan adama sevmek sevilmek istiyorum beni sev lütfen benim sevgiye ilgiye ihtiyacım var imajı verirsen adam topuklar anında bu bir gerçek.
Bir erkek bunu bana yapsa çok ıtıcı gelir mesela.
Ben seni tanımıyorum bile yani ne ilişkisi ne ciddiyeti olurum
Önce bir insanı tanırsın vakit geçirirsin sonra duruma göre ilişki güzel giderse ciddiyet olur bunlar hep bir süreç 1 günde olucak şeyler değil .
İki kere takılıp bir kahve içtin yemek yedin diye 40 yıllık kocası gibi davranan tipler var yani böyle olmayın diyorum.
Neyse banane ne yaparsanız yapın .
Ciddi ilişki istiyorummm ben deyip yalnız kalırsınız.
Hanfendi efor sarfetmiyor diyor birde Avrupa'da yaşıyor.
Ne gibi bir efor sarfedicek acaba adam hediyelere mi boğacak uçucaj kaçıcak mı orasını da anlamadım.
Ben Almanya'da 4 gün kalmıştım app uygulaması indirdim belki 50 kişi benle buluşmak istemişti öyle eve gel falan da demediler kahve içelim bira içelim diye tekliflee gelmişti.

Kendi bilir banane.
Daha ilişki başlamadan tanımadan adama sevmek sevilmek istiyorum beni sev lütfen benim sevgiye ilgiye ihtiyacım var imajı verirsen adam topuklar anında bu bir gerçek.
Önce bir insanı tanırsın vakit geçirirsin sonra duruma göre ilişki güzel giderse ciddiyet olur bunlar hep bir süreç 1 günde olucak şeyler değil .
İki kere takılıp bir kahve içtin yemek yedin diye 40 yıllık kocası gibi davranan tipler var yani böyle olmayın diyorum.
Ne gibi bir efor sarfedicek acaba adam hediyelere mi boğacak uçucaj kaçıcak mı orasını da anlamadım.
Ben Almanya'da 4 gün kalmıştım app uygulaması indirdim belki 50 kişi benle buluşmak istemişti öyle eve gel falan da demediler kahve içelim bira içelim diye tekliflee gelmişti.
te allahım...!

Şimdiye kadar bir elektirik oluşmamış bence, o çekim olsaydı karşı taraf da sizi tanımaya daha hevesli olurdu, en evlenmez dediğim tinder kurdu arkadaşım altı ayda nikahı bastı. Bu işler kısmet en çok da çekim meselesi, biraz akışına bırakın, ilk buluşmada niyet okumasına girişmeye kalkmayın mesela, o buluşmanın keyfine varın, iki taraf için de iyi olursa devamı gelir zaten.

bence dating appleri tamamen silip bir kursa, etkinliğe yazıl. ama bunu birileriyle tanışmam lazım içgüdüsüyle değil de kendine bir şeyler katma / hobi amaçlı yap. genelde güzel şeyler istediğinde olmaz, birdenbire olur.

bu arada ben hiç gezmeyi seven biri olmadım, sosyal medya hesaplarım da yoktur, bekar ölcem diyodum ama eşimle online bi oyunda tanıştık. aynı hobiler önemli

İnternetten kimseyle tanışmam. Bende instagramda aktif, bikinili fotoğrafları olan biriyim sosyal medyadan öncede çılgınlar gibi fotoğraf çekilmeyi, seyahat etmeyi seven biriydim hala öyleyim. Lakin sosyal medyadan bana yazan hangi meslek grubundan olursa olsun hiç fark etmez herkese yazar. Ben yüz yüze tanışmak, mimiklerini, davranış karakterini görmeyi isterim ha sonrasında buluşursun diyorlar arkadaşlarım ama dediğim gibi sanki evlenme programına katılmış bir erkeğin sosyal medyadan yazması hiç hoşuma gitmiyor. Takip ettiklerim bile sadece tanıdıklarımdır. Ne yazık ki evli çocuklu erkekler daha çok yazıyor o an eşine üzülüyorum sadece. Adam yazarken profil resminde ki aile fotoğrafından bile utanmıyor o kadar rahatlar kaldı ki cinsellik konuşmaktan çekinecekler :KK70: Valla ben benimle aşırı rahat, cinsellik hakkında konuşmaktan çekinmeyeni direk siliyorum. Her şeyin bi sınırı, yeri vardır. Açık sözlü olmakla patavatsız olmayı çok karıştırıyorlar. Ya Rafet El Roman bile mesaj attı yemin ederim neye uğradığımı şaşırdım :KK70: Kendi arkadaşlarımız bile eskiden daha sık arar nasılsın diye merak ederdi dostluk bile kalmadı ki. O yüzden şaşırmıyorum artık. Ama yeni nesile de ayak uydurmuyorum uydurmayı da düşünmüyorum ben karşımda hala yeri geldiğinde bazı konuları konuşurken utanan, eğitim hakkında da konuşabileceğim, merhametli birini görmek isterim çıkmazsa da nasip değilmiş derim hiç niye yalnızım diye sorgulamıyorum

nasıl bir uygulamada tanışıyorsunuz bilmiyorum ama genel olarak oralarda amaç cinsellik partneri bulmak oluyor.

