35 yaş ve sonrasında hamile kalanlar yardımınıza ihtiyacım var...

değerlerin ve de yumurtalık rezervin iyi çıktıysa sorun yapma bence, ben de 40 yaşındayım son 1.5 yıldır korunmayı bıraktım ve hamileliklerimin hepsi de kendiliğinden gerçekleşti, kendine mutlaka şans tanı, en az 6 ay, ama bu sürede kafanı takmamaya çalış, vakti saati gelince oluyor inan

merhaba, verdiğiniz moral için teşekkür ederim ben de son zamanlarda içimi rahat tutmaya stres yapmamaya çalışıyorum. Şu anda sizin planladığınız gebelik durumu var mı ?

merhaba, ben 36 yasindayim yeni esimle evlendikten sonra yasimin gectigini dusunup cocuk sahibi olmak istedik son uc yil icinde 4 dusuk yaptim ama biz y.disi uzak bir yerde yasadigimizdan sebeplerin ne oldugunu anlamak icin test yaptirma imkanimiz olmadi. Bu yil turkiye'ye geldik son dusugumu de gecen mart ayinda yapinca testlere basladik her sey normaldi ancak bende kan pihtilasmasi oldugundan dusukler oluyormus bunu ogrendik bu testlerden. Vee gectigimiz agustos ayinda tekrar hamile kaldim su an 11 haftalik hamileyim yalnizca pihtilasmayi onleyici igne oluyorum hergun ve dusuk doz aspirin ki kani inceltsin. Bugun yine doktorumdaydim her sey yolunda gorunuyor umarim saglikla kucagima almak nasip olur, ve umarim sizler de bebeklerinize saglikla kavusursunuz.

Merhaba arkadaşlar bende 35 yaşındayım ve 1 ay sonra evleniyorum.Yaştan dolayı biz çalışmalara şimdiden başladık fakat ovulasyon günlerini kaçırdık farklı şehirlerde olduğumuzdan.Birde sağ tüplerime yakın 3.5 cm lik bir miyomum olduğunu söyledi doktorum umarım hamile kalmama engel olmaz.Bir an önce hamile kalmayı istiyorum.

Merhaba arkadaşlar bende 35 yaşındayım ve 1 ay sonra evleniyorum.Yaştan dolayı biz çalışmalara şimdiden başladık fakat ovulasyon günlerini kaçırdık farklı şehirlerde olduğumuzdan.Birde sağ tüplerime yakın 3.5 cm lik bir miyomum olduğunu söyledi doktorum umarım hamile kalmama engel olmaz.Bir an önce hamile kalmayı istiyorum.

neyyyyyyyyy :KK35::KK35:
çalışmalaramı başladınızzzzzzz :KK4::KK4::KK4:

X