355. dönem (Kasım 2013) eşi,nişanlısı,sevgilisi askere gidecekler burayaa..!!

Acemilik manisa , ustalık kktc lefkoşa
Allah hayırlısıyla sağ salim gidip geldiğini göstersin hepimize inşallah

acemiliği manisada yapanlar ya manisada yapıyolar usta birliğini yada kktc de galiba

acemiliği manisada yapıpta usta birliği farklı çıkan birini grmedim hiç manisa yakında kktc uzak ne işi var orda oofff:26:

acemi birliği manisa usta birliği kıbrıs-güzelyurt çıktı

kıbrısı duyunca çok şaşırdım hiç beklemiyodum

Bende hep en azından uçakla 1-2 saatte gidebileceğim bir yer istiyordum, haftasonu gidip görebilirdim en azından arada sırada da olsa
Ama manisaya otobüsle gidip dönmek zulüm olur herhalde.

Son düzenleme:
benim öyle imkanımda yok havaalanı yok zaten yaşadığım yerdeizin yapmazlar heralde zaten az izinleri oluyo bitirir gelir hemen

biz ayrı şehirlerde yaşıyoduk zaten ama askerlik bambaşkaymış
telefon sokabilirler umarım

bizimki de acemi Kütahya ama usta yazmıyo :26: havacı olarak yapacak usta nereye çıkar ki acaba :26:

canım beniim kıyamam ben sana Aralıkta mı gidecek yani 2. grupta? hiiç sıkma sen o güzel canını emin ol bunda da vardır bi hayır dua et bol bol..ben nişanlımın yanındaydım sistem hem tabletten hem pcden açıktı androidle daha çabuk öğrendik tablete yeniden dene yaptım ümitsizce ve bir anda geldi sonra tabi çığlık Denizli Denizli diye

aynen tatlım ilk aradı söledi kısa dönem dedi sora aralık ve artvini duyunca sevinemedik en başta o da brz bozuldu bende ne diyeceğimi bilemedm ama sonra dedik vardr her işte bir hayır napalm yemin töreninden sonra gidip görmem biraz zor olur ama olsun

kızlar hepimizin gözü aydın :) hala öğrenemeyenler varsa; android sisteminden öğreniliyor..öncelikle hepimize geçmiş olsun işte şimdi başladı bize düşen görevler..çok şanslıyız ki burdayız hepimiz birlikte acısıyla tatlısıyla bitecek o günler.. şimdi 4 ile 7 Kasım arasında gidecek olanlar; gideceği yerlerin kmsine göre hesaplanıyo sülüsünde de yazıyo zaten..yani ne kadar yakınsa o kadar erken gidiyolar bi an önce gidip gelsinler zaten ) Kısa dönemler için 167 den geri saycaz ve eğer izin kullanmazlarsa 22 Nisan 2014 te burdalar

tatlım sakın sıkma canını her şeyde bi hayır var Kasımda gitse Allah korusun belki başına bişi gelicekti :S hem ii yanından bak gideceği tarihi biliyosun ve 1 ayınız var bol bol vakit geçirin kıymetini bilin ) yer için hiç üzülme egedekiler sıkıntı çekmiyolar soğuk görmüyolar diye çok çektiriyolarmış ama doğuda genelde rahat yaparlar diye duymuştum

aynen bende öyle duydum hatta batıda cehennemi yaşayacağınıza doğuda cenneti yaşayın diyolar ama şans işte komutana bağlı... aynen bnde zaten takmıorm hiç o yüzden bu iştede vardr hayır diye..

canım bildiğim kadarıyla uzun dönem olunca ( yedek subaylarada uzun dönem deniliyor ) usta birlikleri acemilikten sonra belli oluyor

kısa dönem er yazıyor ve usta birliği boş görünüyor Kütahya ya çıkan tüm arkadaşlarında öyle görünüyormuş ama:44:

Kizlar yerleriniz belli olmus hayirli olsun Ankara mamak yada Kirikkale cikan varsa akliniza takilan 352 donemler olarak elimizden geldigince cevaplariz

sevgilim aradı öğleden sonra onlar da gittiğinde orada belli olur demişler canım benim de kafama takıldı sabahtan beri bu :18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…