Siz o yönde eğilim vermediğiniz için de zaman kaybı olacak diyorlardır.

insan içine çıkmadan bulamazsınız
Yeni yeni ortamlara gitmeyi deneyin.
Eğer illa evden bulmak istiyorum diyorsanız da daha güvenli uygulamalara bakın ( forum sitesi falan gibi)
En azından insanlarda direk amaç karşı cins ile tanışmak olmadığı için daha doğal hallerini yansıtıyorlar.

Ben online evden çalışan ve yurtdışında yaşayan biriyim. 31 yaşındayım. Hemen hemen hiçbir sosyal ortamım yok. Birkaç arkadaşım var, onlarda benim gibi açıkçası, en fazla yaptığımız haftada bir falan buluşup ya eğlenmeye ya yemeğe çıkmak yada hiç dışarı çıkmamak ama birimizin evinde vakit geçirmek. İnanın o her akşam dışarı çıkan parti, tatil yada aktivite lafını duyunca zıpır zıpır zıplayan kız içimde öldü zaten. Artık daha sakinliği seviyorum. İşte yoruluyorum, hafta içi zaten hiç evden çıkmıyorum. Haftasonuda dediğim gibi ya daha sakin arkadaş içinde vakit geçiriyorum yada çok iş biriktiyse alışveriş temizlik çamaşır yıkamaya vakit ayırıyorum. Duygusal olarak yalnız hissediyorum, hayatımda birisi olsun istiyorum, ama yıllardır dışarıda tanıştığım kimse olmadı 😬. Zaten cilveli işveli bir yapımda yok; bazı kızlar vardır ne zaman dışarı çıksa yan masadakiyle bakışır, aynı anda başkasıyla yazışıyordur, spor salonundaki çocuğu tavlamaya çalışır falan. Benim hiç içimden gelmiyor yapamıyorum.

Burada zaten her bir bekar kişinin bir date aplikasyonu vardır herhalde telefonunda. Sanki herkes öyle tanışıyor gibi (en azından benim yaş grubum artık eski sosyal ortamları olmadığı için çaresizce). Benimde var. Birileri ile tanışmak ve denemek istiyorum, ama bir türlü olmuyor olmuyor. Çok değişik bir dönemdeyim, yada bilemiyorum belkide bu iletişim internette başladığı için mi böyle oluyor? Biri ile tanışıyorum 'merhaba nasılsın nerelisin, isminde değişikmiş, instagramın var mı ordan ekleşelim' sorusu ilk. Bu bana -aaah tamam instagramdan ekleşip daha sık görüşmek konuşmak tanımak istiyor- algısı oluşturuyor. Ama yok, amaç başka birşey, ne bilmiyorum ama, herhalde profilimde meme popo, 1-2k takipçi falan görmeyince mi daha fazla konuşmaktan geri duruyorlar? İstisnasız her birinde ilgi sıfır. Kendim ilgi göstermeyi denediğimde oldu - sonuçta yaşadığım yer daha matriarkal bir yer, kadınlar sanki daha baskın ve seçici rolünde- ama o da olmuyor. 'Selam günaydın nasılsın' mesajına 2 gün sonra 'iyiyim çalışıyorum sen nasılsın' cevabı geliyor. 2 GUN SONRA.. .Biraz etkileşimin daha fazla olduğu 2-3 kişi de oldu; Buluştuk date e çıktık ama yine 2-3 günde mesaj atmalar, buluşma teklifi sadece haftada yada 2 haftada bir geliyor. Tanımak yakınlaşmak için çaba sıfır. Bende mi yanlışlık var bilmiyorum? Artık bu çağın erkeklerine tahammül edemiyorum. Sanki sevmek suç, seversek hapse gireceğiz, öyle bir çekince uzak durmaca. Sanki sevgili olsak, kontrat imzalıyoruzda, ayrılınca ben onun boğazına yapışcam sanki öyle bir korku ciddi ilişkiden. Sadece 1-2 hafta bir buluşan, 3-5 günde mesajlaşan iki yabancı flörtöz olarak kalmaya bayılıyorlar.

