355. dönem (Kasım 2013) eşi,nişanlısı,sevgilisi askere gidecekler burayaa..!!

aradığı telefonu kaydettim askerim diye hani sanki burdaymış gibi alan kodunu görünce kötü olmayayım diye tabi aynı numaradan ararsa tekrar

aradığı telefonu kaydettim askerim diye hani sanki burdaymış gibi alan kodunu görünce kötü olmayayım diye tabi aynı numaradan ararsa tekrar

aynı numaradan aramayabilir tatlım.. yaa walla başlarda kötü olacak mutlaka ama alışılacak kızlar bende 1 ay sonra burada sizinle aynı duyguları yaşayacağım

Canımm benm sevgılımde bgn teslım oldu şafak kaç olarak sayıyorsn bzm 04.11.2013 sevk tarıhı Kısa dönem şafak kaç blmıorm

bende aradi kaydettim 6 kasim yani bugun teslim tarihi seneye 6 kasimda bi aksilik cikmazsa ordan cikmismi olcak yani ya

bende aradi kaydettim 6 kasim yani bugun teslim tarihi seneye 6 kasimda bi aksilik cikmazsa ordan cikmismi olcak yani ya

Seninkidemi aradı bnmkıde bugn girdi arıyamadı demek 2 gun ıcınde arar dıe beklıyorumm Senın kı nerede asker

canım sennki ne zamn teslim oluo ki benden iki hafta önce şafağın

benimde bu şehirde ondan başka kimsem yok hep yapışık ikiz gibiydik şimdi sudan çıkmış balık gibiim çok şükür ki kısa dönem yoksa ne olurdum

Cok sukur kisa donem diyorum bende. Rabbim umutsuz ozlemler yaaatmasin.

Bu sabah teslim oldu. Hesaplamasina gore oyleymis bilmiyorum bende. Zaten her celp doneminin gunleri farkli oluyormus.

Bu sabah teslim oldu. Hesaplamasina gore oyleymis bilmiyorum bende. Zaten her celp doneminin gunleri farkli oluyormus.

senınde mı bgn teslım oldu sen 158 mı dıyorsn upss :)

Ankesörlüden aradı, sesi iyi gelmiyordu.
Çok büyük, kalabalık, daha çantaları bile açamadık, herkes tedirgin dedi. Bi yatakta 2 kişi yatıcaz herhalde dedi. Önce ailesini aramış, bana da haber vermelerini söylemiş ben işten geç geliyorum çünkü biraz, sonra dayanamayıp yarım saat sonra yine çıkmış, kaçtım ben tekrardan diyo. Daha 2. gün, ama bana 2 ay gibi oldu sanki.

anm bnmde kısa dönem bu sabah son kez sesini duydum kmbilir ne zaman duyarım daha çok kimsesizim ((

Az önce iş telefonum çaldı, aşkımmış arayan..
Eğitim yapıyorlarmış, 05: 15' te kalkmışlar, 15 dk mola vermişler o da koşa koşa telefon etmeye gelmiş.
Bu sefer sesi çok iyidi, çok iyi geçiyor alışmaya başladım herkes şanslısınız burada olduğunuz için diyorlarmış.
Şuan daha iyi, daha mutluyum, umarım böyle sesini duymaya devam ederim..

Kizlar soyle hesaplayabilirsiniz eger ayin 4unde basladiysa sevk tarihi 4mayis tezkere tarihi izin kullanmayacaksa askeriniz 12gun dusun birde yol izninizi dusun 1,2 kac gun verdiyse onuda 12nin uzerine ekleyin 4mayisdan dusun...askeriye o sizin tezkere tarihiniz cunku sayilirken gun degil ay olarak sayiliyor...30 31 cekmesine bakmiyorlar

yani şimdi 7 kasım teslim oldu 7 mayıstan 12 gün düşersek o gün mü terhis olacak

neredeydi kuzum ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…