4 Ayda 20 Kilo Veriyorum

aytozuvegece

hedef 69.9
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2016
1.039
2.748
Öncelikle herkese bol kilo vermeler diliyorum.
Yeni yılı kendime milat ilan ettim. 20 kilo gidecek. 90 civariyim. Boy 1.71 Ramazan bayramında 69 görmek istiyorum.
Yarın ilk tartı fotografimla burada olacağım. Tartı günlerini cuma yapmayı planlıyorum.
Daha önce kendi kendime 15 kilo verdım yine yapacağım. Acelem yok sakin ve emin adımlarla ilerleyecegim. Tikandigim noktada diyetisyen yardımı alırım ama simdilik kendi başıma başlıyorum.
Aralıklı oruç tarzında beslenecegim şimdiden Allah kolaylık versin diyorum.

Bu arada günlük 30 dakika da olsa aktivitem olacak. Zaten çalıştığım için hareketsiz bir yaşantım yok.

Bugün yediklerimi de yazayım.

10.30 sirkeli limonlu su
12.30 kahvaltı
1 yumurta
2kk peynir
2 zeytin
Yeşillik
1dl ekmek

Ara 15.00 yesilcay

Akşamı da 18.00 de yiyip günü kapatacağım.
Ve 2.5 lt su içilecek.

Akşam yemeğini de yiyip günü kazasız bitirdim.
Akşam 18.00 2 kaşık et sote
4 kaşık taze fasulye
2 kaşık yoğurt
1dl ekmek

Suyumu da yeterince içtim. Sabah tartım var bakalım ne çıkacak başlangıç kilom.

Günaydın sevgili günlüğüm yeni bir ay ve yıl başladi hem de pazartesi ile.
Dün bu konu sayesinde gece bir şey yemedim uzun süredir kiramadigim bir şeydi yeme atakları.
Güne de enerjik başladım evimi topladım.
Kahvalti hazırladım limonlu sirkeli suyumu içtim. Tartildim ve sonuç

Eklentiler

• Screenshot_20240101_121616_Gallery.jpg
    Screenshot_20240101_121616_Gallery.jpg
    49,5 KB · Görüntüleme: 39
Evet 91.25 ile başlıyorum.
Cuma hedefim 89 görmek ve bundan sonra cuma günleri tartı günüm olacak.
69 görene kadar durmak yok .

Bugünü özet geçeyim

Kahvaltı
1yumurta
2zeytin peynir
Roka Maydanoz
1dl ekmek

Ara 4 kaju 1 haşlanmış yumurta

Akşam et sote 2 kaşık
Taze fasulye üstüne yoğurt
2 dilim portakal

Yesilcay

Bu şekilde bitti bugün de. Yarın iş var erken kalkıp kahvaltımı hazirlamam lazım ve Ara öğün.

Günaydın sevgili gunlukcum

Sabah 6.30 da elma sirkeli su azıcık egzersiz yaptim.

11.00 da kahvaltı
Roka marul
Bolca peynir
1 büyük dilim tam buğday ekmeği

Birazdan yesilcay içeceğim

Bu arada eski yazismalarima baktım da 65 kiloyken diyet yapıyormuşum bundan 9 yıl önce. İnsan demekki hiç memnun olmuyor halinden . Ne yapalım 69 benim için hayal şuan.
2. Çocuktan sonra Ne olduysa oldu artı insulin direncimde çıktı ama sağlıklı beslenerek asacagima inanıyorum.

Çok tuzluydu hoşuma gitmedi normalde daha çok yerdim yani😅
Bende verdim 17 kg bazen kendim yaptım bir iki kez online diyetisyen denedim ama onlarla hiç kilo veremdim hatta diyetisyen psikolojisi beni daha da etkiledi verememekte. Size tavsiyem imkanınız varsa hareket olarak Leslie yapın çok faydası oluyor

Bende verdim 17 kg bazen kendim yaptım bir iki kez online diyetisyen denedim ama onlarla hiç kilo veremdim hatta diyetisyen psikolojisi beni daha da etkiledi verememekte. Size tavsiyem imkanınız varsa hareket olarak Leslie yapın çok faydası oluyor
Diyetisyen konusunda haklısın önemli olan kafada bitirmek. Yoksa ben de diyetisyenle daha önce iyi kilo verdim 2 ayda 11 kilo ama 1 yılda hepsi geldi . Şimdilik iyi gidiyor belki Ron çare diye kafamda kodladim. Bugün leslie başlıyorum inşallah 2 güne 1 3 mil yapsam yeter simdilik. Sen de cok iyi kilo vermişsin tebrik ederim.

Dün akşam yoğunluktan giremedim.
Akşam yemeği
1 tabak etli bulgur pilavı
2 kaşık yoğurtlu havuç
Bol salata

Dün biraz rahatsız etti. Ama 5 gibi yiyip erken kapattım o yuzden sorun yok bence

Bu sabah 7 de limonlu sirkeli su içtim.
Şimdi bolca su tüketiyorum
11 gibi yulaf lapasi yaptım onu yiyeceğim.

3 kaşık yulaf
Kocaman bardak süt
3 hurma
2 Ceviz ve tarçın ekledim.

X