Şimdi bana belki; amaçları cinsellik aplikasyonlarda medet umma diyebilirsiniz, anlıyorum, tr de yaşayan arkadaşlarımda bunu denediğinde nasıl erkeklerin ilk konuşmada ve buluşmada muamele ettiklerini anlatıyorlar, ama burada öyle bişey söz konusuda değil. Cinsellik kolay zaten herkes için tabu değil. Sadece cinsellik arayan oraya boxerlı, üstsüz fotosunu koyup, boyunu falan yazıyor zaten ahha:) Ki ben onları dahi eleştirdiğimden değil. Kim ne istiyosa onu yapsın banane. Ama ilişki istiyo gibi görünenlerde adapte olmaktan, daha sık vakit geçirip alışmaktan çok kaçınıyor. İlgi hiçbiri göstermiyor. Sevmeye niyetleri yok gibi. Ama ne olacak 30-35 yaşında insanlar 'aooo ben bunu ilk gördüm aşık oldum kalbim pırpır aşığım istiyorum' u yaşıyor mu cidden? Sevgi zamanla olmaz mı? Neden hiç ne şans veriyorlar ne de çaba gösteriyorlar :KK43: Yalnızlıktan çok bunaldım oooof
Ben çoğunluğun aksine app'lerden tanışmaya karşı değilim. Çoğu tanışma çöp çıkıyor ama arada sevgili olan hatta evlenenlere de şahit oldum. Bence applerde bio kısmınıza kendinizi tanıtan ve takılmak değil de düzgün bir ilişki istediğinizi belirten bir hakkımda kısmı yazın. Onun dışında ne kadar zor gelse de kendinizi sosyalleşmeye itin. Ne kadar çok sosyalleşirseniz, biriyle tanışma ihtimaliniz o kadar artar.

Ben çoğunluğun aksine app'lerden tanışmaya karşı değilim. Çoğu tanışma çöp çıkıyor ama arada sevgili olan hatta evlenenlere de şahit oldum. Bence applerde bio kısmınıza kendinizi tanıtan ve takılmak değil de düzgün bir ilişki istediğinizi belirten bir hakkımda kısmı yazın. Onun dışında ne kadar zor gelse de kendinizi sosyalleşmeye itin. Ne kadar çok sosyalleşirseniz, biriyle tanışma ihtimaliniz o kadar artar.
Düzgün ilişki istiyorum diye yazanlar daha sıkıcı geliyor karşı tarafa, daha merhaba demeden nikah masasi müziği çalıyor kulaklarda

Canım hiç beklemediğin anda oluyor diyen komedi insanlara benzeyecegim ama. Ben de bu şikayetleri yaşıyordum olmuyordu kimseyle. Bir arkadaşım vardı o da aynı. İsviçrede dating appten tanıştığı İsviçreli bir çocukla evlendi ve çöl aşık olarak çok uyumlular siyasi görüşleri filan bile aynı. Ben gaziantepte dating uygulamasından erkek arkadaşımla tanıştım ve çok mutluyum. Dating uygulamalarından yayılan o iğrenç enerji bile beni tüketiyordu diyordum off bu ne ya yeter artık ne salak salak insanlar var. Sonra sildim uzun süre sonra bir gün sıkıldım tekrar yükledim öyle biriyle eslestim sonra aşık oldum. bir tanesi denk geldi işte şu an hayatımın aşkı filan gibi hissediyorum. Yani olmaz değil olur çok takılma bence.

Kendi bilir banane.
Bende onu yazdım emek ve çaba gerektirmiyor ve baştan niyet belli
Görücü usül en makbul olanı

Bende onu yazdım emek ve çaba gerektirmiyor ve baştan niyet belli
Görücü usül en makbul olanı
Görücü de saçma bana göre yani bu devirde artık zaten belli bir standartta yaşayan insanlar pek rağbet etmiyor.
Ama illa evlenicem hemen diyen kızlar görücü usulü tanışsın .

Canım hiç beklemediğin anda oluyor diyen komedi insanlara benzeyecegim ama. Ben de bu şikayetleri yaşıyordum olmuyordu kimseyle. Bir arkadaşım vardı o da aynı. İsviçrede dating appten tanıştığı İsviçreli bir çocukla evlendi ve çöl aşık olarak çok uyumlular siyasi görüşleri filan bile aynı. Ben gaziantepte dating uygulamasından erkek arkadaşımla tanıştım ve çok mutluyum. Dating uygulamalarından yayılan o iğrenç enerji bile beni tüketiyordu diyordum off bu ne ya yeter artık ne salak salak insanlar var. Sonra sildim uzun süre sonra bir gün sıkıldım tekrar yükledim öyle biriyle eslestim sonra aşık oldum. bir tanesi denk geldi işte şu an hayatımın aşkı filan gibi hissediyorum. Yani olmaz değil olur çok takılma bence.
su bildigimiz t...r mi :KK70:

X