4,5 yaşında yas oğlum gece su gibi terliyor bu durumu yaşayan var mı?

Rumeysaben

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2024
35
8
29
Hayırlı geceler şimdiden herkese mutlu bayramlar ... Hanımlar 4 buçuk yaşında oğlum bebekliginden beri gece Su gibi terliyor eskiden çok kalın giydirirdim ama artık yapmıyorum hem ince giydiriyorum, hem odanın sıcaklığı serin. Hâlâ sırtı su gibi terliyor özellikle uyudugunda ilk 3 saat .. gece bir defa üstünü değiştiriyorum sonrasında terleme olmuyor . Böyle bir sorun yaşayan var mı internetten bakınca korkunc şeyler okudum uykum kaçtı😢

Yani şuan kombi yanmıyor oda gayet serin ince pijama ile yatıyor altında atlet var
Üzeri örtülü mü? Ben de yorganla yatıyoken kızım pijamayla örtüsüz yatıyo örtünce uyku tulumu giydirince terliyo ama yaz gibi su gibi değil.

Üzeri örtülü mü? Ben de yorganla yatıyoken kızım pijamayla örtüsüz yatıyo örtünce uyku tulumu giydirince terliyo ama yaz gibi su gibi değil.
Evet ilk uykuya geçişte hiç kıpırdamadan bir iki saat yatıyor o arada üstünü örtuyorum yorganla. Ama karnına kadar ortuyorum öyle boynuna kadar sarmiyorum. Siz hiç mi ötmüyorsunuz? Acaba örtmemelimiyim?

genetik olabilir, size serin gelse de aslında ortam socak olabilir. eğer kan değerleri iyiyse, sağlam çocuk takibi yapılıyorsa canınızı sıkmayın. eğer gitmediyseniz bir doktora gözükün ama

Geniz eti var mı? Alerjik çocuklar çok terlerler.

genetik olabilir, size serin gelse de aslında ortam socak olabilir. eğer kan değerleri iyiyse, sağlam çocuk takibi yapılıyorsa canınızı sıkmayın. eğer gitmediyseniz bir doktora gözükün ama
Kanlarina uzun zaman oldu bakmayali. Arada hasta olsa da doktoru gerek duymuyor kan istemiyor bende doğrusu kanlarina baktırmayi hiç düşünemedim. Sağlam çocuk takibi dediginiz nedir? Arada sağlık ocağında boy kilo ölçüleri alınıyor o kadar

Kanlarina uzun zaman oldu bakmayali. Arada hasta olsa da doktoru gerek duymuyor kan istemiyor bende doğrusu kanlarina baktırmayi hiç düşünemedim. Sağlam çocuk takibi dediginiz nedir? Arada sağlık ocağında boy kilo ölçüleri alınıyor o kadar
ama uzunca zamandır terliyormuş ve geçen sene bakılmış kanlarına. inşaallah önemli bir şey değildir, yine de içiniz rahatlasın diye bir sonraki doktor randevunuzda bu endişenizi de doktora belirtin

ama uzunca zamandır terliyormuş ve geçen sene bakılmış kanlarına. inşaallah önemli bir şey değildir, yine de içiniz rahatlasın diye bir sonraki doktor randevunuzda bu endişenizi de doktora belirtin
Doğduğundan beri çok terler hiç değişmedi .. benm aklımın karıştığı nokta geçen seneye kadar hep üşür diye uyku tulumu giydirip oda isinini da yukseltirdim. Artık yapmıyorum ince giydirip evin ısısını düşürmeme rağmen terleyince aklıma takıldı.. Google a baktım dayanamayıp. Çıkan basliklari açıp okuyamadım korkudan

Bence doktora götürün ve kalbine de baktırın benim kiz kardeşimin kalp sorunu vardı doğuştan ve çok terliyodu geceleri

Ö
Geçen sene baktık vitaminlerine vs. 5 yaşında tekrar bakacağız dedikleri için bir daha kan aldırmadım
Kan baktırdığınız dönemde var mıydı böyle terleme acaba? Siz yinede tekrar bi baktırın. Onun dışında aklıma geniz eti ya da yattığı yerdeki yatağın çarşafın kumaşları ya da odanın ısısını ölçtünüz mü hiç

Ö

Kan baktırdığınız dönemde var mıydı böyle terleme acaba? Siz yinede tekrar bi baktırın. Onun dışında aklıma geniz eti ya da yattığı yerdeki yatağın çarşafın kumaşları ya da odanın ısısını ölçtünüz mü hiç
Bugün yorgansiz sadece pijama ile uyuttum odanın derecesi 22 yine terleyecek mi diye bakacağım.
Evet kan baltirdigim donemde de vardı bu terleme doğduğundan beri var yeni yeni takmaya basladim

X