Anti-Aging 30'lu yaşlarda vitamin takviyesi için aldığım mail

Anti-Aging - Sağlıklı Yaşam ve Yaşlanma
uzun zamandır kimse yazmamis. ben kollajen ve alpha lipoik asit takviyesine baslayacagim fakat markalar arasinda kaldim.
sizler neler yapiyorsunuz. devam eden var mi. bu tip takviyeleri fazla kullanan sanirim.

üc ay sonra da coenzimq10 ve alpha lipoik asite baslayacagim

Sevgili arkadaşlar
Vena tura alfa lipok asit önerdiler
Birde collegen ama bır suru marka var toz tablet kullanan ve faydasını gören varmı ?
Yorum alabilir miyim?
Faydası olacaktır mutlaka
Şimdiden teşekkürker

ben de bu konuyu güncellemek istiyorum..ömür boyu bir ilacı vitamini kullanacağımı düşünmek basıyor beni resmen :/ cildim çok iyi 33 yaşımdayım ama sarkacak yani çok belli çümnkü yağlı bir cilt. Sıfır kırısıklık suan ama gülünce vs yanaklarım toparlanıyor esneklikten. Şİmdi bu kolajenler cilde esnekli veriyormuş ya esneklikten kastı benim bu belirttiğim gibi bir esneklik değil dimi :)

Merhaba arkadaşlar;
30 lu yaşlarda cildin daha çok bakıma ihtiyacı olduğunu düşünerek bildiğimiz bir vitamin markasının mail adresinden bilgi istedim takviye olarak ne kullanabiliriz diye..Uzmandan gelen mailde aynen şöyle paylaşmak istedim..

Cilt sağlığınızı desteklemek, yaşlanma prosesinin yavaşlamasına yardımcı olmak amacıyla Omnium ve Nutri-Nano CoQ-10 ALA gibi antiaging etkili ürünleri beraber kullanabilirsiniz.

Omnium içeriğinde vitamin ve minerallerle beraber, antioksidan bitki ekstreleri ve fitobesin maddelerini bulunduran bir multibesin formülasyonudur. Gün içerisindeki vitamin-mineral ihtiyacının giderilmesi, antioksidan koruma ve ileriye dönük olarak sağlıklı yaşlanmaya destek olabilecek bir takviyedir. Genel besin desteği sağlamasının yanında, bağışıklık sistemini destekler, enerji verir, bu sayede yaşam kalitesinin arttırılmasına yardımcı olur. İçeriğindeki güçlü antioksidanlar serbest radikal hasarına karşı koruma sağlamaktadır. Bu amaçla günde 2 tablet yemek sonrası kullanabilirsiniz. Omnium özellikle 30 yaş ve sonrası bireylerde kullanılabilecek ve ileride oluşabilecek hastalıklara ve yaşlanma etkilerine karşı koruma sağlayabilecek antioksidanlarca en zengin multivitamin takviyesidir. Takviyeyi 6 aylık kürler halinde kullanabilirsiniz.

Genel sağlığı desteklemek, antioksidan korunma sağlamak ve yaşlanma etkilerini geciktirmek için erken yaşlarda önlem almak ve vücudun antioksidan kapasitesini artırmak gerekmektedir. 20'li yaşların sonu ilk yaşlanma belirtilerinin görülebildiği dönemdir. Bu nedenle Coenzyme Q-10 ve Alpha Lipoic Acid gibi güçlü antioksidan takviyelerin kullanımı ileriye yönelik avantajlar sağlayacaktır.

Nutri-Nano CoQ-10 ALA, Nutri-Nano Teknoloji ile biyoyararlanımları ve emilimleri artmış olan CoQ-10 ve ALA molekülleri birbirleriyle sinerjik etki göstererek daha güçlü antioksidan etki sağlar.Takviyenin kalp-damar sağlığın korunması, antioksidan koruma sağlama, bağışıklık güçlendirmeye yardımcı ve yaşlanma etkilerine karşı koruyucu (anti-aging etki) özellikleri bulunmaktadır. Bu amaçlarla günde 1 softjel yemek sonrası 6 aylık kürler halinde kullanabilirsiniz.
merhaba kesinlikle astaksantin kapsülünü öneririm. antioksidan ve c vitamini içerir.. Online Kayıt – Oriflame İş Fırsatı | Oriflame Türkiye

Son düzenleyen: Moderatör:

Eklentiler

• IMG-20200411-WA0038.jpg
    IMG-20200411-WA0038.jpg
    177,2 KB · Görüntüleme: 27
merhaba kesinlikle astaksantin kapsülünü öneririm. antioksidan ve c vitamini içerir.. Online Kayıt – Oriflame İş Fırsatı | Oriflame Türkiye
danışmanlara özrl fiyattır bunlar içeriğini araştırın. isveç kalitesi sertifikalı belgeli en kaliteli...

30 yaş sonrasında nemlendirmeye çok daha dikkat etmek gerekiyor ben yaklaşık 2 yıldır sinozun 24k gold beauty serumunu ve c vitaminini kullanıyorum kırışıklıklarıma çok iyi geldiğini söyleyebilirim

X