3çocukla boşanan arkadaşlar

Ne diyorsun; ayrı odalarda yattıklarına, boşanmak isteyip de kadının bırakmadığına, çocuklar için katlandığına inanan bile var.
İşte benimki de hamile demiş doğsun boşancam demiş. Benim 24.haftadan beri riskli gebeliğim vardı ki çok şükür 37.haftaya kadar bekledi. Ben bunu hamileyken öğrensem de bebeğim erken doğsaydı bi sürü sağlık sorunlarıyla mücadele verecekti belki kaybedebilirdim bile. Bunu da mı düşünemedi ona çok kızıyorum. Ben her ağrımda sızımda onum yanında yalvardım Allaha bişe olmasın diye :KK43:

Aaa aramaz mi,simdi diziler oyle ya!!
Utanmaz metresler bir de agiz dalasina giriyor piskin piskin,kendilerince guzel :tokat: guzel :tokat: konusuyorlar adamin karisiyla.
Sadakatsiz de oyle,kardeslerim dizisinde de,ve daha izlemedigim hangilerinde.
Erkekte paylasilamamanin engin hazzinin doruklarinda :ruh:
Cöp herifler çöplüğe :mapus:
Bilmiyolar ki öğrendiğimiz an biz atıyoruz o adamları çöplüğe :)

Hamillikte erkek cinsellik yaşayamıyor istediği gibi sekteye uğradığı için aldatmalar yoğun oluyor, diyelim
Hımmm.
E hiç çocuk yapmayalım o zaman. Biricik kocalarımızın cinsel hayatları sekteye uğramasın hiçbir türlü. Aldatırlar mazallah.

Maymun iştahlılıkla alakası var onun, her erkek koşa koşa hamile karısını aldatmaya gitmiyor.
O zaman kadınlarımız iyi analiz edip 3 çocuğu ona göre doğuracak yada aldalıtıp boşanacak bütün yükü kadın çekecek erkekte o kadından diğer kadına arkasından koşacak paraları onlarla yiyecek uçkurunu sahip çıkamadığı için

Hamillikte erkek cinsellik yaşayamıyor istediği gibi sekteye uğradığı için aldatmalar yoğun oluyor, diyelim
Hamilelikte cinsel ilişkiyi yaşayamayan bi tek erkekler mi. Az kendilerini tutsunlar bi zahmet. Karakter meselesi bu çocuk sayısıyla alakası yok

O zaman kadınlarımız iyi analiz edip 3 çocuğu ona göre doğuracak yada aldalıtıp boşanacak bütün yükü kadın çekecek erkekte o kadından diğer kadına arkasından koşacak paraları onlarla yiyecek uçkurunu sahip çıkamadığı için
Ben boşandıktan sonra istediğini yapsın çocuklarımın nafakasını versşn istediği gibi yesin parasını. İyi günde kötü günde diye söz veriyoruz. Ben çocuk doğurmasam da başka bi hastalıktan dolayı cinsel ilişki yasayamaz olsam o zamanda aldatır

Ne kadar kötü bir kafa yapısı. Erkek kadınla seks için mi evleniyor? Yazık değil mi bizim kadınlarımıza. Herşeye kadın koşuyor. Bütün sorumlulukları kadin yükleniyor . Konu sahibi 3 çocuğuyla tek başına çabalamaya çalışıyor. Ama burdaki bazı yorumlar o kadar irrite edici ki. Adamın başına bir şey gelse ve seks yapamasa bizde mi aldaticaz? Erkek erkekliğini yapmadı sonuçta. Bu mantıkla yaşanırsa hiçbir duygunun önemi olmaz. Bakın biz kadınlar bir evimiz ,çocuğumuz ,bir yuvamız olsun diye sevdiğimiz adamlarla evleniriz. Evlenirken de kanunlar beraber güven ve sadakat yükümlülüğümüz olur. Aynısı erkekler içinde geçerli olmalı. Sevdiğimiz insanın her daim yanında olmalıyız. Evlilik bence bu demek. Saygı ,sevgi ,güven, sadakat. Başınızı yastığa koyduğumuz insana güvenmeliyiz. Konu sahibi sizin konunuzu iki gündür okuyorum üzülmeyin. Karaktersiz bir adamın sizi aldatmasına, sizin için üzüldüm. Ama durduğunuz duruşa hayran kaldim. Sıkmayın canınızı. Ilerde umarim sizi daha güzel günler bekler.

Bugun aldatıldığımı öğrendim demişsiniz ve aynı gün nafakadan, pedegoga, davadan mallara kadar herseyi planlamışsınız...Çok mutlu zannederken boyle bişi yaşadığınız gün hiç şok geçirmediniz mi, insan aynı gun once idrak etmeye çalışır ne biliim....Kimmiş neymiş vs araştırır...Sanki silahları kuşanmış bekliyor gibiymişsiniz....

Bir de merak ettim ne gördünüz, onceden hiç hissetmediniz mi o kısmı hiç anlatmamışsınız

Sex hormonu kadınıkine benzemiyor
Hormonal farklılık var evet. Ben böyle bir duruma sebep olduğunu düşünmüyorum. . Bence Eril toplum tarafından Sosyal kandırmaca. Cinsellik ihtiyacı her iki cinsiyet için bence aynı.
rahipler var. Onları düşünün. Nasıl bekliyorlar onca yıl. Toplum insandan bunu bekleyince insan yapıyor.
kadınlardan toplum böyle bekliyor o yüzden sonuç böyle oluyor.

Kocanız o kadından kendiniz size affettirmek için ayrılmadı. Kadınla beraberkem evliydi, kadın nikah isteyemiyordu, hevesini alınca aklınca bırakacaktı. Siz durumu öğrenip adamı evden kovunca planı bozuldu. O kadın muhtemelen eşinizin nikahına alacağı bir tip değil ve yapışkan biri belli. Şimdi sizin bu sürecinizde ayağına dolanacak adamın, boşan diyecek, nikah diyecek adam aklınca bu bahane ile kadını başından atmışki sizden boşansa bile nikah diye peşine dolanmasın. Kadının derdi de belli, hem sizi daha da kinlendirip, boşanmanızı kesinleştirecek adam boşa çıkacak, hem de adamdan ondan ayrılmasının intikamını alacak. Yani ikisinin pisliği birbirinden beter.
Bence boşanma konusunda madem elinizde delilleriniz var alttan almayın, anlaşmalıya gitmeyin bile, mal mülk nafaka tazminat herşeyi üst sınırdan isteyin, ölümü gösterin yani. Esnek çalışma saati dediiinize göre eşiniz ya polis ya asker, bu durum işi içinde sıkıntılı bir durum, gerekirse iş konusunda da kurumuna şikayetçi olacağınızı belirtin. Ölümü gösterin yani, sonra sıtmaya razı edersiniz. Zira ben ailesi böyle çirkeflik eden kocanızın evleri arabayı rahatça çocukların üzerine geçireceğini sanmıyorum. Çekişmeli davadan korkmayın, hakkınız ne ise fazlası ile alın. Bazen kadınlar duygusal davranıyor bu konuda kesinlikle öyle birşey yapmayın. Hem ondan alacağınız her kuruş tazminat ve nafaka hem evlatlarınızın rahat etmesi, hemde o pisliğin, rahat edememesi demek unutmayın.

X