3çocukla boşanan arkadaşlar

Keşke ailen gelse sana destek olabilirler de sen de acını doyasıya yaşayabilsen ve kendi içinde bitirsen kolaylıkla
Ailem gelse sabah şiş gözlerimi göürünce bi sürü laf edecekler. Daha zor olacak bana o yüzden istemedim.
Amin insallah gözyaşlarımiz yerde kalmasın:KK43:
İnşallah canım. Çok şükür çocuğun yokmuş senin. Onlarla daha zor çünkü.
Geri getirdi mi çocukları peki
Evet az önce küçükleri getirdi. Onların uykusu gelmiş. Oğlumda birazdan gelecek. Biraz daha oynayalım dedi. Sitenin bahçesinde top oynuyolar

O da birazdan gelecek görüşcem. Liseden çocuk gelişimi mezunuymuş. Ailesi köydeymiş. 20 yaşında bi kız bakalım inşallah iyidir de anlaşırız
Ne güzel umarım görüşmeniz iyi gecer kafana yatar ve en kısa zamanda başlar
Sana acilen destek olacak biri lazım çünkü
Keşke böyle şeyler kolay olsa da gelip yardımcı olabilsek sana

Ne güzel umarım görüşmeniz iyi gecer kafana yatar ve en kısa zamanda başlar
Sana acilen destek olacak biri lazım çünkü
Keşke böyle şeyler kolay olsa da gelip yardımcı olabilsek sana
Çok teşekküt ederim. Yakın arkadaşlarım var çok şükür ama virüs nedeniyle pek görüşemiyoruz. Telefondan destek olmaya çalışıyolar sağolsunlar.

Bugun arkadaş tavsiyesi ile gelen kızı deneme süresi için aldım yarın gelecek. Normalde arkadaşın çocuğuna gündğz bakmış geçen sene çokta memnundu. Ama kalacak yer sorun olduğu için bu sene olmadı. Bi kaç gün gözlemleyeceğim. Eğer beğenirsem devam edecek.
Anlaşmalı boşanmayı kabul etmiş. Bana mesaj attı bugun gözündeki kararlılığı gördüm Tek şartım çocukları günde 1saatte olsa görmek istiyorum bunu kabul edersen kabul ediyorum diye ki buna zaten karşı çıkmazdım. Çocuklar istediği kadar görsün babalarını.

Bugun arkadaş tavsiyesi ile gelen kızı deneme süresi için aldım yarın gelecek. Normalde arkadaşın çocuğuna gündğz bakmış geçen sene çokta memnundu. Ama kalacak yer sorun olduğu için bu sene olmadı. Bi kaç gün gözlemleyeceğim. Eğer beğenirsem devam edecek.
Anlaşmalı boşanmayı kabul etmiş. Bana mesaj attı bugun gözündeki kararlılığı gördüm Tek şartım çocukları günde 1saatte olsa görmek istiyorum bunu kabul edersen kabul ediyorum diye ki buna zaten karşı çıkmazdım. Çocuklar istediği kadar görsün babalarını.
Oh süper çok basınızı ağrıtmadan boşanacak paragöz değilmiş en azından benim ex pislik gibi

Eşinizin boşanmayı kabul etmesi şaşırttı beni açıkçası

Çocuklar için yapamacağı şey yoktu
İyi bir es olamamış ama iyi bir baba olmuş en azından çocuklar icin sevindirici benim boşandığım kişi benden taktığı küçük kolyeleri bile istedi utanmadan 750 lira nafakayı çok buldu neler gördü bu gözler
O yüzden en azından bu tutumunu onayladım kendisinin öteki türlü yatacak yeri yok tabi

O da birazdan gelecek görüşcem. Liseden çocuk gelişimi mezunuymuş. Ailesi köydeymiş. 20 yaşında bi kız bakalım inşallah iyidir de anlaşırız
Referansi varmi kizin? Allah korusun basiniza guvenilir olmayan birini getirmeyin. Neler duyuyoruz. Lutfen aceleyle yanlis karar vermeyin.

Referansi varmi kizin? Allah korusun basiniza guvenilir olmayan birini getirmeyin. Neler duyuyoruz. Lutfen aceleyle yanlis karar vermeyin.
Evet canım geçen sene arkadaşın çocuğuna baktı o çok memnundu. Bu sene kalacak yeri yokmuş burda o yüzdsn bakamadı

İyi bir es olamamış ama iyi bir baba olmuş en azından çocuklar icin sevindirici benim boşandığım kişi benden taktığı küçük kolyeleri bile istedi utanmadan 750 lira nafakayı çok buldu neler gördü bu gözler
O yüzden en azından bu tutumunu onayladım kendisinin öteki türlü yatacak yeri yok tabi
Çok şükür yaptı onu. Yoksa çocukları görüş izni dışında vermezdim

Canım sende gece de mi kalacak
2 gündür aklımdan çıkmıyorsun canım her konuda rabbim yardımcın olsun dualarım hep seninle 🤲
Evet gece de kalacak. Ben evdeyken Yemek temizlik yardımcı olacak ben yokken çocuklara bakacak canım.

X