4 AYDA 24 KİLO VERMEYİ BAŞARDIM :):):)

ne güzel vermişsiniz tebrikler.bu kilo işinibeyninizde nasıl bitirdiniz.birazda onu anlatın.[/QUOTEşöyle oldu giydigim hiç birşeyi kendime yakıştırmıyodum çünkü göbegim çok belli oluyordu sadece göbek olsa neyse basen kol yanlarda yaglanma ve begendigim hiç bir kıyafeti alamıyordum magzaya girdigim zaman büyük beden çeşitlerimiz bur tarafta denilmesi beni çok üzüyordu açıkçası kilomun 97 ye dayandıgının farkında ible değildim birgün bir elbise begendim ve magazaya girdim bu elbisenin bedeni varmı diye sordugumda magaza satış elemanı malesef baktıgınız elbisenin size uygun bedeni yok diyerek büyük beden kıyafetlerin oldugu bölüme yönlendirdiler ordada genelde hep hiç benim tarzıma uymayan modeller vardı bu beni çok üzmüştü ve artık bu ilşe bir dur demeliydim ve nolursa olsun bu fazlalıklarımdan kurtulmalıydım hemen bir tartı aldım ogün akşam eve gittiğimde tartıda 97 kiloyu görünce gözlerime inanamadım defalarca tartıldı ama aynı sonuç ve hemen artesi günü başladım diyete internetten araştırdım neler yapabilirim diye ama kesin kakrlıydım yılmıcaktım nolursa olsun başarıcaktım çok şükür başardım :):)

inşallah iyi sonuçlar alırsın regl döneminde 1 yada 2 kilo çıkabilir bunu dert etme sakın ipin ucu bizde sakın unutma :KK66:
evet gittim ,tartıldım,geldim.103.400ile başladım geçen çarşamba.bugün ise 100.050 geldim.adetliydim birde.ikili rakamları görsem daha mutlu olacaktım ama yine de mutluyum.

evet gittim ,tartıldım,geldim.103.400ile başladım geçen çarşamba.bugün ise 100.050 geldim.adetliydim birde.ikili rakamları görsem daha mutlu olacaktım ama yine de mutluyum.
tebrik ederim seni regl döneminde 2 kilo tartıda faszla çıkma ihtimalın yüksek sakın inancını kaybetme başarıcaksın öncelikle buna inan:KK66:

öncelikle merhaba bende yeni üye oldum bu sabah itibariyle 600 kalorilik diyet uygulamaya başladım umarım vakıf olurum 70 kiloyum 30 yaşındayım ama şuanki halimle baya bir anneanne havası var vücudumun bence tabi mutsuzum yani halimden gün gün vazgeçip geçmediğimi iletirim hesap verme ihtiyacı hissedersem diyeti de bozmam :) böylece şimdiden hepinize bol bol eksiler inşallah ..

Harikasiniz ya bende nisanliyim ve eylülde düğünüm olacak 86 kiloyum nasil zayiflaya bilirim diye düşünürken siz çıktınız karşıma yeni bi ışık oldunuz cok teşekkürler Insallah bende zayiflarim istediğim gelinliği de alırım :)

öncelikle merhaba bende yeni üye oldum bu sabah itibariyle 600 kalorilik diyet uygulamaya başladım umarım vakıf olurum 70 kiloyum 30 yaşındayım ama şuanki halimle baya bir anneanne havası var vücudumun bence tabi mutsuzum yani halimden gün gün vazgeçip geçmediğimi iletirim hesap verme ihtiyacı hissedersem diyeti de bozmam :) böylece şimdiden hepinize bol bol eksiler inşallah ..
600 kalorilik diyet az değil mi canım?sonra iştahın patlama yapmasın.

canım tebrik ederim darısı bize diyelim bende tekrar başladım yoğurtu mutlaka yapacam hatta birazdan :KK70: benim yürüyüş yapma imkanım yok maalesef spor imkanımda bu beni çok stres yapıyor ya

canım tebrik ederim darısı bize diyelim bende tekrar başladım yoğurtu mutlaka yapacam hatta birazdan :KK70: benim yürüyüş yapma imkanım yok maalesef spor imkanımda bu beni çok stres yapıyor ya
malesef benimde spor yapma imkanım hiç yok hatta yürüyüş bile yok ama şöyle yapıyorum hafgtada 2 gün bir durak önce iniyorum yürüyorum amaş imdi malum havalar çok suguk oldugu için yüyüyemiyorum haftada 3 gün yada 4 gün açıyorum müzik evde oynuyorum fayda faydadır :KK66: sende uyguluyabilirsin 1 saat olsun yapmanın gerç.keten faydası oluyor

600 kalori çok az bilerli bir süre kilo verebilirsiniz ama sonrasında metobolizma durur çünkü vicut açlık moduna girer yediginiz herşeyi yağ olarak depolar bence 1000 kal altına düşmeyin

kızlar bugün internette gezerken bi spor ulubünü gördüm yazıldım hemen zamanı yoktu ama fedakarlık yaptım hemde çok uyguna geldi tam motive oldum 10 kilo verdim şimdi tekraar bi 20 kilo vermeye :KK70:

Arkadaşlar Merhaba 4 ay gibi zamanda hatta tam 4 ay olmadı 3,5 ay diyebilirim 96,5 kilodan 72 kilo düştüm ve bunu sizlerle paylaşmak istedim bu diyet yolculuguna ilk başladıgımda hiç ama hiç bukadar kkilo verebilicegimi sanmıyordum ama insan gerçekten isteyince olabiliyormuş:):)

neler yaptın hele onu de kız:KK59::cool:

X