313 Ayetel Kursi katılmak isteyenler ? 🌸🙏

Yorgunkus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2019
556
524
💮 313 AYETEL KURSİ 💮

🌺 BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM 🌺 Allâhü lâ ilâhe illâ hüve’l-hayyü’l-kayyûm. Lâ te’huzühû sinetün ve lâ nevm. Lehû mâ fi’ssemâvâti ve mâ fi’l-ard. Men-ze’l-lezî yeşfe’u ‘indehû illâ bi-iznih. Ya’lemü mâ beyne eydîhim ve mâ halfehüm. Ve lâ yuhîtûne bi-şey’in min‘ılmihî illâ bimâ şâe, vesi’a kürsiyyühü’s-semâvâti ve’l-arda ve lâ yeûdühû hifzuhumâ ve hüve’laliyyü’l-azîm.
ANLAMI = Allah, O Allah’tır. O, yegâne hak mâbuddur ki O’ndan başka İlâh yok, yalnız O; daima yaşayan, duran, tutan, her an bütün hilkat üzerinde hâkim, Hayy ü Kayyum ancak O’dur. Ne gaflet basar O’nu, ne uyku. Göklerde, yerde ne varsa hepsi O’nundur. Kimin haddine ki izni olmaksızın O’nun yanında şefaat edebilsin? Allah, yarattıklarının işlediklerini, işleyenlerini, geçmişlerini, geleceklerini bilir. Onlar ise O’nun bildiklerinden yalnız dilediği kadarını kavrayabilir; başka bir şey bilemezler. O’nun kürsüsü, ilmi bütün gökleri ve yeri kucaklamıştır ve bunların koruyuculuğu, bunları görüp gözetmek kendisine bir ağırlık da vermez. O, öyle ulu, öyle büyük ve yücedir
🌸ABDESTLİ OKUYUN❤️🌸
💠KİŞİ BAŞI SAYI =) 26
💠DUA SAHİBİ KENDINE =) 27

▪️BAŞLANGIÇ =) 22.04.2021
▪️BİTİŞ TARH. =) 02. 05.2021

🤲 HACET VE DUALARIMIZ🤲

1=) Yorgunkus Yorgunkus (Hidayet) 👉 OKUDU 🔒

Eüzübillahimineşşeytanirracim bismillahirrahmanirahim
Allahümme Salli Ala Seyyidina Muhammedin ve Ala Ali Seyyidina Muhammed Allahım Hidayetin geçmişte isteyerek istemeyerek yaptığı tüm günahlarını sen Affet. En kisa zamanda hayırlısıyla evliliğe doğru bir adım atsın kalbinde gönlünde sevdiği olan kişiyle bir yuva nasip et Allahım Hidayetin gönlünde olanı hakkında hayırlı eyle üstündeki o yükü çaresizliği sıkıntısı en kısa zaman da son bulsun.
Rabbim Hidayetin duasının kabul olmasına engel olan tüm günahlarını affet. Önünü tıkayan, huzura mutluluğa şansa mucizelere kavuşmasına engel olan bütün tıkanıkları engelleri yok et işlerini kolaylaştır. En kısa zamanda hayırlısıyla duasının oldu sevincini yaşat Amin.

💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮
2=) Morrmeneksee Morrmeneksee (Ayşe nur) 👉 OKUDU 🔒

YA FETTAH YA FETTAH YA VEDUD!!

RABBİM SENDEN AHİRETİMİZDE VE DUNYAMIZDA IYILIKLER VE GÜZELLİKLER İHSAN ETMENİ İSTİYORUZ...
BU KARDESLERIMIN ARACILIĞI ILE SENDEN TEZ ZAMANDA AHİRETİM VE DÜNYA HAYATIM ICIN HAYIRLI BİR EŞ VE YUVA DİLİYORUM.. RABBİM GÜNAHLARIMIZI BAĞIŞLA BURDAKI TÜM KARDEŞLERİMİN DUALARINI DA KABUL ET INSALLAH...
💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮
3=) A arkadasimes (Serap) 👉 OKUDU 🔒

