355. dönem (Kasım 2013) eşi,nişanlısı,sevgilisi askere gidecekler burayaa..!!

Bende öyle biliyordum canım ama esas dönem boş görünüyor o yüzden kafamız çok karıştı kısa dönem Kütahya çıkan birkaç arkadaşı daha var onlarda da yazmıyormuş boş görünüyormuş

Kızlar hepinizin askerine hayırlı tezkereler olsun inşallah... Mevla sağ salim kavuşmayı nasip etsin...
Sizin yazıları okuyunca bizim ilk zamanlar geldi aklıma...

aynen bende öyle duydum hatta batıda cehennemi yaşayacağınıza doğuda cenneti yaşayın diyolar ama şans işte komutana bağlı... aynen bnde zaten takmıorm hiç o yüzden bu iştede vardr hayır diye..

öyle mi diyorlarmış çok sevindim
vandan aha doğusu yok zaten:18::18:

352. dönemi okudum korktum kızlar ya kötü anlamda acayip bi değişme oluyomuş askerlerimizde yandık desenizee :18:

benim nişanlım boğa burcu siz gerisini düşünün artık inat ve kalın kafalı yalnız tek çocuk olduğu için içine kapanıktır biraz yani herşeyi belli edemez içine atar bazen korkum askerde daha da içine dönmesi kapanmasıı inşallah tam tersi açıldır da açılır duygularını çok fazla belli edemez mesela ve inanılmaz garantici bişeyi bin kez düşünür bakalım ne yönde değişme olucak:18:

giyeceği şeylere ilk başlarda çok karışmışlar ayakkabı eşofman falan ama sonra hiç karışmamışlar alışınca orda tecrübeli, oluyosun yaa ondan sonra sana karışan pek olmuyomuş

giyeceği şeylere ilk başlarda çok karışmışlar ayakkabı eşofman falan ama sonra hiç karışmamışlar alışınca orda tecrübeli, oluyosun yaa ondan sonra sana karışan pek olmuyomuş

bide kardeşimden tavsiye ktm ye sakın girmesin diyo çok kötü çok pis yer van ktm yazarsanız çıkar googlede hava alanında inzibata görünmeden kaçsın hemen önünden erciş otobüsü kalkıyormuş :)

söylediklerinden sonra biraz rahatladım ama çok eftikliyimdir

havaalanı var mı van da bilmiyordum en yakın diyabakıra kadar uçakla gider sonra otobüsle diye düşünmüştüm bu çok iyi oldu ama bu ktm olayını anlmadım bilmiyorum ki askerler niye kalıyo cahillik işte

vanda havaalanı var erciş van a 90 km güvenlik için askerleri önce ktm de topluyorlarmış ordan birliklerine helikopterle arabayla kerdeşimi helikopterle götürdüler ama gelirken babm aldı ercişten ktm ye gitmek istemedi tek başınada bırakmadılar mecbur babm getirmişti

tamam çok teşekkür ederim çok yardımcı oldun

Merhaba Gokche8605,

Ben bu siteye tesadüf eseri askere hediye diye ararken buldum ve sizin yaptırdığınız hediye cüzdan takvim cok hoşuma gitti, o kadar ince bi fikir ki, verdiğiniz siteden ben de yaptırıcagım da tek merak ettiğim, verdiğiniz resimlerde kırpılma falan olmuş mu yani, boyutu küçülünce resimler anlaşılıyor mu? Bir de bugün versem inşallah yetişir, haftaya gidecek, kısaca siz memnun kaldınız de mi, bir sakıncası yoksa sadece bir ayın fotosunu gönderebilir misiniz? nasıl olduğunu cok merk ediyorum..Yalnız size mesaj atma hakkım yokmuş 50 tane yazı yazmam gerekmiş, o yüzden burdan yazmak durumunda kaldım, siz mesaj atarsanız gelir mi bilmiyorum:S

şimdiden cok tşk ederim..

merhaba,

öncelikle şimdiden Allah kavuştursun canım askerin nereye gidecek?? ben açıkçası memnun kaldım 20 küsür lira tuttu kargo dahil. 2 adet takvim geldi ve çok güzel bir kutu içerisinde biri bende diğeri sevgilimde kalacak. resimleri zaten yüklerken siz ortalıyorsunuz bikaç fotoda uyarı verdi resim boyutu büyük diye ama yükledi yinede. açıkçası onlar kötü gelir diye düşünmüştüm ama tam tersi hepsi cuk oturmş olarak geldi. kağıt baskısı çok çok iyi değil ama önemli olan düşünce bence sonuçta cüzdanında duracak fotoğraflarımıza bakacak kağıdın kaliteli olması önemli değil kime anlatsam herkes harika bir fikir olduğunu düşünüyor eminim sevgilimde beğencek. ben salı sipariş vermiştim cuma kargo geldi. buradan hesaplayabilirsiniz:) bugün verseniz ucu ucuna yetişir olmazsa telefon açın acil olduğunu söyleyin... foto yükleyemedim telefonum bozuk şu anda kusura bakmayın...

kızlar selam herkese bizde dün itibariyle kocamın yerini öğrendik şükür. burdur merkez acemilik kırıkkale yahşihan usta birliği. allah hepsinin sağ salim gidip dönmesini nasip etsin. haftaya mevlüdümüz var. umarım hrşey yetişir.

Allah sağ salim kavuştursun inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…