Allahım bana sağlıklı uzun ömürlü birlikte eşimle ailemle huzurla büyüteceğimiz bir evlat nasip et. Borclarimizi bitirmemize vesile kapi aç ve bize maddi ve manevi bolluk ver. Burda duaya katilanların duasını kabul et ve içindede benim dualarımın gerçekleşmesini ve kabulünü en kısa sürede göster yarrabim

💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮

4=) PETRA1012 PETRA1012 👉 OKUDU 🔒

Bismillahirrahmanirrahim
Allahım sen esirgeyen ve bağışlayansın, bilerek yada bilmeyerek işlediğim bütün günahlarımı affeyle.
Eşimle yaşadığımız sıkıntılardan tez zamanda kurtulmayı nasip et,kurduğumuz yuvayı her türlü kötülüklerden koru bizi feraha eriştir, tez zamanda evimize mutluluk neşe kaynağı getirecek katından hayırlı sağlıklı evlatlar nasip et ve onları hayırlısı ile yetiştirebilmeyi bize nasip et.
Eşimin işlerinin bereketini artır ve kolaylaştır. Tez zamanda da hayırlı bi ev alabilmeyi bize nasip et. Rabbim hem bu dünyada hem ahirette yüzü gülenlerden eyle bizi, bütün Müslüman kardeşlerime sağlık sıhhat ver dualarımızı hayırlısı ile kabul eyle. AMİN

💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮

5=) burcusami burcusami (Burcu) 👉 OKUDU 🔒

Rabbim sen bizim bilerek bilmeyerek isledigimiz günahlarımızı affeyle.. Rizana uygun yasamayi nasip eyle. Canım kizim elifimle cennette kavuşmayı nasip eyle, onun bize şefaatçi olmasını nasip eyle.. Hasta kullarina ya Şafi ismiyle sifa, dertli kullarina deva, borçlu kullarina edalar nasip eyle.. Evimize huzur bereket nasip eyle.. Ahirete giden akrabalarımıza özellikle babama hasan babama rahmet nasip eyle.. Tum isteyenlere bende dahil sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eyle.. Rabbim sen bu mübarek günlerin hürmetine dualarımızı kabul eyle..

💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮

6=) M Morlale8 👉 OKUDU

Allah'ım hakkımda neyin hayırlı neyin hayırsız olduğunu ben bilemem sen hakkimda hayırlı olanı nasip et bana katından bir evlat ihsan eyle sen her şeyi gören duyan bilensin dualarımi boş çevirme bu niyetini kabul eyle amin

💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮

7 =) Mintimint Mintimint 👉 OKUDU

Allahım şu mübarek ay okuduğumuz kuranlar,çektiğimiz tesbihler,kıldığımız namazlar,peygamber efendimiz (s.a.) hürmetine kalbimden geçen duamı kabul et,en iyi şekilde sonuçlandır pişman ettirme.
Beni,eşimi,çocuklarımı,annemi,babamı kardeşlerimi kötü insanların şerrinden,hasetçinin hasretinden,içi dışı ayrı olan tehlikeli insanlardan koru.
İçinde Allah sevgisi ve korkusu olmayanları bizden uzaklaştırdığın gibi Alllahı bize güzel hatırlatanları yakınlaştır.
Evimden sağlık,huzur,bereketi eksik etme arttır.içimdeki iman aşkını arttır. Çocuklarımı salih evlat eyle,sıhhat ver.
💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮

8 =) H HaklisinHocam (Ebru) 👉 OKUDU 🔒

Rabbim kardeşime tez zamanda gönlünde olan bölüme yerleşmesini nasip et, diğer kardeşime tez zamanda sağlığına kavuşmasını nasip et, kız kardeşime hayırlı huzurlu bereketli bir yuva kurmayı nasip et inşallah,
Yuvamıza huzur, bereket, mutluluk ver yavrularımızı hayırla, sağlıkla, huzurla, hayırlı birer evlat olarak yetiştirebilmeyi nasip et inşallah
Anneme ve babama hayırlı, huzurlu, sağlıklı bir ömür nasip et evlatlarının huzurlu, mutlu yuvalar kurduklarını görmelerini nasip et , ahiretinde onları pergamber efendimize komşu et inşallah
İmanımızı kurtarmadan canımızı alma Amin.

💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮

9 =) O oziko_53 ( Özlem) 👉 OKUDU 🔒

İsmim Özlem.İlk olarak niyetim ülkemize musallat olan bu virüsün bir an önce bitip hayırlısıyla temizlenmesi.ülkece ,milletce bir an önce sağlıklı günlere kavusmamızı nasip etsin mevlam insallah. Rabbim ülkemizde ezan sesinin ve bayrağımızın dalgalanmasını daim eylesin inşallah.Dertli olanlara deva,hasta olanlara şifa ,borcu olanlara ödeme kolaylığı nasip etsin Rabbim.Oğlum Atilla için ;Rabbim onu görünür görünmez kazalardan korusun ve iyi insanlarla karşılassın hep insallah.Okul hayatında başarılı olmayı;anasına babasına vatanına dinine hayırlı bi evlat olmasını nasip eder Rabbim inşallah.Benimde işlemiş olduğum bir günahtan ötürü içerisinde bulundugım sıkıntıdan rabbim insallah bir an önce feraha kavusturur,günahlarımı tövbelerimi kabul eder inşallah.Hayırlı ,bereketli ,bol ibadetli bir ömür nasip eder insallah Rabbim.dua eder dua beklerim.Allaha emanet olun
💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮

10 =) K karamelli001 (Oya) 👉 OKUDU 🔒

Esim yeni ise basladi. İsimiz gucumuz rastgitsin hayirli bol bereketli kazancimiz olsun ve rabbim saglikla sihhatle helalinden yemegi nasip etsin.

💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮

11 =) SoLeiL12 SoLeiL12 (Rahime) 👉 OKUDU 🔒 "Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim
El-hamdü lillahi Rabbil-alemiyn. Vesselatü Ves-selamü ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ecmaiyn.
Ey herşeyi yoktan var eden, dilediğini dilediğine veren Rabbim!
Rahime kuluna, eşine, kızlarına her iki dünya saadeti bahşet, onlara razı olduğun ameller, hayırlı, sağlıklı, ihlaslı ömürler nasip et. Kızlarını hayırlı insanlarla karşılaştır, akibetlerini hayr eyle, anne babalarına ahirette davacı değil şefaatcı eyle.
Ya Rabbim! Sen evladı olmayan tüm kullarına özellikle dua arkadaşlarına kısa zamanda hayırlı, sağlıklı, uzun ömürlü, salih ve salihalardan evlatlar nasip eyle, gönüllerinde geçen her ne duaları varsa hayırlısıyla kabul eyle.
Ya Rabbim! Rahime kuluna da hayırlı, sağlıklı takvalı uzun ömürlü salih bir erkek evlat nasip eyle, gönlünden geçen dualarını hayırlısıyla kabul eyle. Amin
Subhane Rabbike Rabbil-izzeti amma yesifun ve selamun alel-mürseliyn velhamdülillahi Rabbil alemiyn el Fatiha measalavat"

💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮
12 =) namaste21 namaste21 (Nilüfer) 👉 OKUDU 🔒

Ya Allahım Ya Rahman Ya Rahim Nilüfer kulunun günahlarını affet tövbelerini kabul et, gönlündeki mucizeye bir an önce nail et ve hakkında hayırlı kıl.Ya Ganiyu Ya Mucibu Ya Berru sen duaları kabul edensin.Nilüfer kulunun duasını Peygamberimiz (SAV) yüzü suyu hürmetine, mübarek ramazan ayının yüzü suyu hürmetine kabul et.Ya Fettah sonsuz kapın var hayırlı güzel kapılar aç.
Sağlıkla, evlatlarıyla, imanla, sevgi saygı huzur mutlulukla gelsin mucizesi .Ve kimsenin engel olmasına elinden almasına izin verme.Dua kardeşlerininde gönüllerindeki dualarına nail et.Ve haklarında hayırlı kıl.Amin.

Son düzenleme:
Ayarlamasını yaparsanız ben varım. ➡️Hacet grubuna lütfen donmesın ✅🤣

Beni de eklerseniz sevinirim

X